Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

اولین شعبه ما در سال 1390 در کرج شروع به فعالیت کرد ، با سابقه برنامه نویسی مدیریت مجموعه که حدود 15 سال بود از نظر فنی همه چیز را توانستیم اجرایی کنیم . وب سایت هایی که در چند سال اخیر طراحی شده است رضایت کامل مشتریان را به خود جلب کرده ایم . ما با داشتن اعضای فعال ، جوان و باهوش در زمینه برنامه نویسی ، html ،  گرافیک ، UI/ UX  توانسته ایم جایگاه خوبی را به عنوان شرکت طراحی سایت در کرج  ، تهران داشته باشیم .

 

جلب رضایت مشتریان و پیاده سازی ایده های شما بر اساس اصول فنی خودمان به بهترین شکل از اهداف مجموعه ماست.

 

 

 دفتر تهران 
تلفن : 87761229-021 -

آدرس  : تهران ، یوسف آباد ، خیابان پانزدهم، خیابان فراهانی پور

 

 دفتر کرج
تلفن : 32531762-026 ، 32533264-026

آدرس : کرج ، آزادگان ، بالاتر از اداره ثبت شرکت ها

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 ( لطفا قبل از مراجعه حضوری جهت هماهنگی تماس بگیرید ) 
 
پست الکترونیک : info [AT] Karnaweb.net

ساعت کار از شنبه تا چهار شنبه : 8:30 الی 5:30

پشتبانی 24 ساعته  از طریق سامانه تیکت شرکت طراحی سایت کارناوب در کرج انجام خواهد شد . 

 

     

HTML
HTML عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کلیه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهایت به کدهای HTML تبدیل شده و در نهایت توسط مرورگر نمایش داده می شوند.
5 0
UI چیست ؟
UI چیست ؟ UI مخفف User Interface می باشد که در صنعت نرم افزار به هر چیزی که در صفحه نمایش داده می شود گفته می شود که شامل تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژولها، جداول ، ویدئوها و همچنین رنگ ، سایر و مکان آن ها می باشد.
1 0
بیشتر بدانید : تفاوت UI و UX
UX
UX UX مخفف User Experience می باشد که بسیار وسیع تر از UI می باشد و به تجربه و احساس کاربر زمانی که از محصول شما استفاده می نمایند گفته می شود. به عنوان مثال زمانی که شما از سایت دارکوب محصولی را سفارش می دهید و آن بسیار سریع تحویل شما می گردد به این معناست که UX خوبی وجود داشته است.
1 0
بیشتر بدانید : UX