مطالب مرتبط با گردآورنده علیرضا گودرزی

آشنایی با انواع وب سایت

آشنایی با انواع وب سایت

وب سایتها براساس روش طراحی و نوع وب سایت تقسیم بندی می شوند که براساس طراحی به وب سایتهای استاتیک، داینامیک، پرتال و وب سایت فلش های و از نظر نوع وب سایت به وبلاگ، وب سایت و FTP دسته بندی می شوند.


درباره هاست و دومین چه می دانیم؟

درباره هاست و دومین چه می دانیم؟

هاست فضایی است که که داده ها و کدهای وب سایت شما بر روی آن قرار می‌گیرند و دومین نامی که وب سایت از طریق آن قابل دسترسی است. اگر شما قصد راه اندازی یک وب سایت را دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.


آشنای با انواع روش های طراحی سایت

آشنای با انواع روش های طراحی سایت

امروزه برای گسترش و توسعه ی کارتون به طوری که در بین مردم شناخته شده باشید خیلی بهتر هست که یک سایت داشته باشید قبل از اینکه یک سایتی طراحی کنید و یا اینکه به یک شرکت طراحی سایت سفارش یک سایت با امکانات مدنظرتان را بدهید بهتر است انواع روش هایی را که میتوان با استفاده از آنها سایتی را راه اندازی کرد بدانید، اصولا دو روش کلی برای طراحی کردن سایت وجود دارد که در این مقاله قصد داریم شما را با این دو روش آشنا کنیم.


چند نکته کلیدی در مورد سئو

چند نکته کلیدی در مورد سئو

داشتن یک وب‌سایت معتبر، حضور پررنگ در شبکه‌های اجتماعی، داشتن لینک وب‌سایت‌های معتبر، طراحی جذاب با کاربری آسان از نکات کلیدی در مورد سئو می‌باشند، اما قانون نانوشته و پراهمیت سئو صبر و شکیبایی است.


آشنایی با وب سایت و تاریخچه آن

آشنایی با وب سایت و تاریخچه آن

وب سایت فضایی است برای نمایش فکر، اثر، محصول، ایده، خدمات و احساسات به شکل جهانی، تاریخچه وب برمی گردد به سال 1969 جائیکه وزارت دفاع آمریکا شبکه ای را ایجاد کرد تا کامپیوترهای مراکزی که در زمینه مسائل دفاعی تحقیق می کنند بتوانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند.


خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها