طراحی سایت انتخاباتی

مجموعه طراحی سایت کارناوب ضمن تحلیل و شناختی که از نیازهای کاندیدای انتخاباتی دارد در جهت معرفی اهداف، عملکردها و استراتژی های کاندیدای انتخاباتی ، همکاری خود را در جهت طراحی سایت انتخاباتی با امکاناتی ویژه اعلام می کند. برای آشنایی بیشتر با وب سایت انتخاباتی و امکانات آن با ما همراه باشید.

افزایش وب سایت های انتخاباتی در وب نشانگر اولویت و محبوبیت این ابزار تبلیغاتی در بین رسانه های موجود اعم از تلوزیون، رادیو و ... میباشد.
داشتن یک وب سایت انتخاباتی برای یک سیاستمدار  و یا کاندید انتخابات امری ضروری می باشد زیرا با داشتن یک وب سایت انتخاباتی میتواند اهدافی مانند ارتباط بیشتر و راحت تر با طرفداران خود، نمایش بیوگرافی، نمایش اقداماتی که تاکنون انجام داده است، نمایش گزارشی از عملکردهای خود و ... را دنبال کند.

 

دلیل داشتن یک وبسایت انتخاباتی چیست؟

یکی از فعالیتهای ضروری در زمینه ی تبلیغاتی برای کاندیدای انتخاباتی طراحی سایت می باشد،سیاستمداران یا کاندیدهای انتخاباتی با داشتن وبسایت، خبرهای کمپینهای انتخاباتی خود را بهروزرسانی کرده و به صورت مستقیم با طرفداران خود در ارتباط هستند. یکی از علتهای دیگر باقی ماندن وبسایت و ارتباط مستقیم با طرفداران در صورت موفقیت یا عدم موفقیت در انتخابات است که میتوان از آن در عرصه های مختلف سیاست استفاده کرد.

 

ویژگیهایی که یک وبسایت انتخاباتی باید داشته باشد: 

1. آدرس وبسایت :

اولین ویژگی یک وبسایت انتخاباتی نام آن است. نام وبسایت انتخاباتی بهتر است شامل موارد زیر باشد

  • نام کاندید
  • سال انتخابات
  • نوع انتخابات (ریاست جمهوری،مجلس،شورا و ...)

 

2. هویت شخصیتی :

در این قسمت یک عکس شخصی هم میتواند قرار گیرد، کاربران باید بدانند به چه شخصیتی رأی میدهند. بعلاوه ، یک بیوگرافی همراه با تصاویری از خانواده کاندید نیز درروند انتخاباتی تأثیر گزار است. این الهامبخش مردم برای پیداکردن شما به عنوان یک فرد وفادار است.

 

3. استفاده از بافتها و رنگهای میهنی:

میهن پرستی اولین ویژگی یک کاندید خوب است که باید داشته باشد که به طور قاطع برای مردم و کشور خود ایستاده باشد.استفاده از رنگ و بافتهای میهنی بهترین تکنیک در این رابطه است.

 

4. رسانه های اجتماعی :

مردم همواره اطلاعات شخصی خود را با دوستان یا خانواده خود در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، تلگرام و... به اشتراک میگذارند. اگر شما در هر کدام از این شبکه های اجتماعی عضو هستید، باید در وبسایت خود ، برای دسترسی مردم به صفحه شخصیتان،آیکن های رسانه های اجتماعی را نمایش دهید.

ما می توانیم با معرفی شما در  شبکه اجتماعی (تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات تلگرامی و . . . ) و معرفی صفحه شبکه های اجتماعی توسط ساخت یک کمپین تبلیغاتی در شهر ، استان و کشور معرفی کنیم . 

 

5. اطلاعات تماس و فرمهای تماس :

شما باید همواره از سؤالات و نظرات مردم باخبر باشید، بنابراین تا آنجا که ممکن است در دسترس باشید. این مهم است که شما درخواستها و سؤالات را به سرعت ببینید و پاسخ دهید. برای این کار کافی است یک فرم خصوصی در وبسایت خود داشته باشید که این رویکرد فردی باعث اعتماد مردم به شما میشود.

 

6. ریسپانسیو بودن وبسایت :

امروزه اکثر مردم از موبایل یا تبلت به جای کامپیوتر یا لپتاپ شخصی استفاده میکنند. بنابراین نمایش وبسایت شما باید کاملاً با صفحه نمایش موبایل یا تبلت همخوانی داشته باشد.

 

برخی دیگر از امکانات وب سایت انتخاباتی

1. نمایش خدمات اجرایی و اهداف آینده

2. نمایش عکس ها و فیلم ها

3. نمایش تالیفات و مقالات 

4. آرشیو مصاحبه ها

5. انتشار اخبار

6. آمار بازدید کنندگان

7. نظرسنجی

8. پیشنهادات 

 

برای رسیدن به اهداف و عملکردهای انتخاباتی خود با طراحی یک سایت انتخاباتی بزرگترین قدم را بردارید.

به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


forever1978

(0%)


برگ سبز

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)