طراحی سایت دانلود

در دنیای مجازی وجود یک سایت دانلود برای ارائه اطلاعات مختلف در زمینه های مختلف بسیار حائز اهمیت است.یکی از مهمترین مزیت های سایت دانلود این است که بازدیدکنندگان در هر ساعتی از شبانه روز و در هر جایی که باشند میتوانند وارد سایت دانلود شوند و به آن اطلاعاتی که می خواهند دست یابند. برای اطلاعات بیشتر در مورد سایت دانلود به شما پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را بخوانید.

در بین انواع سایتها ، وب سایتهای دانلود یکی از پربازدیدترین وب سایت ها می باشند. تمامی افراد به برنامه ها ، مقالات و اطلاعات و... در کامپیوتر ، موبایل و تبلت خود نیاز دارند که به همین دلیل به وب سایتهای دانلود نیز احتیاج دارند.

در صورتی که شما میخواهید فایل های خود را به اشتراک بگذارید و در قبال این کار کسب درآمد کنید می توانید از وب سایت های دانلود استفاده کنید  که به صورت رایگان ، هزینه ای و یا ترکیب هر دو میباشد.

به طور مثال در طراحی سایت دانلود و مقاله ، سیستم به این صورت میباشد که مدیر وب سایت ، آن مقاله را بصورت رایگان ، برخی را  با صرف هزینه بصورت چکیده و مشخصات کلی آن مقاله را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

در طراحی سایت های دانلود باید امکان دسته بندی اطلاعات ، فایل ها و... بر اساس تاریخ و موضوع وجود داشته باشد . از امکاناتی که کاربران به آن نیاز دارند جستجوی قوی و پیشرفته است.

و از دیگر نکاتی که باید در طراحی سایت دانلود لحاظ شود : نشان دادن حجم فایل های دانلود ، زمان انتشار، منابع ، تولید کنندگان ، عنوان فارسی یا انگلیسی و...

البته در طراحی سایت دانلود باید گرافیک سایت با موضوع سایت مرتبط باشد و سرعت لود سایت باید در سطح بالایی ارائه شود تا کاربران بتوانند تنها با چند کلیک به مقصود خود برسند.

یکی دیگر از پر اهمیت ترین مسائل ، استفاده از کلمات کلیدی در گوگل می باشد زیرا با استفاده از کلمات کلیدی می توانید روشی هدفمند و دائمی برای حضور در صفحه اول گوگل داشته باشید 

به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
  • ص

    صبوری

    هزینه ساخت وبسایت دانلودی 0 0

خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


forever1978

(0%)


برگ سبز

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)