طراحی سایت عکاسی

با فراگیرشدن اینترنت و استفاده ای که اکثریت مردم از آن دارند بیشتر آنهایی که دارای کسب و کار هستند برای معرفی خود در جامعه ی کاری به این پدیده روی آورده اند که در این بین عکاسان و نقاشان حضور چشمگیرتری دارند . عکاسان با داشتن یک سایت عکاسی می توانند نمونه کارهای خود را به بازدیدکنندگان نشان دهند و خود را به مردم معرفی کنند البته یکی دیگر از داشتن یک سایت عکاسی برای عکاسان این است که حتی زمینه ی مناسبی را برای خودنمایی کردن عکاسان در زمینه ی بین المللی نیز فراهم می کند.

یکی از نیازهای یک عکاس به جزء داشتن دوربین و لوازم مورد نیاز عکاسی داشتن یک سایت با طراحی زیبا و گرافیک بالا است تا بتواند عکس های خود را به طور 24 ساعته و بدون محدودیت زمانی و مکانی به بازدیدکنندگان نشان دهد البته عکاسان با داشتن سایت عکاسی علاوه بر نشان دادن نمونه کارها و رزومه و بسیاری ازموارد دیگر می توانند از امکان بازاریابی اینترنتی مبنی بر بدست آوردن کارهای بیشتر نیز استفاده کنند .

یکی از اهداف مهم در طراحی سایت عکاسی همانطور که قبلا هم گفته شده بود نمایش نمونه کارهای عکاس به بازدیدکنندگان است فرض کنید یک عکاس ، عکاسی بسیار بزرگی دارد که نمونه کارهای خود را در آن به نمایش گذاشته است اما مشکل این است که  هرچه قدر هم که عکاسی شخص بزرگ باشد باز هم نمی تواند تمام نمونه کارهای  خود را در آن به نمایش بگذارد و البته تعداد افرادی که بتوانند نمونه کارهای عکاس را ببینند نسبت به بازدید از طریق سایت در اینترنت کمتر است . ولی با طراحی یک سایت عکاسی علاوه بر این که کاربر می تواند تمام نمونه کارهای خود را در آن به نمایش بگذارد بلکه تعداد بازدیدکنندگان از نمونه کارهای آن بیشتر می شود .

نمایش عکس ها ، نمایش اطلاعات تماس ، دسته بندی عکس ها طبق تاریخ گرفتن آنها و یا موضوعات آنها ، قرار دادن اخبار و مقالات مختلف در رابطه با عکاسی ، قرار دادن گالری های فیلم مشخصاتی هستند که باید در طراحی سایت عکاسی لحاظ شوند.

یکی از مهم ترین ویژگی ها در طراحی یک سایت عکاسی این است که بتوان قابلیت های هنری عکاس را معرفی کرد که با ایجاد گالری عکس ها و دسته بندی موضوعی آنها به راحتی امکان پذیر است البته داشتن ارتباط آنلاین عکاس با مشتریان به صورتی که عکاس سفارشات مشتریان را به صورت آنلاین دریافت کند نیز یکی دیگر از ویژگی های مهم سایت عکاسی است .

امکاناتی که باید در سایت عکاسی لحاظ شود :

  • گرافیک بالا برای جذب کاربران بیشتر
  • معرفی کردن فعالیت ها و خدمات قابل ارائه
  • تحویل سفارش از کاربران و فروش سفارشات به کاربران به صورت آنلاین
  •  قرار دادن اطلاعات ارتباط با مرکز عکاسی 

به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)