طراحی سایت شرکتی

در این مطلب در مورد طراحی سایت شرکتی و ماژول ها و امکاناتی که وب سایت شما می تواند داشته باشد مطرح خواهد شد ، وب سایت های شرکتی کارناوب را در نمونه کار ها مشاهده کنید .

رابطه اینترنت و طراحی سایت شرکتی 

امروزه علاوه بر انواع وب سایت هایی که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند ، طراحی سایت شرکتی از دسته سایت هایی هستند که شرکت ها ، کارگاه ها ، مجموعه هایی که می خواهند کسب و کار خود را در دنیای اینترنت معرفی کنند دست به کار شده اند و یکی از مهترین اهدافشان شده است ، علاوه بر طراحی سایت شرکتی و داشتن یک وب سایت در بستر اینترنت ، شبکه های اجتماعی هم بسیار خوب در حال گسترش است و این دایره بزرگ که متشکل شده است وب سایت ، اینستاگرام ، تلگرام و... می تواند کسب و کار ها بسیار پررنگ کند .
سایت های شرکتی کاملا متفاوت از تجارت الکترونیک،  پرتال و یا سایت هایی که فقط اطلاعات عمومی در خصوص شرکت می دهند هستند. وب سایت های شرکتی  صرفا به طراحی سایت  و ویژگی های خاص طبیعی بخش بازاروساختار کسب و کارو اپراتور سایت نمی پردازند ، آنها بدنبال راهی برای رسیدن به اهدافشان هستند .
شرکت های بزرگ به طور معمول مثل یک چتر واحد برای همه ی برندهای مختلف وشرکت های تابعه عمل می کنند و انها را تحت پوشش خود می گیرند. 

برای مثال یک وب سایت شرکتی همانند بهکات که تولید قطعات صنعتی را بر عهده دارد قصد معرفی و نمایش چارت سازمانی آن است ولی شرکت هایی مانند بستنی نعمت ایرانیان ، شرکت کامل صنعت تهران و... خدماتی فراتر از این ها را مانند باشگاه مشتریان ، فروش اینترنتی ، آموزش و آزمایشگاه های آنلاین را برای وب سایت شرکت خود در نظر گرفته اند 

 

اکثر مشتریان زمانی که نام یک شرکت را می شنوند، علاقه مندند تا بدانند آن شرکت دارای وب سایت حرفه ای است یا نه ؟ چراکه وقتی از یک شرکت، سازمان و یا ارگان صحبت میشود حس رسمی بودن به مشتریان و کاربران داده میشود بنابراین دانستن این مسئله که آیا وب سایت آن شرکت، یک وب سایت حرفه ای است یا یک وب سایت کاملا معمولی تاثیر بسزایی در مشتریان ایجاد می کند. اگر شما رئیس یک شرکت، سازمان و یا ارگان هستید بهتر است برای داشتن یک وب سایت حرفه ای، همانطور که کاربران از شما انتظار دارند به نکاتی که در این مقاله به آنها پرداخته شده است توجه کنید.

 

درک واقعی از داشتن وب سایت

همانطور که کارخانه ، شرکت و محل کار شما باید تمیز و مرتب و با نظم باشد ، به جرات می تواند گفت داشتن یک وب سایت به اندازه همان کارخانه از این ویژگی ها باید برخوردار باشید 

نظم ، مدیریت سایت ، ارائه اطلاعات خوب ، ارائه خدمات از طریق وب سایت باید به بهترین شکل انجام شود مخصوصا اگر می خواهید بزرگترین بازاریاب شما که همان موتور های جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و.... هستند مشتری را به سمت شما هدایت کنند باید از قوانین آنها تابعیت کنید . 

پس قبل از اینکه سایت خود را به شرکتی بسپارید که انجام دهد حتما پلن های خود را در مورد داشتن وب سایت خوبِ خوب بچینید تا بتوانید آن را به نحو احسنت پیش ببرید . 

 

امکانات و ویژگی های وب سایت شرکتی شما

گر شما دارای یک شرکت هستید معرفی شرکت شما و تمامی بخش های آن میتواند گستردگی کار شما به مشتریانتان را نشان دهد بنابراین طراحی کردن یک سایت و قرار دادن بعضی بخش ها مانند درباره ما و تماس با ما بسیار ضروری می باشد. البته قرار دادن بخش هایی مانند اخبار و مقالات هم میتواند کاربران را تا مدتی در سایت شما مشغول کند. در ادامه به دیگر بخش ها و ویژگی های سایتهای شرکتی اشاره کرده ایم.

ویژگی و امکانات معمول وب سایت های شرکتی:

  نمایش تاریخچه و بیانیه شرکت

  فهرست محصولات و خدمات 

  بخش مربوط به اشخاص شامل بیوگرافی شرکت

 بخش  تازه های وب سایت 

 ساخت محتویات به صورت نامحدود

 اسلایدر سایت

 عضویت در سایت و ارسال تیکت  ( استراتژی این قسمت بر اساس هر شرکت متفاوت می باشد )

 استخدام 

ارتباط بین شعب و لاگین کردن اعضای شرکت

تعیین دسترسی برای گروه های کاربری

مدیریت اسان محتویات وب سایت  از طریق پنل مدیریت 

دسترسی به مدیریت سایت از طریق UI (رابط کاربری)

 نقشه سایت برای بهبود عملکر موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو  . . .

وبلاگ 

 بخش پرسش و پاسخ

باشگاه مشتریان 

مدیریت کامل محتویات ایمیل و پیامک هایی که به کاربر ارسال می گردد

پاپ آپ داینامیک (متحرک)

طراحی اپلیکیشن موبایل در صورت نیاز تعاملی کاربران

اینها برخی از امکانات سایت شرکتی بوده است که هر کدام را می توان شاخ برگ داد و از طریق آن خدمات عالی به مشتریان ارائه کرد . 

 

مراحل طراحی سایت شرکتی

 

در ابتدا شما را با مراحل طراحی سایت شرکتی که توسط مجموعه طراحی سایت کارناوب انجام میشود آشنا میکنیم.

 

1. تعیین هدف

اولین مرحله برای طراحی یک وب سایت شرکتی، بدست آوردن اطلاعاتی درمورد شرکت درخواست دهنده ی وب سایت است، در این مرحله سوالات زیر مطرح میشود:

اهدف مشتری از طراحی یک وب سایت شرکتی چیست؟ فروش محصولات؟ معرفی شرکت؟ گرفتن نمایندگی؟ و یا ...

 

اهداف مشتری برای طراحی وب سایت شرکتی میتواند شامل موارد زیر باشد:

 درآمدزایی 

 معرفی کالا و خدمات

  ایجاد اطلاعات و به اشتراک گذاری آنها

 

2. تعیین بازدیدکنندگان

در این مرحله مجموعه ی طراحی سایت کارناوب تعیین می کند که بازدید کنندگان سایت شما چه کسانی هستند؟  

مخاطبین وب سایت شما براساس معیارهایی مانند سن، جنسیت، صفحات بازدید شده و ... گروه بندی میشوند و درنهایت مشخص میشود که بازدیدکنندگان وب سایت شرکتی از چه بازه سنی و با چه جنسیتی هستند.

 

3. تجزیه و تحلیل سایت 

تجزیه و تحلیل وب سایت شامل بررسی تمامی موضوعات، زیرمجموعه های آنها، منوهای مورد نیاز، اقدامات و تکنولوژی مورد نیاز برای برنامه نویسی وب سایت می باشد. در واقع تجزیه و تحلیل وب سایت تمامی محتوا و اجزای وب سایت شما را دربر خواهد گرفت، و مسیر پیش رو را برای شما نمایان می کند.

 

4. ظاهر گرافیکی

در این مرحله ظاهر کلی سایت تعیین میگردد. طرح نهایی و قابل قبول با توجه به زمینه فعالیت شرکت، خدمات ارائه شده و محصولات و... انتخاب خواهد شد. در آن از لوگو ها و نام شرکت و شعارهای تبلیغاتی استفاده خواهد شد. معمولا در این مرحله چندین طرح ارائه شده و درنهایت بهترین و نزدیک ترین طرح به آنچه در ذهن مشتری است انتخاب میگردد.

 

5. برنامه نویسی سایت

با توجه به طرح کلی و واسط گرافیکی تعیین شده در این مرحله تمامی قسمت های سایت به طور جداگانه برنامه نویسی و پیاده سازی میشوند. این قسمتها شامل فرم ها، منوها، ماژول ها و... میباشد. البته توجه داشته باشد که تمامی کدها تا حد امکان بهینه باشند و در کدهای HTML و CSS استانداردهای لازم جهانی رعایت شده باشد.

 

6. تست و تحویل سایت

در این مرحله تمامی قسمت های کدنویسی شده مورد بررسی قرار میگیرد. تمامی عملیات های موجود در سایت به طور جداگانه تست و عملکرد آنها بررسی میشود. اعم از فرم ها، عملیات بانکی ، سازگاری با تمامی مرورگرها، استاندارد بودن کدهای HTML و CSS و... در صورت نبود مشکل و یا بعد از رفع آنها سایت به مشتری تحویل داده میشود.

 

7. پشتیبانی

از مهمترین موارد که باعث رضایت و یا عدم رضایت مشتری میشود پشتیبانی از سایت تا مدت مشخصی است. پشتیبانی شامل رفع مشکلات پیش آمده در سایت، آموزش قسمتهای مختلف سایت به مشتری و... میباشد.

 

 

سخن پایانی

 

گروه کارناوب با تکیه بر تولید نرم افزار های تحت وب و ویندوز توانسته است نیازهای هر شخصی و شرکتی را در زمینه وب و ویندوز تامین کند . 
تولید وب سایت های شرکتی برای کارخانجات ، شرکت های خصوصی و دولتی می تواند تضمین پایداری وب سایت در سال های آتی را داشته باشد ، اگر شما یک وب سایت اختصاصی داشته باشید اطمینان پیدا می کنید که هر نیاز و خواسته ای را می توانید به سایت اضافه کنید و نگران از بین رفتن اطلاعات خود نیستید 

 

نمونه کارها و رضایت مشتریان نشانگر کیفیت خدمات گروه کارناوب می باشد 

 

به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
  • ع

    عبدالحمید

    ازراهنمایی شما سپاسگزارم1 0 0

خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


forever1978

(0%)


برگ سبز

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)