به چه شرکتی سفارش طراحی سایت بدهیم؟

برای طراحی وب سایت خود بهتر است از خدمات شرکت های معتبر و باسابقه استفاده کنیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم، اما ویژگی هایی که یک شرکت طراحی باید داشته باشد موضوعی ایست که در این مقاله به آن می پردازیم.

 

عدم واگذاری به فرد

با توجه به اینکه طراحی و پیاده سازی یک وب سایت یک کار گروهی می باشد، هرگز طراحی وب سایت خود به یک فرد واگذار نکنید چون در هرصورت کار شما یک کار حرفه ای و استاندارد نخواهد شد.

 

بازدید حضوری از شرکت

بعد از بررسی موارد گفته شده حتما قبل از سفارش نهایی کار خود به صورت حضوری از دفتر شرکتی که قصد سفارش سایت خود به آن را دارید بازدید کنید این کار به شما کمک می کند که تا با بررسی وضعیت موجود در آن شرکت به انتخاب بهتری برسید. تا حد ممکن تلاش کنید سفارش کار خود را به شرکتی دهید که کار آن فقط طراحی سایت  است نه شرکت هایی که به طور همزمان چندین فعالیت را انجام می دهند، چون شرکت هایی که کار آنها صرفاً طراحی وب سایت است دارای تخصص و تجربه بیشتری هستند و دغدغه بیشتری برای انجام درست کار شما دارند.

 

نماد اعتماد 

این مورد بیشتر برای ارزش گذاری و اهمیت به فعالیت آن مجموعه است ، نماد اعتماد سایت بنا بر تشخیص بهترین بودن نیست ولی یکی از دلایلی است که برای فعالیت مجموعه خود اهمیت قائل شده است . 

 

هاست و دامین وب سایت

در مورد هاستی (Host) که قرار است به سایت شما اختصاص داده شده شود تحقیق کنید تا کیفیت و پایداری خوبی داشته باشد. مورد بعدی نحوه پشتیانی است که از وب سایت شما صورت می گیرد و باید ساعات و روزهایی که برای شما امر پشتیانی مهم است با شرکت طراحی چک کنید تا مطمئن شوید شرکت در آن زمانها به شما خدمات پشتیبانی ارائه می دهد.

 

سورس وب سایت 

اگر شما در مجموعه خود افراد مختصصی را دارید که بتوانند وب سایت شما به درستی پشتیبانی کنند و یا تغییراتی را در آن ایجاد نمایند بهتر است در مورد سورس وب سایت صحبت شود .

 

هزینه طراحی سایت 

اما موضوع مهم و پایانی هزینه طراحی سایت و نحوه پرداخت آن می باشد پس از توافق با شرکت برای طراحی وب سایت خود حتما درصدی از هزینه وب سایت را بعد از بارگذاری وب سایت و بررسی همه بخش ها و صفحات پرداخت نمایید. شرکتی که از کار خود مطمئن باشد هیچ نگرانی از این بابت نخواهد داشت و حتما با پیشنهاد شما موافقت خواهد کرد.

و در آخر

مورد حائز اهمیت شرکت طراحی سایت سابقه آن در زمینه طراحی وب سایت است مخصوصا در امر پشتیبانی و بهینه سازی سایت، تعداد مشتریان و همچنین اعتبار آنها هم می تواند یکی از نکات مهم و مثبت برای یک شرکت طراحی وب سایت می باشد، شما می توانید وب سایت­هایی که یک شرکت برای اشخاص یا ارگان­های دیگر طراحی کرده است را ببینید و با توجه به سلیقه و نیاز خود در مورد کیفیت آن قضاوت کنید.

 

موارد ذکر شده به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برای طراحی وب سایت خود بهترین و مناسب­ترین شرکت طراحی وب سایت را انتخاب نمایید و از بهترین خدمات پشتیبانی برای وب سایت خود بهره ببرید. به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
مهدی جعفری بنده هر از چند گاهی به خاطر علاقه در نویسندگی ، مطالبی در مورد خدمات طراحی سایت در وب سایت رسمی کارناوب قرار می دهم ، امیدوارم برای شما مفید واقع شود.

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

مقالات طراحی وب سایت
اخبار کارناوب
نظر سنجی

به نظر شما به جز محتوای خوب چه چیزی بیشتر باعث می شود کاربران دوباره به سایت برگرند؟(7رای )


نمایش نتیجه ها
طراحی سایت چیست ؟
طراحی سایت چیست ؟ طراحی سایت به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، فایل های تصویری، فایل های صوتی، تصاویر و المان های برنامه نویسی توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. در کل پروسه ی طراحی سایت شامل: مفهوم سازی، تحقیق، تبلیغات، طرح ریزی و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فایل های چندرسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد.
18 0
بیشتر بدانید : طراحی سایت
هاست چیست ؟
هاست چیست ؟ اطلاعات شما باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که 24 متصل به اینترنت است قرار بگیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند که به آن هاست می گویند.
3 0
دامین چیست ؟
دامین چیست ؟ دامین نام وب سایت شما می باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. همانطور که برای تهیه ی محلی برای سکونت، اولین سوالی که پرسیده می شود آدرس محل مورد نظر است، برای وب سایت هم این اولین امر برای شروع می باشد.
4 0