با اسنپ چت (SnapChat) سرگرم شوید

با ما همراه باشید تا شما را با یکی از برنامه های فوق گرافیک که مخصوص ارسال و دریافت عکس بر روی پلتفرم موبایل می باشد آشنا کنیم.

اسنپ‌ چت  یا SnapChat یک برنامه برای ارسال و دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل می‌باشد توسط  این برنامه کاربران می‌توانند تصاویر گرفته شده یا ویدئو های ضبط شده را با استفاده از متون، نقاشی یا گرافیک خاصی که به آن اضافه میکنند به لیستی از دریافت کنندگان مشخص ارسال کنند. این تصاویر و ویدئوها اصطلاحاً "Snaps" نامیده می‌شوند. در ادامه با ما باشید تا بیشتر با SnapChat آشنا شوید.

 

نمونه هایی از تصاویر گرفته شده با Snap Chat : 

 

اسنپ چت به یکی از اپلیکیشن های جذاب برای جوانان در دنیای مجازی تبدیل شده است...

با این اپلیکیشن چند ساعتی با خانواده و اطرافیان سرگرم شوید و هر روز منتظر آپدیتهای جدید باشید...

بسیاری بر این باورند که اسنپ چت ایده ای تکراری از اینستگرام است اما این ایده به سرعت پله های ترقی را سپری کرده و از سال 2011 تا اکنون بسیار پیشرفت کرده است تا انجا که ایوان اشپیگل و رگی براون  موسس های اسنپ چت پیشنهاد  3 میلیارد دلاری زاکربرگ موسس فیسبوک را نپذیرفنتد.

گروه اسنپ چت  تواسنت در سال 2014 به اولین قرار داد خود با بهترین رسانه ها مانند: مجله مردم , یاهو , نشنال جغرافی دست یابد . این قرار داد بر سهام اسنپ چت تاثیر بسیاری داشته است.

 به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
هادی جعفری هادی، با مدرک کارشناسی نرم افزار ، عاشق برنامه نویسی موبایل برای IOS هست ، بعضی وقت ها در زمینه فروش و بازریابی ایده های قشنگی رو اعلام میکنه

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها