کسب و کار اینترنتی با تلگرام

بهترین پل ارتباطی شما با نزدیکان، دوستان و حتی همکارانتان شبکه ی اجتماعی تلگرام می باشد که در کشور ما طرفداران بسیاری دارد و اگر شما هم یکی از طرفداران این شبکه ی اجتماعی هستید بهتر است بدانید علاوه براین که از تلگرام برای چت کردن با اشخاص مختلف استفاده می کنید می توانید از آن برای رونق دادن به کسب و کار اینترنتی خود و یا ایجاد یک کسب و کار اینترنتی هم استفاده کنید.

برخی از کسب و کارهای اینترنتی از تلگرام برای تبلیغ محصولاتشان استفاده می کنند و برخی دیگر هم می کوشند با جذب افراد بسیار در کانال تلگرام خود یک کسب و کار اینترنتی مبتنی بر تبلیغات ایجاد کنند. اگر شما دارای یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی را ایجاد کنید به هرحال باید به فکر رونق دادن آن هم باشید چراکه پس از ایجاد کسب و کار اینترنتی نباید نشست و دست روی دست گذاشت بلکه باید به فکر توسعه دادن آن باشید در غیر این صورت رقبای شما از شما جلو میزنند، بنابراین باید چند نکته را رعایت کنید تا بتوانید به کسب و کارتان رونق دهید.

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید جذابیت است. برخی از افراد کانال تلگرامی را ایجاد می کنند و محصولات خود را در آن معرفی می کنند اما اهمیتی به جذابیت کانال خود نمی دهند دراصل این افراد تنها به معرفی محصولاتشان می پردازند درحالی که جذابیت کانال نکته ی قابل توجهی می باشد. این افراد باید جذابیت را به کانال خود اضافه کنند اما جذابیت چیست ؟؟؟ جذابیت در کانال یعنی ایجاد یک حس خوب در کانال، حسی که باعث شود کاربر در کانال شما عضو شود. ایجاد جذابیت در تلگرام به نیازهای کاربران و محصولاتی که برای رفع نیازهای آنان تولید می شود بستگی دارد. فرض کنید دارای یک فروشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی هستید، شما باید با توجه به نیازهایی که کاربران به محصولات آرایشی و بهداشتی دارند حس خوبی را در کانالتان ایجاد کنید، حسی که بازدید کنندگان را به پذیرفتن این مسئله که استفاده از لوازم آرایشی آنها را جذاب تر و زیباتر می کند وادار کند و پس از ایجاد این حس در لابه لای مطالب خود کم کم محصولاتتان را معرفی کنید. درست در همین لحظه است که مخاطب احساس می کند با استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی میتواند ظاهر بهتری داشته باشد و بعد از حس این احساس در خود مسلما از شما خریداری می کند.

دومین نکته ی قابل توجه این است که تلگرام بازیگر نقش اول نیست، یعنی قطعا با پیشرفت فناوری، تکنولوژی های برتری وارد میدان رقابت خواهند شد و آن زمان است که تلگرام قدیمی می شود و شما از شبکه های اجتماعی جدیدتری استفاده می کنید پس بهتر است پایه ی کسب و کار خود را بر فناوری ها و تکنولوژی های ناپایدار بنا نکنید و به آنها دلبستگی پیدا نکنید فقط کافیست از آنها برای رونق دادن به کسب و کارتان استفاده کنید. همین ...

اما سوال اینجاست که اگر تلگرام بازیگر نقش اول نیست پس چه چیزی بازیگر نقش اول است ؟؟؟؟

در هر کسب و کاری بازیگر نقش اول، وب سایت می باشد. تنها تکنولوژی که قدیمی نمی شود وب سایت است، شما می توانید برای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی پایدار و معرفی محصولاتتان سفارش طراحی یک وب سایت را بدهید و در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام به رونق دادن آن بپردازید.

گروه طراحی سایت کارناوب با داشتن بهترین نمونه کارها میتواند در طراحی کردن سایتی جذاب با امکانات ویژه شما را یاری کند. به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید

(1)
4.92/ 5 279 امتیازدهنده

منبع : bakok.ir

Arun
غزاله شریفی خانم شریفی ، لیسانس IT - دارای مدرک تخصصی زبان فنی کامپیوتر ، عاشق محتوا و شبکه های اجتماعی و ارتباط صمیمانه با مردم است. به حوزه تکنولوژی و فن اوری هم علاقه خاصی دارد. اوقات فراغتش را بیشتر با موسیقی سپری می‌کند.

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

+ خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(186رای )


نمایش نتیجه هاپروژه های در حال انجام

طراحی سایت گروه کوشا

(5%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


طراحی سایت خرید فروش خودرو

(25%)


طراحی اپلیکیشن دالینو

(25%)


سئوی سایت بانه کالا

(40%)


سئوی سایت آناهید

(50%)


طراحی سایت و اپلیکیشن جت کادو

(50%)


وب سایت دکتر ابراهیمی مقدم

(55%)


طراحی سایت رویا ملک

(55%)


طراحی سایت فروشگاه سازه

(60%)


سایت نیازمندیهای سنگریز

(75%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


اپلیکیشن موبایل بانه کالا

(80%)


بـاغ ویـلای پرند

(80%)


اپلیکیشن اندروید کارناوب

(90%)


باشگاه ورزشی آگرین کرج

(90%)


طراحی سایت چی کو جو

(90%)


بهترین روش های استفاده از انیمیشن در طراحی UI

نظرتان درمورد استفاده از انیمیشن در طراحی UI چیست؟ در ادامه به بررسی بهترین روش های استفاده از انیمیشن در طراحی UI در وب و اپلیکیشن می پردازیم.

طراحی سایت چیست ؟
طراحی سایت چیست ؟ طراحی سایت به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، فایل های تصویری، فایل های صوتی، تصاویر و المان های برنامه نویسی توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. در کل پروسه ی طراحی سایت شامل: مفهوم سازی، تحقیق، تبلیغات، طرح ریزی و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فایل های چندرسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد.
15 0
بیشتر بدانید : طراحی سایت