بهترین روش های استفاده ازتبلت ها و گوشی های قدیمی تان

اگر تبلت و یا گوشی قدیمی دارید که آن را کنار گذاشته اید و یا از آن استفاده نمی کنید بهتر است بدانید که می توانید از آنها بهترین استفاده را داشته باشید .

با گذر زمان و آمدن گوشی ها و تبلت های جدید و پیشرفته تر ما گوشی ها و تبلت های قدیمی خود را کنار گذاشته و به سراغ تکنولوژی های جدید رفته ایم  اما در اینجا ما شما را با روش هایی آشنا می کنیم که هم زمان با اینکه از تکنولوژی های جدید استفاده می کنید بتوانید بهینه ترین استفاده را از گوشی ها و تبلت های قدیمی خود که آنها را کنار گذاشته اید داشته باشید .

 • شما می توانید گوشی یا تبلت خود را به کنترل کننده ی لوازم الکتریکی خانه تان تبدیل کنید : می توانید گوشی یا تبلت خود را به یک دستگاه کرومست گوگل وصل کنید سپس به صورت بی سیم ویدئوها را از یوتوب در تلوزیون خود پخش کنید و یا موسیقی را بر روی تلوزیون خود پخش کنید و از آن لذت ببرید .
 •  شما می توانید از گوشی یا تبلت خود  به عنوان یک فریم دیجیتالی برای عکس‌های خود استفاده کنید : می توانید نرم افزار Dayframe را برای روی گوشی یا تبلت خود نصب کرده و از آن به عنوان یک فریم برای عکس های دیجیتالی خود استفاده کنید . طریقه ی کار این نرم افزار به این شکل است که این نرم افزار به اکانت های شما در اینستاگرام ، گوگل پلاس و بسیاری دیگر از سرویس ها متصل می شود و می تواند عکس های موجود در آنها را به نمایش بگذارد.

 • از گوشی یا تبلت خود به عنوان ابزاری برای سرگرمی کودکان خود استفاده کنید : همیشه کودکان شما به اجبار می خواهند با گوشی و یا تبلت شما بازی بکنند و در رابطه با این تکنولوژی ها بسیار کنجکاو هستند . درصورتی که  شما نگران این هستید که اگر آنها را به دست کودکان خود بسپارید دچار مشکل شوند ویا خراب شوند . اما می توانید از گوشی یا تبلت قدیمی خود برای سرگرم کردن آنها استفاده کنید به این شکل که می توانید سیستم عامل 4.3 را بر روی تبلت خود نصب کرده و از منوی تنظیمات و قسمت کاربران پروفایل محدود شده ای را به دستگاه خود اضافه کنید سپس کاربر جدید را محدود کنید تا به نرم افزار خاصی دسترسی داشته باشد با این روش می توانید کودکان خود را محدود کنید که تنها بتوانند از بازی نصب شده استفاده کنند نه از برنامه های دیگر.

 • از گوشی یا تبلت خود به عنوان یک دوربین امنیتی استفاده کنید : با استفاده از دوربین گجت قدیمی می توانید خانه ، محل کار و یا کودک خردسال خود را تحت نظر بگیرید با این روش که باید اپلیکیشن IP Webcam را دانلود و نصب کنید و تنظیمات مربوط به آن را انجام دهید تا بتوانید تصاویر گرفته شده از دوربین را به وسیله اینترنت منتشر کنید و در هر مکانی با استفاده از یک مرورگر آن را مشاهده کنید .  

 • از گوشی یا تبلت خود به عنوان دستگاه تست استفاده کنید : می توانید دستگاه اندرویدی خود را روت کنید تا ویژگی ها و حتی رابط کاربری جدیدی را به آن اضافه کنید معمولا برای روت کردن دستگاه های اندرویدی راهنماهای متفاوتی در اینترنت وجود دارد اما انجام هریک از آنها می تواند برای دستگاه های اندرویدی شما خطرناک باشد و به آن صدمه بزند یا آن را دچار مشکل کند بنابراین می توانید با گوشی یا تبلت قدیمی خود این روش ها را تست کرده و با آنها آشنایی پیدا کنید .

 • گوشی یا تبلت خود را به یک گجت بازی تبدیل کنید : دستگاه اندرویدی قدیمی شما می تواند به عنوان یک دستگاه بازی و حتی یک شبیه ساز بازی های کنسول های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد . و حتی برای کودکان شما نیز مفید باشد.

 • از گوشی یا تبلت خود به عنوان یک e-reader  استفاده کنید : گوشی یا تبلت قدیمی خود را به یک کتابخانه الکترونیکی تبدیل کنید تا بتوانید هر زمان و در هر مکان کتاب مورد علاقه ی خود را به صورت الکترونیکی مطالعه کنید .

 • می توانید از گوشی یا تبلت خود به عنوان یک MP3 Player  در خودروی خود استفاده کنید : می توانید گجت خود را با استفاده از کابل های لازم و یا بدون سیم به دستگاه پخش موسیقی خودروی خود وصل کنید و از آن لذت ببرید . بدون اینکه نیاز باشد از گوشی جدید خود استفاده کنید .
 • گوشی یا تبلت خود را به یک ساعت رومیزی تبدیل کنید : یک داک ارزان قیمت خریداری کنید و با استفاده از نرم افزارهای متعدد گجت قدیمی خود را به یک ساعت دیجیتالی رومیزی تبدیل کنید حتی می توانید دستگاه اندرویدی خود را به بلندگوها وصل کنید تا در زمانی که زنگ هشدار گجت خود را تنظیم کرده اید به راحتی از خواب بیدار شوید و قرار مهم خود را از دست ندهید .

 • از گوشی یا تبلت خود به عنوان یک تقویم استفاده کنید : با استفاده از اپلیکیشن Cal app by Any.do تقویم ها با طراحی مختلف را داشته باشید سپس یک داک خریداری نموده و دستگاه خود را به یک تقویم رومیزی تبدیل کنید تا هر زمان که خواستید به راحتی از آن استفاده کنید .



به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


منبع : http://www.zoomit.ir

Arun
طراحی سایت کارناوب

 • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)