تاثیر منفی استفاده از مطالب تکراری در سئو سایت

دومین مسئله ی پر اهمیت بعد از طراحی یک سایت، مسئله ی رتبه بندی سایت و یا همان سئو سایت می باشد که اساسی ترین بخش بعد از طراحی یک سایت است چراکه سایتهای زیادی با گرافیک بالا و زیبا هستند که هیچ اثری از آنها در صفحات گوگل نیست و برعکس سایت های ساده ای هم هستند که جزء لینکهای اول تا پنجم صفحه ی اول گوگل هستند اما چرا ؟ با خواندن ادامه ی مقاله جواب این سوال را پیدا کنید.

 

همانطور که گفته شده دومین مسئله ی حائز اهمیت بعد از طراحی سایت، مسئله ی سئو سایت است. اما چرا گاهی اوقات سایت هایی را می بینیم که کاملا ساده هستند و قالب گرافیکی آنچنانی ندارند اما دارای رتبه ی بالایی در گوگل هستند و برعکس، سایتهایی را می بینیم که دارای قالب گرافیکی زیبا و جذابی هستند اما دارای رتبه بالایی در گوگل نیستند؟ پاسخ این سوال به محتویات گذاری صحیح در سایت برمی گردد چون تنها با محتویات گذاری صحیح و رعایت نکات کلیدی سئو میتوان جزء لینکهای اول در صفحه ی اول گوگل بود. البته همانطور که گفته شد محتویات گذاری صحیح. محتویات گذاری صحیح یعنی چه ؟ محتویات گذاری صحیح یعنی برای مثال از مطالب تکراری در سایتتان استفاده نکنید.


مطلب مرتبط : سئو و کاربرد آن در طراحی سایت چیست؟


 

یک شخصی که مدیریت سایتی را برعهده دارد و بیشتر کار محتویات گذاری را انجام می دهد باید برای بالا بردن رتبه ی سایت خود در ابتدا نظر مساعد موتورهای جستجو را جلب کند، چرا ؟ چون کاربران بیش از هرچیزی به موتورهای جستجو اطمینان دارند و سایتهایی را که در صفحه ی اول موتور جستجو خود مشاهده می کنند را سایتهایی قدرتمند می دانند حتی با اینکه آن سایتها دارای گرافیکی ساده باشند. و اما مدیر سایت برای اینکه توجه موتورهای جستجو را به سایت خود جلب کند باید چه کند؟


مطالب مرتبط :

اصطلاح کلاه خاکستری در سئو و مهم ترین تکنیک های آن 

اصطلاح کلاه سفید در سئو و مهم ترین تکنیکهای آن

اصطلاح کلاه سیاه در سئو و مهم ترین تکنیکهای آن


مدیر سایت نباید کیفیت را فدای کمیت کند یعنی اینکه نباید کل سایت خود را با مطالب تکراری پرکند. برای بعضی از افراد تولید مطالب جدید کار آسانی نیس به همین دلیل مطالب سایت های دیگر را در سایت خود قرار می دهند و این محتویات گذاری اشتباهی است که گوگل هم برای آن تنبیه خوبی قرار داده است.

درصورتی که دائما از مطالب تکراری در سایتتان استفاده کنید این مطالب از نتایج گوگل حذف میشود و اگر بخواهید سایتتان را در این زمان ارزیابی کنید یعنی اینکه سایت شما به نقطه ی صفر بازگشته است و رتبه ی سایت شما کاملا پایین می آید. بنابراین استفاده از مطالب تکراری در سایت تاثیر منفی در سئو سایت خواهد داشت والبته استفاده مکرر از مطالب تکراری آسیب جبران ناپذیری را به سئو سایت وارد خواهد کرد.

بنابراین هیچ وقت کیفیت کار را فدای کمیت نکنید و از مطالب تکراری در سایتتان استفاده نکنید.به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید

(1)
4.92/ 5 279 امتیازدهنده


Arun
غزاله شریفی خانم شریفی ، لیسانس IT - دارای مدرک تخصصی زبان فنی کامپیوتر ، عاشق محتوا و شبکه های اجتماعی و ارتباط صمیمانه با مردم است. به حوزه تکنولوژی و فن اوری هم علاقه خاصی دارد. اوقات فراغتش را بیشتر با موسیقی سپری می‌کند.

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

+ خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(188رای )


نمایش نتیجه هاپروژه های در حال انجام

طراحی سایت گروه کوشا

(5%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


طراحی سایت خرید فروش خودرو

(25%)


طراحی اپلیکیشن دالینو

(25%)


سئوی سایت بانه کالا

(40%)


سئوی سایت آناهید

(50%)


طراحی سایت و اپلیکیشن جت کادو

(50%)


وب سایت دکتر ابراهیمی مقدم

(55%)


طراحی سایت رویا ملک

(55%)


طراحی سایت فروشگاه سازه

(60%)


سایت نیازمندیهای سنگریز

(75%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


اپلیکیشن موبایل بانه کالا

(80%)


بـاغ ویـلای پرند

(80%)


اپلیکیشن اندروید کارناوب

(90%)


باشگاه ورزشی آگرین کرج

(90%)


طراحی سایت چی کو جو

(90%)


اصطلاح کلاه سیاه در سئو و مهم ترین تکنیک های آن

فهوم سئو و بهینه سازی وب سایت مانند هر حوزه ی دیگری مطلق نیست و از صفر و یکی تشکیل نشده است. اصطلاح کلاه سیاه در امنیت کاربرد دارد که در این مقاله به ...