چرا باید سایت داشته باشیم ؟

با گسترش فضای مجازی، اکثر افرادی که دارای کسب و کار هستند به فکر سفارش دادن یک سایت در حیطه ی کسب و کار خود می افتند اما علت اینکه این افراد باید برای کسب و کار خود سایت طراحی کنند چیست؟ آیا واقعا طراحی کردن یک سایت و صرف کردن هزینه برای آن لازم است ؟ یا نه ؟ با خواندن این مقاله به تمامی سوالاتتان درباره ی علت طراحی سایت پاسخ دهید.

شما صاحب هر نوع کسب و کاری که باشید برای اینکه بتوانید محصولات خود را در سطح وسیعی به مردم معرفی کنید و فروش محصولات خود را افزایش دهید مسلما به طراحی سایت برای کسب و کار خود نیاز خواهید داشت و اما منظور از معرفی و فروش محصولات در سطح وسیع چیست ؟ همانطور که می دانید در گذشته، اگر فردی دارای یک فروشگاه بود تنها می توانست در همان منطقه ای که زندگی می کرد به معرفی محصولات خود بپردازد و یا اگر کمی گسترده تر عمل می کرد می توانست در سطح همان شهری که در آن بود به معرفی محصولاتش بپردازد اما امروزه با رشد تکنولوژی، فرد با استفاده از فضای گسترده اینترنت می تواند محصولات فروشگاه خود را در سطح کل کشور و حتی جهان معرفی کند و باعث افزایش فروش محصولات خود شود مسلما اگر میزان معرفی محصولات افزایش پیدا کند تعداد افراد خریدار نیز افزایش پیدا می کند بنابراین میزان سود دهی نیز بالا می رود.

یکی دیگر از مزایا و دلایل طراحی سایت، قابل دسترس بودن آن در هر زمان و مکان می باشد. طراحی کردن یک وب سایت به سازمان یا کسب و کار شما این امکان را می دهد تا در تمامی روزهای سال و به صورت 24 ساعته باز باشد. داشتن یک وب سایت که کاملا، در هر زمان و مکان در دسترس است مانند کارمندی است که بی وقفه و بدون استراحت، حتی در تمام تعطیلات برای شما کار می کند.

اینکه وب سایت باعث بالا رفتن اعتبار حرفه ی شما می شود یکی دیگر از دلایل ساخت سایت می باشد. زمانی که شما دارای یک سایت برای کسب و کار خود باشید، همین باعث کسب اعتماد مشتری می شود. یک سایت، تصور اینکه شما یک شرکت معتبر و محترم هستید را در ذهن مشتری ایجاد می کند.

اگر شما دارای یک کسب و کار بزرگ و یا یک سازمان هستید قطعا یک فرد آینده نگر هستید پس باید به این نکته توجه داشته باشید که روز به روز به کاربران اینترنت افزوده می شود و در آینده ای نزدیک به تعداد افرادی که بخواهند محصولات شما را خریداری کنند اضافه می شود بنابراین با سفارش دادن یک سایت به خودتان و کسب و کارتان شهرت ببخشید. به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
غزاله شریفی خانم شریفی ، لیسانس IT - دارای مدرک تخصصی زبان فنی کامپیوتر ، عاشق محتوا و شبکه های اجتماعی و ارتباط صمیمانه با مردم است. به حوزه تکنولوژی و فن اوری هم علاقه خاصی دارد. اوقات فراغتش را بیشتر با موسیقی سپری می‌کند.

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

طراحی سایت چیست ؟
طراحی سایت چیست ؟ طراحی سایت به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، فایل های تصویری، فایل های صوتی، تصاویر و المان های برنامه نویسی توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. در کل پروسه ی طراحی سایت شامل: مفهوم سازی، تحقیق، تبلیغات، طرح ریزی و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فایل های چندرسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد.
13 0
بیشتر بدانید : طراحی سایت