چرا کارناوب را انتخاب می کنیم؟

امروزه با توسعه اینترنت و استفاده و نیاز روز افزون افراد به فضای مجازی ، داشتن یک سایت مناسب برای معرفی حرفه ی خود ضروری می باشد.شرکت ها و تیم های زیادی کار طراحی وب سایت و اپلیکیشن را انجام می دهند، اما کدام از آنها میتوانند بهترین گزینه برای شما باشند؟ ،کدام یک با کیفیت مطلوب و هزینه ی مناسب شما را به سایتی که مطابق نیاز های شما باشد می رسانند.

مجموعه کارناوب با داشتن 8 سال سابقه ی طراحی سایت، اپلیکیشن اندروید و ios، پورتال های سازمانی و ارتقا رتبه سایت (SEO) جزء یکی از باتجربه ترین شرکتها در زمینه ی طراحی نرم افزارهای تحت وب اختصاصی می باشد. که در زمینه های طراحی سایت رستوران، املاک، فروشگاهی، ورزشی، طلا و جواهر، تبلیغاتی، پزشکی، تخفیف گروهی، صنعتی، سینما، مزون، لبنیات، معماری و دکوراسیون نمونه کارهای متعددی را ارائه داده است. 

طراحی وب سایت های اختصاصی ، طراحی اتوماسیون اختصاصی، تولید نرم افزارهای تحت وب و ویندوز، تولید نرم افزارهای قرعه کشی، بهینه سازی وب سایت و پشتیبانی 24 ساعته ، همگی دلایلی هستندکه کارفرمایان در زمینه های متعدد مجموعه ی ما را انتخاب کرده اند.

برای دیدن نمونه کارهای مجموعه کارناوب میتوانید از لینک زیر استفاده کنید: 

 


نمونه کارهای مجموعه ی کارناوب


 

برای طرح ایده های بیشتر و الگوهای طراحی سایت دیگر به صفحه های ما در شبکه های اجتماعی linkedin  ، facebook     ، instagramمراجعه کنید.


 به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


منبع : تیم کارناوب

Arun
طراحی سایت کارناوب

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

مقالات طراحی وب سایت
اخبار کارناوب
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(250رای )


نمایش نتیجه ها