ایا به بازاریابی اینترنتی از طریق طراحی سایت اعتماد دارید ؟

طراحی سایت امروزه بیسیار فراگیر شده است ، از مداهان اهل بیت و صاحبان کارخانه و اشخاصی که می خواهند برای خودشان یک وب سایت اختصاصی داشته باشند ولی این سایت های چگونه باعث می شود که بیشتر شناخته شوید و کسب و کارتان رونق پیدا کند .

ایا به بازاریابی اینترنتی از طریق وب سایت اعتماد دارید ؟

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که یک وب سایت چه نقشی در بازاریابی اینترنتی دارد ؟یا اینکه چگونه مشتریان از طریق وبسایت جذب می شوند ؟ در عرصه رقابت جهانی، بازاریابی اینترنتی برای صاحبان کسب و کار هایی که با خدمات و کالاهای متفاوت در تعامل هستند، بسیار حائز اهمیت است. اگر وب سایت شما واقعاً جذاب باشد، مشتریان و مخاطبان بسیاری را جذب خواهید نمود.

طراحی سایت امروزه بیسیار فراگیر شده است ، از مداهان اهل بیت و صاحبان کارخانه و اشخاصی که می خواهند برای خودشان یک وب سایت داشته باشند ولی این سایت های چگونه باعث می شود که بیشتر شناخته شوید و کسب و کارتان رونق پیدا کند .

هماهنطور که می دانید روزانه میلیون ها کاربر اینترنت، از هزاران وب سایت با اهداف و موضوع های مختلف بازدید می کنند. اما تنها وب سایت های مناسب با طراحی و محتوای خوب هستند که در ذهن کاربران نقش می بندند و راحت تر از وب سایت های دیگر به نتیجه می رسند ، این جاست که طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی ، نقش خود را نشان می دهد.

وب سایت هایی که با هدف کوتاه مدت به وجود آمده اند به صورت کوتاه مدت هم از بین می روند ، برای مثال وب سایت فیس بوک با یک هدف بلند مدت به وجود آمد که تبدیل به یک شبکه اجتماعی قوی شد . پس شما هم باید هدف بلند مدت داشته باشید (البته بعضی از سایت ها هستند که باید کوتاه مدت باشند تا نتیجه را کسب کرده و حذف شوند )

سئوی وب سایت یکی از فاکتور های مهم در معرفی شما در اینترنت می باشد طوری که اگر یک وب سایت سئوی جالبی نداشته باشد مطمئن باشید اگر اطلاعات و محتویات خوبی در سایت وارد کنید موتور های جستجو نمی توانند شما را در نتایج اولیه نمایش دهند و شاید خیلی این پرسه طول بکشد .

در نتیجه وب سایت ها باید چند نکته قابل توجه داشته باشند :

اختصاصی باشد تا در ذهن کاربران نقش ببند

محتویات خوبی داشته باشد

برای موبایل و  تبلت بهینه شده باشند

وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد .

 

 

موفق باشید

 به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید

(1)
4.92/ 5 279 امتیازدهنده


Arun
هادی جعفری هادی، با مدرک کارشناسی نرم افزار ، عاشق برنامه نویسی موبایل برای IOS هست ، بعضی وقت ها در زمینه فروش و بازریابی ایده های قشنگی رو اعلام میکنه

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

+ خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(166رای )


نمایش نتیجه هاپروژه های در حال انجام

طراحی اپلیکیشن دالینو

(10%)


طراحی سایت و اپلیکیشن خرید فروشگاهی

(15%)


سئوی فاز 1 کاهنده

(15%)


سئوی سایت آناهید

(20%)


طراحی سایت خرید فروش خودرو

(25%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


سئوی سایت بانه کالا

(25%)


طراحی سایت رویا ملک

(35%)


گروه بین المللی سادنا

(40%)


وب سایت دکتر ابراهیمی مقدم

(55%)


طراحی سایت فروشگاه سازه

(60%)


طراحی سایت خودرو دیریفت

(75%)


سایت نیازمندیهای سنگریز

(75%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


اپلیکیشن موبایل بانه کالا

(80%)


بـاغ ویـلای پرند

(80%)


باشگاه ورزشی آگرین کرج

(90%)


طراحی سایت چی کو جو

(90%)