ایا به بازاریابی اینترنتی از طریق طراحی سایت اعتماد دارید ؟

طراحی سایت امروزه بیسیار فراگیر شده است ، از مداهان اهل بیت و صاحبان کارخانه و اشخاصی که می خواهند برای خودشان یک وب سایت اختصاصی داشته باشند ولی این سایت های چگونه باعث می شود که بیشتر شناخته شوید و کسب و کارتان رونق پیدا کند .

ایا به بازاریابی اینترنتی از طریق وب سایت اعتماد دارید ؟

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که یک وب سایت چه نقشی در بازاریابی اینترنتی دارد ؟یا اینکه چگونه مشتریان از طریق وبسایت جذب می شوند ؟ در عرصه رقابت جهانی، بازاریابی اینترنتی برای صاحبان کسب و کار هایی که با خدمات و کالاهای متفاوت در تعامل هستند، بسیار حائز اهمیت است. اگر وب سایت شما واقعاً جذاب باشد، مشتریان و مخاطبان بسیاری را جذب خواهید نمود.

طراحی سایت امروزه بیسیار فراگیر شده است ، از مداهان اهل بیت و صاحبان کارخانه و اشخاصی که می خواهند برای خودشان یک وب سایت داشته باشند ولی این سایت های چگونه باعث می شود که بیشتر شناخته شوید و کسب و کارتان رونق پیدا کند .

هماهنطور که می دانید روزانه میلیون ها کاربر اینترنت، از هزاران وب سایت با اهداف و موضوع های مختلف بازدید می کنند. اما تنها وب سایت های مناسب با طراحی و محتوای خوب هستند که در ذهن کاربران نقش می بندند و راحت تر از وب سایت های دیگر به نتیجه می رسند ، این جاست که طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی ، نقش خود را نشان می دهد.

وب سایت هایی که با هدف کوتاه مدت به وجود آمده اند به صورت کوتاه مدت هم از بین می روند ، برای مثال وب سایت فیس بوک با یک هدف بلند مدت به وجود آمد که تبدیل به یک شبکه اجتماعی قوی شد . پس شما هم باید هدف بلند مدت داشته باشید (البته بعضی از سایت ها هستند که باید کوتاه مدت باشند تا نتیجه را کسب کرده و حذف شوند )

سئوی وب سایت یکی از فاکتور های مهم در معرفی شما در اینترنت می باشد طوری که اگر یک وب سایت سئوی جالبی نداشته باشد مطمئن باشید اگر اطلاعات و محتویات خوبی در سایت وارد کنید موتور های جستجو نمی توانند شما را در نتایج اولیه نمایش دهند و شاید خیلی این پرسه طول بکشد .

در نتیجه وب سایت ها باید چند نکته قابل توجه داشته باشند :

اختصاصی باشد تا در ذهن کاربران نقش ببند

محتویات خوبی داشته باشد

برای موبایل و  تبلت بهینه شده باشند

وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد .

 

 

موفق باشید

 به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
هادی جعفری هادی، با مدرک کارشناسی نرم افزار ، عاشق برنامه نویسی موبایل برای IOS هست ، بعضی وقت ها در زمینه فروش و بازریابی ایده های قشنگی رو اعلام میکنه

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)