از این اشتباهات در هنگام طراحی وب سایت جلو گیری کنید ....

گاهی نگاتی کوچک در طراحی وب سایت با عث می شود تا سایت شما به بهترین شکل بازدهی داشته باشد پس از این اشتباهات در هنگام طراحی وب سایت جلوگیری کنید.

درهنگام طراحی وب سایت  ،  ببهترین روش برای طراحی وب سایت این است که نیاز های صنف کاری را به صورت حرفه ای بررسی کنید و نسبت با آن طراحی وب سایت را طراحی کنید ،  پس بهتر است که هیچگاه در همان اول عجولانت دست به طراحی نزنید زیرا با عجله کردن با چیزی که بر خلاف تصویری که در ذهن دارد مواجه می شود.
در اینجا برخی از دستورالعمل ها برای کمک به کسانی که اشتباهاتی در این باره کرده اند می پردازیم.
اولین اشتباه آشکار شما باید با استفاده از قالبی که برای شما بسیار محبوب است بررسی شود. اگر بسیاری از مردم از همین قالبی که شما از آن استفاده می کنید در سایت های دیگر بهره ببرند، یعنی تمام اعتبار خود را زیر سوال می برید. پس بهتر است از ایده خود در طراحی سایت استفاده کنید و یا اگر قدرت ایده هایی خلاق و حرفه ای ندارید بهتر است آن را بدست گروه یا شرکت معتبری بگذارید که تخصص اصلی آنهاست ، گروه کانا می تواند یک گزینه بسیار عالی در امر طراحی وب سایت باشد . با این حال اگر طراحی قالب وب سایت را به کسی واگذار کردید، برخی تغییرات نهایی را به آنها کمک کنید یا متناسب با موضوع سایت و ذهنیت شما نزدیک شود.
به عنوان مثال، شما میخواهید یک وب سایت با موضوع "فروشگاه اینترنتی" بالا بیارید، برای این موضوع بهتر است از رنگ های ساده ولی دسترسی کامل و همچنین قالبی با ابعاد نسبتا بزرگ و عکس هایی شاد استفاده شود. با این حال انجام این تغییرات برایطراحی یک وب سایت فروشگاهی کافی نیست.
انتخاب تصاویر با ابعاد بزرگ هم در طراحی وب سایت می تواند لطمه بزرگی به وب سایت شما وارد کند ، پس در انتخاب طراح وب سایت خود دقت کنید 


به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
مهدی جعفری بنده هر از چند گاهی به خاطر علاقه در نویسندگی ، مطالبی در مورد خدمات طراحی سایت در وب سایت رسمی کارناوب قرار می دهم ، امیدوارم برای شما مفید واقع شود.

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)