سئو و کاربرد آن در طراحی سایت چیست؟

آیا شما هم دوست دارید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ؟ اصلا در مورد سئو و کاربر آن در طراحی سایت اطلاعات دارید ؟ پس بهتر است با ما باشید تا در مورد طراحی سایت و سئو بیشتر اطلاعات کسب کنید .

 سئو (SEO ) چیست؟ خیلی ازمدیران نمی دانند سئو (SEO )  چیست اما هربار که برای طراحی سایت تماس می گیرند می پرسند که چطوری می شود در صفحه اصلی گوگل قرار گرفت؟ که همان سئو (SEO ) است. زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب هستند. بهینه سازی صفحات وب بدین معناست که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. کلمات کلیدی سئو توضیحات سئو توضیح سئو علم سئو تگ‌های سئو

اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. سئو (SEO ) یعنی (Search Engine Optimization ) بهینه سازی موتور جستجو . بهینه سازی صفحات وب بدین معناست که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را کسب کنید. این قضیه زمانی خیلی مورد توجه قرار گرفت  که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کردند. به عنوان مثال زمانیکه در گوگل و یاهو جستجو می کنید ، اکثر مردم فقط به صفحه اول نتایج جستجو نگاه می کنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو ،  این مسأله الزامی است که سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرد.

علم بهینه سازی موتور جستجو در مورد روشهای فنی مانند عنوان صفحه مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب سایت و کلاً محتوایی که موتورهای جستجو دوست دارند، مطالعه می کند. یکی از کارهایی که متخصصان طراحی سایت انجام می دهند بهینه سازی موتورهای جستجو و پیگیری تمام تغییرات عملکرد داخل موتورهای جستجو است.  بنابراین آنها میتوانند صفحات وب را بر طبق این تغییرات بهینه سازی کنند.

به علاوه آنها همراه با تغییرات موتورهای جستجوی مختلف خود را تابع این موتورها قرار می دهند.  هنگامی که شما یک طراح برای طراحی سایت تجاریتان انتخاب می کنید ،  باید از این طراح درباره بهینه سازی موتورهای جستجو سوال کنید و باید از او بخواهید بر طبق اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو ساخت صفحات وب سایت شما را شروع کند. این کار خیلی آسان تر و معقول تر است که شما در همان بار اول که سایتتان بر روی وب قرار می گیرد، شامل بهینه سازی برای موتورهای جستجو شود.

داشتن سئو  (SEO ) به چه کسانی توصیه می شود؟

هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد و سئو (SEO ) در این راستا به شما کمک خواهد کرد. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود دارید باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید سئو  (SEO ) را در الویت قرار دهید و بعد از این اقدام میبینید که چقدر روند فروش شما سیر رو به رشدی پیدا می کند.

طراحی سایت در کرج این خدمات را انجام می دهد.

گروه کارناوببه مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
هادی جعفری هادی، با مدرک کارشناسی نرم افزار ، عاشق برنامه نویسی موبایل برای IOS هست ، بعضی وقت ها در زمینه فروش و بازریابی ایده های قشنگی رو اعلام میکنه

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها