از این اشتباهات در هنگام طراحی وب سایت جلو گیری کنید ....

گاهی نگاتی کوچک در طراحی وب سایت با عث می شود تا سایت شما به بهترین شکل بازدهی داشته باشد پس از این اشتباهات در هنگام طراحی وب سایت جلوگیری کنید.


درهنگام طراحی وب سایت  ،  ببهترین روش برای طراحی وب سایت این است که نیاز های صنف کاری را به صورت حرفه ای بررسی کنید و نسبت با آن طراحی وب سایت را طراحی کنید ،  پس بهتر است که هیچگاه در همان اول عجولانت دست به طراحی نزنید زیرا با عجله کردن با چیزی که بر خلاف تصویری که در ذهن دارد مواجه می شود.
در اینجا برخی از دستورالعمل ها برای کمک به کسانی که اشتباهاتی در این باره کرده اند می پردازیم.
اولین اشتباه آشکار شما باید با استفاده از قالبی که برای شما بسیار محبوب است بررسی شود. اگر بسیاری از مردم از همین قالبی که شما از آن استفاده می کنید در سایت های دیگر بهره ببرند، یعنی تمام اعتبار خود را زیر سوال می برید. پس بهتر است از ایده خود در طراحی سایت استفاده کنید و یا اگر قدرت ایده هایی خلاق و حرفه ای ندارید بهتر است آن را بدست گروه یا شرکت معتبری بگذارید که تخصص اصلی آنهاست ، گروه کانا می تواند یک گزینه بسیار عالی در امر طراحی وب سایت باشد . با این حال اگر طراحی قالب وب سایت را به کسی واگذار کردید، برخی تغییرات نهایی را به آنها کمک کنید یا متناسب با موضوع سایت و ذهنیت شما نزدیک شود.
به عنوان مثال، شما میخواهید یک وب سایت با موضوع "فروشگاه اینترنتی" بالا بیارید، برای این موضوع بهتر است از رنگ های ساده ولی دسترسی کامل و همچنین قالبی با ابعاد نسبتا بزرگ و عکس هایی شاد استفاده شود. با این حال انجام این تغییرات برایطراحی یک وب سایت فروشگاهی کافی نیست.
انتخاب تصاویر با ابعاد بزرگ هم در طراحی وب سایت می تواند لطمه بزرگی به وب سایت شما وارد کند ، پس در انتخاب طراح وب سایت خود دقت کنید 


به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun

مهدی جعفری

بنده هر از چند گاهی به خاطر علاقه در نویسندگی ، مطالبی در مورد خدمات طراحی سایت در وب سایت رسمی کارناوب قرار می دهم ، امیدوارم برای شما مفید واقع شود.
اگر شما هم می خواهید در وب سایت ما مطلب بگذارید می توانید از طریق فرم استخدام همکاری خود را اعلام کنید

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟(154رای )


نمایش نتیجه ها