گوگل از سایت جدید به نام هنگ اوتس رونمایی کرد

 

هنگ اوتس امکان چت کردن با افراد مختلف را به شما می دهد . با داشتن این اپلیکیشن بر روی ابزار هوشمند خود در کارهای شخصی و یا اداری خود می توانید از آن اسثفاده کنید . هنگ اوتس این اطمینان را به شما داده که تا هر زمانی که شما بخواهید اطلاعات و ارتباطات شما محفوظ بماند ، تا در مراجعات بعدی در دسترس شما قرار گیرد . حال گوگل برای این اپلیکیشن پیام رسان ، از وب سایت جدیدی رونمایی کرده که به واسطه آن می توان به مخاطبان گوگل و تمامی گزینه های موجود برای ارتباط آنها دسترسی داشته باشید . همچنین می توان در این وب سایت تماس های صوتی و تصویری را برقرار کرد .

مهندس بخش هنگ اوتس جوردانا کورد در این باره گفت :

برای دسترسی به هنگ اوتس ما از یک راه جدید رونمایی کردیم ؛ شما خواهید توانست به واسطه وب سایت جدید از بهترین امکانات هنگ اوتس در مرورگر خود بهره مند شوید ، و به شما توصیه می شود پس از استفاده نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

علاوه بر این ، در این وب سایت جدید می توان از منوی کناری دسترسی سریعی به مخاطبان ، مکالمات و چت ها و شماره تلفن های خود داشته باشید . باز کردن این منو ،  لینک های هنگ اوتس در گجت اندرویدی و در ابزار اپلی ، اپلیکیشن کروم و شماره گیر اندرویدی را فراهم میکند .

 

منبع : www.zoomit.ir

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.