فروشگاه وسایل آشپزخانه و دکوری آغاز شد

 

اگر در نظر دارید تا یک آشپزخانه مدرن داشته باشید سعی کنید تا با خرید وسایل مدرن آشپزخانه و همچنین چیدمان بسیار شیک و تمیز آن را به چیزی تبدیل کنید که کار کردن در آن برای شما لذت بخش است. از همین رو برخی از نکات را با شما در میان میگذاریم:

 

همانطور که میدانید امروزه به طراحی دکوراسیون آشپزخانه اهمیت زیادی داده می شود و برای قالب افراد بسیار مهم است که آشپزخانه منزلشان دارای چیدمان نو و جدیدی باشد تا بانوی خانواده در آن احساس آرامش بیشتری نماید. طراحی گلدان های کوچک و زیبا در آشپزخانه بر جذابیت و زیبایی آن می افزاید و به افراد خانواده روح و جان تازه ای می بخشد کاری که حتی شیک ترین وسایل آشپزخانه در برخی مواقع از پس آن نمیتواند برآید. اگر در نظر دارید تا یک آشپزخانه مدرن داشته باشید سعی کنید تا با خرید وسایل مدرن آشپزخانه و همچنین چیدمان بسیار شیک و تمیز آن را به چیزی تبدیل کنید که کار کردن در آن برای شما لذت بخش است. از همین رو برخی از نکات را با شما در میان میگذاریم:

 

آشپزخانه یکی از مکان هایی است که کدبانوی خانواده بیشتر وقت خود را در آنجا می گذراند پس بهتر است که در چیدمان آشپزخانه دقت و حساسیت زیادی را به خرج بدهید تا از آشپزی و انجام کارهای دیگر در آشپزخانه تان نهایت لذت را ببرید. شپزخانه قلب گرم و تپنده درون هر خانه ای است و شما می توانید با کمک روش هایی نظیر خرید لوازم آشپزخانه ارزان آن را به یک محیط گرم و با نشاط تبدیل کنید.

 

* اگر شما به هنگام آشپزی کردن به گوش دادن موزیک و یا رادیو علاقه مند هستید می توانید با قرار دادن یک دستگاه پخش کوچک در آشپزخانه تان نهایت لذت را از آشپزی کردن ببرید. بهتر است که وسایل تهیه چای را در گوشه ای مجزا قرار دهید تا در صورت لزوم همه این وسیله ها در دسترس باشند.

* نکته ی دیگری که در چیدمان آشپزخانه باید به ان دقت داشته باشید و همواره به آن توصیه می شود این است که سبزی ها و ادویه جات مورد نیاز تان را دم دست قرار دهید. در واقع این وسایل به دلیل اینکه جزء ضروری ترین وسایل آشپزخانه محسوب می شوند همواره باید در محیطی قرار گیرند تا بدون هیچ مشکلی در دسترس باشند.

* وسایل برقی نیز به دلیل اینکه فضای بسیار زیادی را به خود اشغال می کنند توصیه می شود که آنها را در گوشه ای مجزا قرار دهید و بهتر است که وسایل برقی آشپزخانه نزدیک به پریز برق باشند تا بتوانید به راحتی از آن ها استفاده نمایید. گل ها و سبزیجاتی که خودتان پرورش داده اید را در آشپزخانه تان در معرض دید قرار دهید تا محیط آشپزخانه به محیطی شاد و گرم تبدیل شود.

نکته جالب این است که بدانید طراحی و دیزاین آشپزخانه در روحیه شما نیز تاثیر گذار است اگر آشپزخانه ای کوچکی دارید هرگز نگران نباشید باز هم می توانید با روش های مدرن و زیبا و خرید وسایل آشپزخانه شیک خود را بچینید.

شاید باور این مسئله کمی سخت باشد اما باید بدانید که در برخی مواقع حتی تغییرات کوچک مانند تعویض لامپ آشپزخانه میتواند تاثیر بسیار زیادی در محیط و حتی حس و حال کار کردن در آن را به طور کلی تغییر دهد. به عنوان مثال اگر روشنایی آشپزخانه شما لامپ است، با تعویض آن با یک لوستر و آویز، حس و حال فضا را به کلی تغییر دهید. نور آشپزخانه شما نباید آنقدر زیاد باشد که رنگ غذا را متفاوت ببینید و نه آنقدر ملایم باشد که با کار کردن در آشپزخانه به مشکل بر بخورید. نورپردازی مناسب، آشپزخانه را به یک فضای آرامش بخش و دوست داشتنی برای خانم خانه و دیگر اعضای خانواده تبدیل می‌کند.

اگر آشپزخانه شما کوچک است بهتر است که برای کف آشپزخانه از رنگ های روشن و سفید استفاده نمایید با این کار آشپزخانه بزرگ تر به نظر می رسد. با پهن کردن یک فرش شیک و جذاب و کوچک در کف آشپزخانه تان می توانید زیبایی و خاص بودن را برای آشپزخانه خود به ارمغان بیاورید و هرگز این مسئله را فراموش نکنید که اگر در نظر دارید که از ظروف آشپزخانه فانتزی در چیدمان خود استفاده کنید حتما آنها را متناسب با آشپزخانه تان تهیه کنید زیرا وسایل بزرگ نه تنها جاگیر هستند بلکه باعث از بین رفتن تناسب میان آشپزخانه و وسایل آن میروند.

ظروف آشپزخانه فانتزی

از کالا های ما دیدن کنید 

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)