دریافت ایمیل و پاسخ به آن در تلگرام با ربات جدید تلگرام

 

 

یکی از کاربردی ترین ربات های تلگرام GmailBot  است که به تازگی معرفی شده است که به کمک این ربات میتوانید ایمیل خود را به اکانت تلگرام متصل کنید تا در تلگرامتان ایمیل هایتان را دریافت کنید و به صورت آنی و بدون خروج از تلگرام به آنها پاسخ دهید.

این ربات به صورت رسمی توسط تلگرام معرفی شده است اما در کل امینت آن به دو دسته تقسیم میشود، امنیت کلی تلگرام و امنیت خود ربات.

در ابتدا باید این ربات را با گوگل هماهنگ کنید تا گوگل اجازه ی استفاده این ربات از اکانت شما را صادر کند بنابراین جای نگرانی از لحاظ امنیتی وجود ندارد.

آموزش استفاده از ربات GmailBot

در ابتدا به این ربات مراجعه کنید و بر روی start کلیک کنید، و حالا از شما میخواهد تا از گوگل مجوز بگیرید و گزینه ای را به شما نمایش می دهد و شما با کلیک بر روی این گزینه به مرورگری که بر روی گوشی یا سیستم خود دارید متصل میشوید بعد از آن به سایت گوگل هدایت میشوید که در آنجا آدرس ایمیل خود را وارد کرده و لاگین میشوید، گوگل به شما اطلاع می دهد که ربات GmailBot  درخواست دسترسی به ایمیل های شما را دارد که شما با انتخاب گزینه Allow این اجازه را صادر می کنید و به صورت خودکار به تلگرام باز گردانده میشوید.

و حالا پیامی مبنی بر موفق آمیز بودن عملیات برای شما فرستاده میشود.

آموزش فرستادن یک ایمیل از طریق ربات GmailBot

برای این امر کافی است دستور «new/» را تایپ و ارسال کنید. ابتدا روی گزینه‌ی «TO»  کلیک کنید. آدرس ایمیل مقصد را تایپ و سپس آن را ارسال کنید.  با انتخاب گزینه‌ی Subject موضوع ایمیل خود را مشخص کنید.

با انتخاب این گزینه از شما خواسته خواهد شد موضوع ایمیل را مشخص کنید. آن را بنویسید و ارسال کنید. در نهایت روی گزینه‌ی Message کلیک کنید و بعد از آنکه پیغام تأیید ربات را مشاهده کردید، پیغام خود را به‌طور کامل تایپ و ارسال کنید. در مرحله آخر پیش‌نمایشی از ایمیل ارسالی به شما نمایش داده خواهد شد که در صورت تأیید باید روی گزینه‌ی Send  کلیک کنید. ایمیل شما ارسال شد.

آموزش پاسخ به ایمیل از طریق ربات GmailBot

برای آنکه پاسخ ایمیلی را از همان محیط تلگرام ارسال کنید، کافی است مانند پیام‌های عادی تلگرامی، روی آن لمس و گزینه‌ی Replay را انتخاب کنید

توجه داشته باشید که این ربات تنها قادر به پشتیبانی کردن از یک ایمیل است. در صورتی که ایمیل دومی را در آن Add کنید، ایمیل اول غیر قابل استفاده  خواهد بود.

منبع: zoomit

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)