با SPUD، نمایشگر 24 اینچی قابل حمل و سبک وزن آشنا شوید

 


استارتاپ مورد بحث، محصولی با نام SPUD را عرضه کرده که مخفف «Spontaneous Pop-Up Display» یا «نمایشگر پاپ آپ آنی» محسوب می شود، و تاکنون عملکرد بسیار خوبی در جذب سرمایه داشته و اگر به همین صورت پیش برود، احتمالاً چنین دستگاهی در آینده نزدیک به ویترین فروشگاه ها نیز راه پیدا خواهد نمود.
مشخص است که همراه داشتن مانیتوری 24 اینچی کار طاقت فرسا و تقریباً ناممکنی است، اما SPUD کمتر از 1 کیلوگرم وزن دارد و هنگام استفاده مانند یک چتر باز می شود. در این گجت از یک پروژکتور DLP کوتاه برد استفاده شده که می تواند تصویری با رزولوشن 720p را با روشنایی حداکثر 785 نیت به نمایش درآورد.
گفتنیست استفاده از SPUD با حداکثر روشنایی، شارژ باتری آن را طی حدود 4 ساعت به پایان خواهد رساند، اما اگر روشنایی را در حد 350 نیت نگه دارید، می توانید حدود 10 ساعت مداوم از آن بهره گیرید.
اتصال به این مانیتور از طریق کروم کست یا دیگر دانگل های انتقال وایرلس محتوا صورت می گیرد، زیرا درگاه های USB و HDMI در آن تعبیه شده. استفاده از SPUD برای تماشای فیلم، بازی کردن، نمایش محتوای چندرسانه ای یا حتی به عنوان مانیتور ثانویه در محل کار، ممکن خواهد بود.
لازم به ذکر است هدف اصلی این پروژه کسب سرمایه 33 هزار دلاری بوده، اما تا لحظه نگارش این مطلب حدود 311 هزار دلار به دست آورده و هنوز 40 روز تا پایان مهلت مشارکت در آن باقی مانده. افرادی که اکنون در پروژه فوق شرکت کنند، فقط 374 دلار بابت خرید SPUD می پردازند اما قیمت نهایی آن 499 دلار تعیین شده، و انتظار می رود در ماه ژوئن سال 2017 به دست خریداران برسد.

منبع: akharinkhabar

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)