دوربین گلکسی S7 از آیفون های جدید بهتر است

 

در مقایسه ای که به تازگی از تصاویر به دست آمده از گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس و سامسونگ گلکسی اس۷ انجام شد، مشخص شده است که نماینده سامسونگ تازه واردان اپل را شکست سختی داده است.

به گزارش کلیک، نتایج به دست آمده از این مقایسه شگفت انگیز و البته برای طرفداران اپل کمی ناامید کننده بود. وقتی که در ماه مارس گذشته دوربین های دو گوشی سامسونگ اس۷ و آیفون ۶اس را مقایسه کردیم، این سامسونگ بود که قدرت خود را به رخ اپل کشید. بنابراین ما امسال انتظار داشتیم که اپل چنان محصولی را روانه بازار کند که اس۷ سامسونگ را شرمنده خود سازد. اما نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه نتایجی هم چون مقایسه دفعه پیش رخ داد.

از طرف دیگر، آیفون۷ پلاس ویژگی هایی داشت که اس۷ سامسونگ از آن محروم بود. مثلا یک لنز تله فوتو، که قابلیت بزرگی است و امکان نوع کاملا جدیدی از عکاسی را به کاربران می دهد و در حال حاضر در هیچ دستگاه دیگری موجود نیست. البته خالی از لطف نیست که بگوییم تفاوت بین تصاویر آیفون۷ و اس۷ چندان زیاد نیست، اما قابل توجه است.

به هر حال، نه تنها کاربران و طرفداران پروپاقرص اپل، بلکه تمام کسانی که در دنیا به صنعت گوشی های هوشمند علاقه مند هستند، از کمپانی بزرگی مانند اپل، پیشرفت های قابل لمس سالانه را انتظار دارند. این که دوربین های دو نسل از گوشی های اپل به یک مدل از رقیب سنتی و همیشگی اش، سامسونگ، شکست بخورد اصلا چیزی نیست که طرفداران انتظار آن را داشته باشند.

منبع: Click

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)