مانیتور فوق عریض ۳۸ اینچی LG چشم ها را در IFA خیره کرد

 

شرکت LG طی نمایشگاه IFA 2016 برلین از یک مانیتور گیمینگ غول پیکر ۳۸ اینچی پرده برداشت.


به گزارش کلیک، ما از غرفه ال جی در نمایشگاه IFA بازدید کردیم و با ۳ عدد مانیتور ۳۸UC99 که در کنار یکدیگر قرار گرفته بود رو به رو شدیم. این ۳ مانیتور در کنار یکدیگر یک نمایشگر گیمینگ عریض را شکل داده بود که طول آن از بلند قد ترین افراد نیز بیشتر بود.

ال جی یک بازی مسابقه ای را روی این مانیتور ها به اجرا گذاشته بود که باید اعتراف کرد تصویر خروجی خیره کننده بود و دید فوق العاده بالای آن چیزی از هدست های واقعیت مجازی کم نداشت. این مانیتور ها در سالن های پر نور نمایشگاه قرار داشت و در صورتی که در مکان و شرایط بهتری قرار بگیرد باید انتظار کیفیت بیشتری را نیز داشت.

مسلما افراد بسیار کمی هستند که قصد خرید و استفاده ۳ عدد مانیتور LG 38UC99 با هم را داشته باشند، ولی حتی تصویر خروجی از یکی از این مانیتور ها نیز بسیار جذاب است. نه تنها عرض این مانیتور ۳۸ اینچی سر شما را برای دیدن کامل تصاویر وادار به گردش می کند، بلکه به اندازه کافی بلند هم هست. اندازه عمودی این مانیتور نسبت به صفحه نمایش ۲۷ اینچی LG حدود یک تا دو اینچ بلند تر است.

این ویژگی از آن جهت که به ۳۸UC99 دو جان می بخشد، مهم است. اساسا این یک مانیتور گیمینگ با رزولوشن ۳۴۴۰x1600 و مجهز به فناوری FreeSync شرکت AMD است. ولی علاوه بر این، هنگامی که زمان کار می رسد نیز این مانیتور عملکرد فوق العاده ای دارد. اندازه این مانیتور باورنکردنی است و وسعت رنگ آن (با گستردگی ۹۹ درصدی رنگ های RGB) بسیار مناسب است. در حقیقت، می توان ۳۸UC99 را دو مانیتور بزرگ ۴:۳ چسبیده به هم حساب کرد. همچنین LG نرم افزاری را با این نمایشگر عرضه می کند که با استفاده از آن می توان صفحه نمایش را به صورت خودکار تقسیم کرد.

البته، هر کس ۳۸UC99 را با دقت برانداز کند در آن یک مشکل بزرگ خواهد یافت؛ مشکلی به نام قیمت. این مانیتور ۱۵۰۰ دلار قیمت گذاری شده است که بیش تر افراد قادر نیستند چنین مبلغ گزافی را برای یک صفحه نمایش پرداخت کنند. با این مبلغ می توان دو کارت گرافیک GTX 1080 خریداری کرد! ولی در صورتی که شما از بابت پول خود نگران نیستید و می خواهید بازی های رایانه ای را با تجربه ای شگفت انگیز انجام دهید و از هدست های واقعیت افزوده دلسرد شده اید، این مانیتور بهترین گزینه برای شماست. اندازه صفحه این مانیتور بی نظیر، رزولوشن آن فوق العاده و وسعت رنگ آن خیره کننده است و علاوه بر تمام این ها از فناوری FreeSync نیز پشتیبانی می کند.

منبع: Click

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)