انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر در حین شارژ شدن

 

گوشی گلکسی نوت 7 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 7) چندی پیش در رویداد شهر نیویورک رونمایی شد و از آن زمان تاکنون شاهد انتشار مقالات بررسی مثبت و قابل توجهی در مورد آن بودیم. این فبلت پرچمدار به خاطر امکانات متنوع و قادر بالای خود، در مقابل اکثر انتظارات کارشناسان عملکرد مناسبی داشته است و ظاهر خیره کننده آن هر کاربر با هر سلیقه‌ای را محو خود می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد در کنار این اخبار مثبت، شاهد الگویی از خبرهای منفی از این محصول جدید هستیم.

از جمله این موارد می‌توان به انتشار خبر مربوط به هنگ کردن بی دلیل این دستگاه و همچنین انفجار آن در حین شارژ‌ شدن اشاره کرد! حالا پس از گذشت چند روز از انتشار گزارش مربوط به انفجار این دستگاه در حین شارژ شدن، باری دیگر شاهد انتشار یک خبر جدید در این زمینه هستیم.

البته همین ابتدا نباید با این خبر موج انرژی‌های منفی خود را روانه پرچمدار جدید و قدرتمند سامسونگ کنیم. حادثه مربوط به گزارش هفته گذشته به دلیل استفاده از یک کابل مبدل جانبی میکرو یو اس بی به یو اس بی نسخه C رخ داده بود و کاربر مربوطه از کابل اصلی دستگاه بهره نگرفته بود. به نظر می‌رسد حادثه جدید انفجار گلکسی نوت 7 نیز به همین دلیل رخ داده باشد.

در ادامه توجه شما را به متن مربوط به این خبر در خبرگزاری BusinessKorea جلب می‌نماییم:

گلکسی نوت 7 باز هم در حین شارژ شدن منفجر شد. این گوشی برای دوست من بود. او هم اکنون در حال صحبت و ارائه توضیحات به شرکت سامسونگ و تعمیرکاران رسمی آن است. حتی اگر کابل شارژر اصلی دستگاه را به همراه ندارید پیشنهاد می‌کنم به هیچ وجه از لوازم جانبی غیر رسمی و مربوط به سایر تولید کنندگان استفاده نکنید.

در متن خبر کاملا به این موضوع اشاره شده است که دلیل بروز این اتفاق باز هم استفاده از لوازم جانبی غیر رسمی و احتمالا بی کیفیت بوده است تا یک گلکسی نوت 7 دیگر به آتش کشیده شود. با این حال به نظر می‌رسد باید این مورد را به بخش نکات منفی محصول جدید سامسونگ اضافه کنیم، موردی که می‌تواند تاثیر به سزایی در آمار فروش این گوشی جدید داشته باشد؛ به هر حال هیچ کاربری از ایده انفجار گوشی خود در حین شارژ شدن استقبال نمی‌کند، به خصوص فبلتی گران قیمت و پرچمدار!

به نظر می‌رسد اطلاعیه اولیه مربوط به این خبر در یکی از شبکه‌های اجتماعی کشور کره حذف شده است. در حال حاضر این گوشی هوشمند جهت بررسی‌های بیشتر به مراکز رسمی این شرکت تحویل داده شده است تا دلایل اصلی بروز این حادثه مشخص شوند.

منبع: gadgetnews

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)