تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت 7 لو رفت

 

در حال نزدیک شدن به زمان رونمایی از جانشین فبلت محبوب گلکسی نوت 5 (Galaxy Note 5) یعنی قبلت گلکسی نوت 7 (Galaxy Note 7) هستیم؛ محصولی که انتظارات و حساسیت زیادی بر روی آن وجود دارد زیرا باید بتواند جانشین قابل قبولی برای گلکسی نوت 5 شود و نه تنها موفقیت آن را تکرار کند بلکه حرف‌های جدیدی نیز برای گفتن داشته باشد؛ فبلتی که به‌تازگی تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت 7 آن لو رفته است.

تاکنون چندین بار تصاویری از گلکسی نوت در فضای مجازی منتشر شده که احتمالا آنها را مشاهده کرده‌اید؛ محصولی که گفته شده در دوم اوت (سه‌شنبه 12 مرداد 1395) معرفی خواهد شد.

ساعاتی پیش تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت 7 در فضای مجازی قرار گرفته و می‌شود این زیبایی این دیوایس را در رنگ‌های نقره‌ای، طلایی و آبی مشاهده کرد. همچنین قلم مخصوص فبلت گلکسی ‌Note 7 نیز قابل رویت است و می‌شود طراحی آن را مشاهده کرد.

این برای اولین بار است که می‌شود نگاهی شفاف به کناره‌ها و لبه‌های این فبلت انداخت و همانطور که مشاهده می‌کنید می‌شود طراحی منحنی را در عقب و جلوی فبلت جدید گلکسی نوت 7 مشاهده کرد.

با مشاهده‌ی تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت 7 می‌شود مشاهده کرد که محصول جدید سامسونگ در رنگ‌بندی طلایی نیز عرضه خواهد شد و شایعات قبلی صحبت دارند؛ البته در نظر داشته باشید رنگ مشکی این فبلت نیز موجود بوده که متاسفانه در این تصاویر نیست؛ اما در زمان عرضه رنگ‌بندی مشکی نیز موجود خواهد بود.

چیزی که احتمال می‌رود محدود بودن نسخه‌ی آبی رنگ این تلفن هوشمند است که تنها در چند بازار عرضه‌ خواهد شد.

منبع: gadgetnews.ir

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

مقالات طراحی وب سایت
اخبار کارناوب
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(250رای )


نمایش نتیجه هاپروژه های در حال انجام

طراحی سایت خرید فروش خودرو

(25%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


طراحی اپلیکیشن دالینو

(55%)


وب سایت دکتر ابراهیمی مقدم

(55%)


طراحی سایت فروشگاه سازه

(60%)


سئوی سایت آناهید

(60%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(65%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


بـاغ ویـلای پرند

(80%)


سایت نیازمندیهای سنگریز

(85%)


اپلیکیشن اندروید تولید ایرانی

(90%)