پشیمان شدن افراد پس از خریداری ساعت هوشمند

 

براساس گزارشاتی که در مورد ساعت های هوشمند منتشر شده است، بازار فروش این نوع ساعت ها کاملا در نوسان به سر می برد چون افرادی که دارای گوشی های هوشمند بوده اند پس از تولید ساعت های هوشمند علاقه ی بسیاری به خرید این نوع ساعتها نشان داده اند اما پس از خرید و گذشت چند هفته از خریدی که کرده اند پشیمان شده اند، دلیل این پشیمانی چیست ؟

اریکسون در نظرسنجی خود 5000 نفر از سراسر جهان را انتخاب کرده است، که براساس نتایج نظرسنجی، 33 درصد از این افراد چند هفته پس از خرید ساعت های هوشمند استفاده از آن را متوقف کرده اند و به استفاده از گوشی های هوشمند خود ادامه داده اند.

6 نفر از هر 10 نفر انتظارات بیشتری از ساعت های هوشمند داشتند و توقع امکانات بیشتری داشتند همچنین از قابلیت های محدود، عمر باتری ضعیف و مشکلات یکپارچه سازی با گوشی های هوشمند هم شکایت کردند. که یکی از مهم ترین این شکایتها وابسته بودن ساعتهای هوشمند به گوشی های هوشمند به دلیل بالا بودن هزینه ی آن است.

جالب است بدانید زمانی که ساعتهای هوشمند تولید شدند بازار فروش آنها فوق العاده بود و این ساعتهای هوشمند بودند که عرصه ی فروش ساعتهای سویسی را تنگ کردند، با این وجود بیشتر تولیدکنندگان ساعتهای سویسی اعلام کرده اند که ساعتهای هوشمند صرفا محصولاتی هستند که عمر آنها زود به اتمام خواهد رسید و علاقه به خرید این دستگاه ها زود گذر است. البته تولیدکنندگان ساعتهای هوشمند هم به سختی در حال کار بر روی این ساعتها هستند تا بتوانند محصولات بهتری را تولید کنند.  

منبع :zoomit.ir

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)