موسس فورچان به گوگل پیوست

 

گوگل که هرگز نتوانسته شبکه اجتماعی موفقی ایجاد کند، این بار موسس سایت 4Chan را به خدمت گرفته تا بتواند عقب ماندگی خود در این زمینه را جبران کند.

به گزارش فارس به نقل از تک کرانچ، کریس پول با نام مستعار Moot در سن 15 سالگی شبکه اجتماعی4Chan  را به راه انداخت و پس از گذشت 12 سال تعداد کاربران این شبکه اجتماعی به 20 میلیون نفر رسیده است که عمدتا عکس هایی را با موضوعات مختلف به اشتراک می گذارند.

البته این شبکه اجتماعی به علت به اشتراک گذاری برخی عکس ها و مطالب هک شده مربوط به اشخاص مشهور هم خبرساز بوده و دردسرساز هم شده است.

پس از پایان یافتن بودجه ای که در اختیار کریس پول بود، وی سال گذشته از مدیریت 4Chan کنار کشید و بعد از مدتی آن را فروخت. وی طی این مدت در حوزه های مختلف مربوط به اینترنت و شبکه های اجتماعی فعالیت کرده است.

قرار است وی زیر نظر برادلی هوروویتز، مـسئول واحـد پخش ویـدیویی آنـلاین، عـکس و بـه اشـتراک گـذاری گـوگل کـار کـند. بـرخـی مـنابـع می گویند وی فعالیت خود را از یک هفته قبل آغاز کرده است. کریس پول چندی قبل با نگارش مطلبی هوش، اشتیاق و دانش گوگل برای کمک به افراد با استعداد به منظور غلبه برای مشکلات مهم و جالب دنیا را ستوده بود.

احتمال می رود وی علاوه بر فعالیت برای ارتقای شبکه اجتماعی گوگل به منظور افزایش امکانات سرویس عکس گوگل موسوم به Google Photos هم اقدام کند.

منبع: خبرگزاری فارس

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

+ خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(190رای )


نمایش نتیجه هاپروژه های در حال انجام

طراحی سایت گروه کوشا

(5%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


طراحی سایت خرید فروش خودرو

(25%)


طراحی اپلیکیشن دالینو

(25%)


سئوی سایت بانه کالا

(40%)


سئوی سایت آناهید

(50%)


طراحی سایت و اپلیکیشن جت کادو

(50%)


وب سایت دکتر ابراهیمی مقدم

(55%)


طراحی سایت رویا ملک

(55%)


طراحی سایت فروشگاه سازه

(60%)


سایت نیازمندیهای سنگریز

(75%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


اپلیکیشن موبایل بانه کالا

(80%)


بـاغ ویـلای پرند

(80%)


اپلیکیشن اندروید کارناوب

(90%)


باشگاه ورزشی آگرین کرج

(90%)


طراحی سایت چی کو جو

(90%)


بهترین روش های استفاده از انیمیشن در طراحی UI

نظرتان درمورد استفاده از انیمیشن در طراحی UI چیست؟ در ادامه به بررسی بهترین روش های استفاده از انیمیشن در طراحی UI در وب و اپلیکیشن می پردازیم.