موسس فورچان به گوگل پیوست

 

گوگل که هرگز نتوانسته شبکه اجتماعی موفقی ایجاد کند، این بار موسس سایت 4Chan را به خدمت گرفته تا بتواند عقب ماندگی خود در این زمینه را جبران کند.

به گزارش فارس به نقل از تک کرانچ، کریس پول با نام مستعار Moot در سن 15 سالگی شبکه اجتماعی4Chan  را به راه انداخت و پس از گذشت 12 سال تعداد کاربران این شبکه اجتماعی به 20 میلیون نفر رسیده است که عمدتا عکس هایی را با موضوعات مختلف به اشتراک می گذارند.

البته این شبکه اجتماعی به علت به اشتراک گذاری برخی عکس ها و مطالب هک شده مربوط به اشخاص مشهور هم خبرساز بوده و دردسرساز هم شده است.

پس از پایان یافتن بودجه ای که در اختیار کریس پول بود، وی سال گذشته از مدیریت 4Chan کنار کشید و بعد از مدتی آن را فروخت. وی طی این مدت در حوزه های مختلف مربوط به اینترنت و شبکه های اجتماعی فعالیت کرده است.

قرار است وی زیر نظر برادلی هوروویتز، مـسئول واحـد پخش ویـدیویی آنـلاین، عـکس و بـه اشـتراک گـذاری گـوگل کـار کـند. بـرخـی مـنابـع می گویند وی فعالیت خود را از یک هفته قبل آغاز کرده است. کریس پول چندی قبل با نگارش مطلبی هوش، اشتیاق و دانش گوگل برای کمک به افراد با استعداد به منظور غلبه برای مشکلات مهم و جالب دنیا را ستوده بود.

احتمال می رود وی علاوه بر فعالیت برای ارتقای شبکه اجتماعی گوگل به منظور افزایش امکانات سرویس عکس گوگل موسوم به Google Photos هم اقدام کند.

منبع: خبرگزاری فارس

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)