قرارهای موجود در ایمیلتان را به کورتانا بسپارید

 

مایکروسافت دستیار صوتی خود موسوم به کورتانا را باهوش‌تر کرده تا بتواند مسائل بیشتری را به یاد مخاطب بیاورد. به گزارش مشبل، این ابزار از این پس وظایفی که در متن ایمیل‌های مختلف به عهده شما گذاشته شده را یادآوری می‌کند و از شما می‌خواهد به وعده‌هایی که داده‌اید عمل کنید.

برخی امکانات جدید کورتانا هم سازماندهی وعده‌های ملاقات گنجانده‌شده در تقویم را ساده‌تر می‌کند. Gabe Aul از واحد تحقیقات مایکروسافت در مورد این امکانات جدید گفته است: مردم اغلب وعده انجام برخی کارها را در ایمیل‌هایشان می‌دهند، اما در روزهای بعد آنها را فراموش می‌کنند. لذا با این یادآوری ها افراد به انجام اموری که در ایمیل‌هایشان وعده داده‌اند متعهد می‌شوند.

بنابراین اگر از این به بعد در ایمیلی به همکارتان وعده ارسال یک گزارش را تا آخر هفته بدهید، کورتانا موضوع را چند روز قبل به شما یادآوری خواهد کرد. همچنین این دستیار صوتی با بررسی وعده‌های کاری و قرارهای ملاقات شما در صورت طولانی بودن آنها به شما یادآوری می‌کند که باید این موضوع را دوباره برنامه‌ریزی کنید.

این خدمات بر روی گوشی‌های اندروید و ios و بر روی رایانه‌های رومیزی در دسترس است و امکان دریافت یادآوری‌های کورتانا و انتقال آنها از گوشی به رایانه شخصی مجهز به ویندوز 10 و بالعکس وجود دارد.

منبع: آی تی ایران

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

مقالات طراحی وب سایت
اخبار کارناوب
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(250رای )


نمایش نتیجه هاپروژه های در حال انجام

طراحی سایت خرید فروش خودرو

(25%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


طراحی اپلیکیشن دالینو

(55%)


وب سایت دکتر ابراهیمی مقدم

(55%)


طراحی سایت فروشگاه سازه

(60%)


سئوی سایت آناهید

(60%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(65%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


بـاغ ویـلای پرند

(80%)


سایت نیازمندیهای سنگریز

(85%)


اپلیکیشن اندروید تولید ایرانی

(90%)