5ابزار برای هویت بخشی به خرید الکترونیک در سال 2016

 

خرید الکترونیکی می تواند کسل کننده باشد هم جذاب . ابزارهایی که معرفی می کنیم این مشکلات را حل می کند . با وجود راحت بودن خرید الکترونیکی ، این صنعت را مردم هیجان انگیز نمی دانند .خرید الکترونیکی ابزاری برای رسیدن به هدف تبدیل شده است : مشتری به یک کالا نیاز دارد ، آن کالا را آنلاین پیدا می کند و می خرد . زیرا مناسبترین و ارزانترین گزینه می باشد . اما اگر یک سایت رقیب ، کالاها و خدمات بهتری را داشته باشد و یا تعامل و تسلیهات بیشتری ارائه دهد موفق می شود .

Webyclip

عملا می دانیم که هیجانی که اغلب هنگام خرید دارد گاهی در خرید آنلاین نیست . گرچه وقتی کالایی را ما در اینترنت به سرعت و بهترین قیمت پیدا می کنیم احساس خوبی داریم ، ولی هیچ راهی وجود ندارد که از کیفیت و کارکرد زیبای آن را بررسی کنیم .

از نظر بسیاری از مشتریان این کار هم حس خوب خرید کردن را از بین می برد ، هم یک بخش ضروری تجربه خرید را حذف می کند . Webyclip با قرار دادن ویدیوهای جذاب درباره کالا و مراحل مهم خرید ، تعامل را به خرید آنلاین برمی گرداند. این ابزار قادر به شناسایی و ضبط مفیدترین ویدیوها درباره همه کالاها می باشد و بخش های مناسبی از آن را به مشتریان نشان می دهد .اما مشتریان می توانند می توانند به آسانی اطلاعات درباره کالاهای مورد نظرشان پیدا کنند .

Sport.IM

در اغلب اوقات ، دلیل اینکه افراد به بعضی از فروشگاه ها جذب می شوند ، نوع مشتری های آنها و آن چیزی است که فروشگاه ها عرضه می کنند . فروشگاه هایی مانند bloomingdales  و wamarat  سالها زمان خود را صرف کرده اند تا کارشان را با جذب مشستریان خاص و هم سلیقه با آنها ، توسعه دهند .

پلتفرم جدید این سایت در بخش در بخش نظرات ، به خریداران این امکان را می دهد که درباره کالایی که می خواهند خریداری کنند از یکدیگر سوال بپرسند و نیز تجربه خریدشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند .این کار درست مثل زمانیست که با یک دوست به خرید رفته اید ، خریداران قادرند در یک شرایط مناسب درباره خریدشان با یکدیگر صحبت کنند . این کار نه  تنها موجب تعامل می شود بلکه برند شما سالها گروهی طرفدار وفادار خواهد داشت .

Loopit

همه ما عادت کردیم وقتی که می خواهیم خریدی را انجام دهیم نظر دوستمان را بپرسیم . ولی ان در فضای مجازی امکان پذیر نیست  چرا که دوصستانمان همیشه در کنارمان نیستند . در اینجا می توان از Loopit استفاده کرد . Loopit یک ابزار عالی برای کار است که به مشتریان این اجازه را می دهد  که قبل از خرید کردن ، نظر دوستانشان را هم بپرسند . از این طریق مشتری می تواند از کسی که به آن اعتماد دارند نظرش را درباره کالا بپرسند و اینگونه می توانند با اطمینان بیشتر کالای مورد نظرشان را تهیه کنند .

Unbxd

می دانیم مردم به دلیل سهولت و سرع در خرید اینترنتی از وب سایت های خرید استفاده می کنند . لذا با استفاده از Unbxd

می توان سریع و آسان خودتان را از رقبا متمایز کنید . وقتی یک وب سایت اطلاعات دقیقی از محصولات خود در اختیار مشتریان قرار می دهد ، مشتریان جذب سایت می شوند و می توانند چیزهایی را که می خواهند سریعتر پیدا کنند . حتی ممکن است چیزی را که هنوز به خرید آن فکر نکرده اند از این طریق خریداری کنند .

این ابزار ( کالای مورد علاقه ) را ارائه می دهد ، که کاربران می توانند کالاهای مرتبط دیگر که ممکن است دوست داشته باشند را ببینند . با افزایش خرید هر مشتری شما پیروز می شوید و حتی مشتریانتان نیز احساس پیروزی می کنند ، زیرا تصور می کنند وب سایتتان پر از کالاهای متنوع و مورد نیاز است .

Barilliance

هر کاربر نیازهای مربوط  به خودش را دارد ، بنابراین اگر پیشنهادات شما مطابق با نیاز آنها باشد سود قابل توجهی را می برید . این ابزار قادر است اطلاعات مهمی درباره مشتریان اعم از : اینکه اهل کجا هستند و چه چیزهایی را جست و جو کرده اند و چطور به وب سایت شما مراجعه کرده اند و خیلی اطلاعات دیگر .

پس این ابزار برای جذب کاربران و کمک برای تجربه یک خرید رضایت بخش می باشد . به طوری که خود را تنظیم می کند که پیشنهادات و کالاهای مناسبی را به آنها نشان دهد . این کار هم رضایت را مضاعف می کنند هم باعث می شود به فروشگاه شما وفادار باشند .

در دنیای ما همه چیز شخصی است و مردم انتظار خدمات سریع و تسهیلات و امکانات بیشتر و متناسب با نیازهای خود را دارند . خوشبختانه هم اکنون تکنولوژی در پاسخ به این نیازها دقیق تر شده است . ابزارهای جدید که قادرند از تصورات یک دهه ی قبل عمل کنند و همه چیز را سفارشی کنند . مخصوصا خدمات الکترونیک که از نظر خدمات و تسلیهات پیشرفت چشم گیری کرده است . فروشندگان خرید الکترونیک می توانند با به کار بردن این امکانات و ابزارها علاوه بر افزایش کاربران وفادارشان ، میزان فروش خود را نیز بالا ببرند .

http://www.zoomit.ir

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

+ خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(166رای )


نمایش نتیجه هاپروژه های در حال انجام

طراحی اپلیکیشن دالینو

(10%)


طراحی سایت و اپلیکیشن خرید فروشگاهی

(15%)


سئوی فاز 1 کاهنده

(15%)


سئوی سایت آناهید

(20%)


طراحی سایت خرید فروش خودرو

(25%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


سئوی سایت بانه کالا

(25%)


طراحی سایت رویا ملک

(35%)


گروه بین المللی سادنا

(40%)


وب سایت دکتر ابراهیمی مقدم

(55%)


طراحی سایت فروشگاه سازه

(60%)


طراحی سایت خودرو دیریفت

(75%)


سایت نیازمندیهای سنگریز

(75%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


اپلیکیشن موبایل بانه کالا

(80%)


بـاغ ویـلای پرند

(80%)


باشگاه ورزشی آگرین کرج

(90%)


طراحی سایت چی کو جو

(90%)