5ابزار برای هویت بخشی به خرید الکترونیک در سال 2016

 

خرید الکترونیکی می تواند کسل کننده باشد هم جذاب . ابزارهایی که معرفی می کنیم این مشکلات را حل می کند . با وجود راحت بودن خرید الکترونیکی ، این صنعت را مردم هیجان انگیز نمی دانند .خرید الکترونیکی ابزاری برای رسیدن به هدف تبدیل شده است : مشتری به یک کالا نیاز دارد ، آن کالا را آنلاین پیدا می کند و می خرد . زیرا مناسبترین و ارزانترین گزینه می باشد . اما اگر یک سایت رقیب ، کالاها و خدمات بهتری را داشته باشد و یا تعامل و تسلیهات بیشتری ارائه دهد موفق می شود .

Webyclip

عملا می دانیم که هیجانی که اغلب هنگام خرید دارد گاهی در خرید آنلاین نیست . گرچه وقتی کالایی را ما در اینترنت به سرعت و بهترین قیمت پیدا می کنیم احساس خوبی داریم ، ولی هیچ راهی وجود ندارد که از کیفیت و کارکرد زیبای آن را بررسی کنیم .

از نظر بسیاری از مشتریان این کار هم حس خوب خرید کردن را از بین می برد ، هم یک بخش ضروری تجربه خرید را حذف می کند . Webyclip با قرار دادن ویدیوهای جذاب درباره کالا و مراحل مهم خرید ، تعامل را به خرید آنلاین برمی گرداند. این ابزار قادر به شناسایی و ضبط مفیدترین ویدیوها درباره همه کالاها می باشد و بخش های مناسبی از آن را به مشتریان نشان می دهد .اما مشتریان می توانند می توانند به آسانی اطلاعات درباره کالاهای مورد نظرشان پیدا کنند .

Sport.IM

در اغلب اوقات ، دلیل اینکه افراد به بعضی از فروشگاه ها جذب می شوند ، نوع مشتری های آنها و آن چیزی است که فروشگاه ها عرضه می کنند . فروشگاه هایی مانند bloomingdales  و wamarat  سالها زمان خود را صرف کرده اند تا کارشان را با جذب مشستریان خاص و هم سلیقه با آنها ، توسعه دهند .

پلتفرم جدید این سایت در بخش در بخش نظرات ، به خریداران این امکان را می دهد که درباره کالایی که می خواهند خریداری کنند از یکدیگر سوال بپرسند و نیز تجربه خریدشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند .این کار درست مثل زمانیست که با یک دوست به خرید رفته اید ، خریداران قادرند در یک شرایط مناسب درباره خریدشان با یکدیگر صحبت کنند . این کار نه  تنها موجب تعامل می شود بلکه برند شما سالها گروهی طرفدار وفادار خواهد داشت .

Loopit

همه ما عادت کردیم وقتی که می خواهیم خریدی را انجام دهیم نظر دوستمان را بپرسیم . ولی ان در فضای مجازی امکان پذیر نیست  چرا که دوصستانمان همیشه در کنارمان نیستند . در اینجا می توان از Loopit استفاده کرد . Loopit یک ابزار عالی برای کار است که به مشتریان این اجازه را می دهد  که قبل از خرید کردن ، نظر دوستانشان را هم بپرسند . از این طریق مشتری می تواند از کسی که به آن اعتماد دارند نظرش را درباره کالا بپرسند و اینگونه می توانند با اطمینان بیشتر کالای مورد نظرشان را تهیه کنند .

Unbxd

می دانیم مردم به دلیل سهولت و سرع در خرید اینترنتی از وب سایت های خرید استفاده می کنند . لذا با استفاده از Unbxd

می توان سریع و آسان خودتان را از رقبا متمایز کنید . وقتی یک وب سایت اطلاعات دقیقی از محصولات خود در اختیار مشتریان قرار می دهد ، مشتریان جذب سایت می شوند و می توانند چیزهایی را که می خواهند سریعتر پیدا کنند . حتی ممکن است چیزی را که هنوز به خرید آن فکر نکرده اند از این طریق خریداری کنند .

این ابزار ( کالای مورد علاقه ) را ارائه می دهد ، که کاربران می توانند کالاهای مرتبط دیگر که ممکن است دوست داشته باشند را ببینند . با افزایش خرید هر مشتری شما پیروز می شوید و حتی مشتریانتان نیز احساس پیروزی می کنند ، زیرا تصور می کنند وب سایتتان پر از کالاهای متنوع و مورد نیاز است .

Barilliance

هر کاربر نیازهای مربوط  به خودش را دارد ، بنابراین اگر پیشنهادات شما مطابق با نیاز آنها باشد سود قابل توجهی را می برید . این ابزار قادر است اطلاعات مهمی درباره مشتریان اعم از : اینکه اهل کجا هستند و چه چیزهایی را جست و جو کرده اند و چطور به وب سایت شما مراجعه کرده اند و خیلی اطلاعات دیگر .

پس این ابزار برای جذب کاربران و کمک برای تجربه یک خرید رضایت بخش می باشد . به طوری که خود را تنظیم می کند که پیشنهادات و کالاهای مناسبی را به آنها نشان دهد . این کار هم رضایت را مضاعف می کنند هم باعث می شود به فروشگاه شما وفادار باشند .

در دنیای ما همه چیز شخصی است و مردم انتظار خدمات سریع و تسهیلات و امکانات بیشتر و متناسب با نیازهای خود را دارند . خوشبختانه هم اکنون تکنولوژی در پاسخ به این نیازها دقیق تر شده است . ابزارهای جدید که قادرند از تصورات یک دهه ی قبل عمل کنند و همه چیز را سفارشی کنند . مخصوصا خدمات الکترونیک که از نظر خدمات و تسلیهات پیشرفت چشم گیری کرده است . فروشندگان خرید الکترونیک می توانند با به کار بردن این امکانات و ابزارها علاوه بر افزایش کاربران وفادارشان ، میزان فروش خود را نیز بالا ببرند .

http://www.zoomit.ir

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


فروشگاه صحرا

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)