طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

شما هم می توانید طراحی سایت در کرج را با ما تجربه کنید و از ایده ها و نوآوری های گروه جوان و با تجربه طراحی سایت کارناوب بهره مند شوید، طراحی در سایت کرج کارناوب یک سایت زیبا ، کارآمد را برای شما پیاده سازی کند،نمونه کارهای انجام شده در استان البرز- کرج را مشاهده کنید .

طراحی سایت کارناوب در سال 1389 در کرج با رعایت استاندارد های برنامه نویسی و سئوی سایت(نمونه کلمه طراحی سایت در کرج در صفحه اول گوگل) را با فعالیت هایی همچون فروشگاهی، املاک، تبلیغاتی، تخفیف گروهی، سینمایی، آرایشگاهی، ورزشی و صنعتی آغاز کرد و با داشتن یک هدف واحد برای ارتقاع سطح کیفی وب سایت های اختصاصی و سفارشی در کرج توانسته است نظر کارفرما را جلب کند و کارفرما در زمان تحویل پروژه نیز رضایت کامل خود را اعلام می‌کند.

  اهداف مجموعه کارناوب

از اهداف مهم مجموعه طراحی سایت کارناوب  ارائه تخصصی وب سایت و ارتقا مداوم محصولات آن است. مفتخریم ارائه دهنده وب سایت هایی با   مدیریت سایت   بسیار ساده و آسان و کاملا فارسی و قابلیت بروز رسانی آسان  مانند تغییر مقالات و متون ، اضافه کردن اخبار ، تغییرات چشمگیر در گالری عکس ، تعیین کلمات کلیدی و عنوان صفحات در خدمت شما باشیم . 
این اطمینان را به شما می دهیم که پروژه طراحی سایت  شما در بالاترین و بهترین سطح کیفی اجرا شود و در صورت تمایل ما می توانیم با پیشنهادات فوق العاده کادر طراحی در طول اجرا پروژه شما را یاری کنیم.  

اهداف شما از طراحی سایت چیست ؟

آیا شما به هدف خود در مورد وب سایت فکر کرده اید ؟ برای اینکه تجربه طراحی سایت موفق در کرج را با مجموعه طراحی سایت کارناوب را تجربه کنید، بهتر است درمور هدفتان با ما صحبت کنید تا یک راهکار خوب به شما بدهیم. اگر هدفتان از طراحی وب سایت مشخص باشد به خوبی می توانید برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. برای مثال اگر بخواهید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشد باید روال فروش و کسب درآمد به صورت اینترنتی، نحوه بازاریابی و در کل روال 0 تا 100 کار را مشخص کنید تا بتوانید در آن موفق شوید و مطمئن باشید کاری که با برنامه ریزی باشد حتما موفق خواهد بود . 

 


 طراحی اپلیکیشن موبایل

 طراحی نرم افزار های اندروید و ای او اس توسط متخصصین این حوزه توسط تیم مجرب کارناوب در کرج، میتواند به روند شناسایی کسب و کار شما کمک کرده و مشتریان شما را از تمام نقاط ایران، با محصولاتتان آشنا کند. 


 

  مزایای مجموعه طراحی سایت کارناوب

 • طراحی سایت و یا پرتال براساس نیاز شما
 • جلسات حضوری برای پیاده سازی وب سایت 
 • انعطاف در انواع پیاده سازی  اختصاصی و یا   سیستم های مدیریت محتوای آماده
 • دارای شعب طراحی سایت در کرج  و تهران.
 • ارائه طرح های اختصاصی و عمومی برای وب سایت 
 • پیاده سازی ایده های شما 
 • ارائه راهکار مناسب جهت کارایی بیشتر
 • نمایندگی فروش پنل ارسال پیامک 100% دلیوری و اتصال آن با وب سایت 
 • سئو ی بسیار عالی وب سایت 
 • پشتیبانی فنی وب سایت 24 ساعته
 • اضافه کردن امکانات و ارتقا وب سایت پس از اتمام پروژه
 • طراحی اپلیکیشن موبایل برای وب سایت

مسئله ای در مورد سئوی سایت  :

همین صفحه که شما در حال خواندن هستید از نظر سئو بسیار بهینه می باشد زیرا این مجموعه اطلاعات مفید و جالبی در اختیار شما قرار میدهیم ، رعایت استاندارد های سئو، تعامل با کاربران وب سایت می تواند شما را در رتبه های اول گوگل نمایش دهد . پس برای اینکه بخواهید صفحه اول گوگل قرار بگیرید ابتدا باید صبر بسیار زیادی داشته  و مدام وب سایتتان رو بروز کنید و محتوای جذاب نسبت به خدماتتان تولید کنید. 

 

قرارداد شرکتی با ارگان های دولتی در کرج 

طراحی سایت در کرج | شرکت طراحی سایت | طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در کرج | طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی وب سایت کرج | طراحی سایت کرج استان البرز ، قیمت طراحی سایت در کرج ، طراح سایت کرج

 


پشتبانی وب سایت در کرج

وقتی یک وب سایت طراحی می شود ، پشتبانی آن اهمیت زیادی دارد، پشتیبانی وب سایت از قبیل رفع خطاهایی که در حالت خاص امکان دارد به وجود بیاید ، چک کردن فعال بودن وب سایت در زمان های مختلف و اضافه کردن امکانات مختلف به وب سایت می باشد.

 

 


هزینه طراحی وب سایت در کرج

با توجه به اینکه فعالیت در زمینه وب توسط شرکت ها و گروه های طراحی سایت بسیار زیاد شده است که در میان آنها مجموعه های عالی و خوب وجود دارد ولی افرادی هم هستند که به صورت شخصی و یا بدون پشتیبانی وب سایت هایی با قیمت های بسیار پایین طراحی کرده و مشتریانی که به انها اعتماد کرده اند پس از چندی به خاطر دلایل بسیار وب سایتشان را کنار می گذارند و زحمت چند ماهه و یا چند ساله خود را به هدر میدهند . پس اینجا باید خودتان تصمیم گیری کنید ایا حاضرید ریسک کنید تا به خاطر کمتر هزینه کردن این بهای سنگین را در اینده بپردازید؟  


 

  چگونه به شرکت طراحی سایت در کرج اعتماد کنید !

درست است ، اعتماد کردن در این زمینه خیلی سخت است و مختص به این شغل و حرفه و استان البرز نمی باشد ولی شما می توانید از مشتریان مجموعه مورد نظر استعلام عملکرد و حسن انجام کار بگیرید ،  رضایت اکثریت مشتریان و متفاوت بودن کارها و سابقه نگهداری خیلی مهم تر از  زیاد بودن وب سایت ها و کپی بودن انها است .  

 داشتن یک وب‌سایت با یک نشان اینترنتی کافی نیست !

می خواهم شمارا با مغازه عطر ادکلن شیک در بیابان دورافتاده و وب‌سایت تازه شما در اینترنت آشنا کنم !

شما در بیابان یک مغازه ادکلن فروشی با یک ویترین شیک و حرفه‌ای دارید ولی کسی از بودن مغازه شما خبردار نیست و شما باید با روش‌های تبلیغاتی مغازه خود مانند پیامک به دوستان و آشنایان و افراد دیگر ، نصب بیلبورد ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، حضور در نمایشگاه‌ها ، تبلیغات تلویزیونی ، (البته برای هر صنفی متفاوت وفقط این‌یک مثال است)  به افراد معرفی می‌کنید تا در محل شما حضور یابند . وقتی شما یک ویترین عالی داشته باشید ابتدا مشتری جذب آن ویترین و محیط مغازه شما می‌شود و پس از وارد شدن به مغازه شما ، از ادکلن ها مغازه دیدن می‌کند و صاحب کسب‌وکار با احترام ، مشتری را راهنمایی می‌کند تا به خواسته خود برسد . ادکلن های مختلف را جهت آزمودن به مشتری ارائه می‌کند ، به مشتری ادکلن هایی باسلیقه خودش معرفی می‌کند و از روش‌های کسب کار مشتری را جذب می‌کند. مشتری در صورت نیاز خریداری می‌کند و مغازه را ترک می‌کند و درصورتی‌که محصول کیفیت خودش را داشته باشد (و چندین فاکتور دیگر) باز به مغازه در بیابان بر می گردد  و حتی دهان به دهان تبلیغ مغازه شما را انجام میدهد . 

و حالا شما یک وب‌سایت دارید که هیچ‌کس شمارا نمی شناسد ! حالا باید چه‌کاری انجام داد ؟ 

شما می‌توانید یک وب‌سایت را همانند روش‌های تبلیغاتی بالا تبلیغ کنید و مردم به‌جای اینکه وارد مغازه شوند وارد سایت می‌شوند . ظاهر سایت شما همان ویترین مغازه شماست . وقتی ویترین جذابی نداشته باشید شاید کسی داخل مغازه شما نیاید و در اینجا اگر سایت شما قالب خوبی نداشته باشد شاید همان لحظه سایت شمارا ببندد. وقتی در سایت شما در حال گردش هستند باید بهترین پیشنهاد‌ها را شما به بازید کننده بدهید وگرنه به خواسته خود نمی‌رسد و سایت شمارا ترک می‌کند. وب‌سایت شما باید بروز باشد دقیقا همانند مغازه‌ای که هرروز گردگیری شده است ، اگر سایت گردوغبار داشته باشد (بروز نشده باشد) کسی رغبت نمی‌کند تا از آن خرید انجام دهد. محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنید باید کیفیت لازم را داشته باشد تا رضایت مشتری را جلب کند .

 

مهم‌ترین نکته این است که وقتی شما یک وب‌سایت بروز با خدمات عالی و ازنظر فنی کارایی بالایی(سئو و برنامه‌نویسی) داشته باشد بزرگ‌ترین بازاریاب شما که موتورهای جستجو است شمارا به‌عنوان یک سایت حرفه‌ای معرفی می‌کند ، این یعنی موفقیت شما ، یعنی اینکه از شهر تا بیابان برای مغازه شما یک بزرگراه ساخته‌اند تا همه به شما دسترسی داشته باشند . 

 

پس کسانی که فکر می‌کنند اگر یک وب‌سایت داشته باشند و روز اول از آن درآمد میلیونی خواهند داشت سخت در اشتباه هستند چون خود این کار یک رقابت است نه با یک محله ، یک شهر ، بلکه رقابت با یک کشور و یا کشورهای مختلف.

طراحی سایت در کرج کارناوب با داشتن تیمی مجرب در زمینه طراحی سایت ، طراحی سیستم های تحت وب و با داشتن نمونه کارهای زیبا و رضایت مشتریان بیانگر داشتن کیفیت عالی در ارائه خدمات پشتیبانی و پیاده سازی برای اشخاص و شرکت ها می باشد.

 

 

تیزر تبلیغاتی طراحی سایت در کرج  را مشاهده کنید : 

 

 

طراحی سایت در کرج - ساخت سایت استان البرز، طراحی سایت حرفه ای کرج

به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


 • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

 • م

  محمدیان

  سلام . لطفا هزینه طراحی در زمینه فروشگاهی رو برای ما ارسال کنید . در ضمن در کرج ما امکان جلسه گذاشتن رو داریم ؟ لطفا هرچه سریعتر پاسخ بدید . 2 0

 • ع

  عیوبی

  ی استعلام قیمت برای طراحی سایت رستوران میخواستم. 1 0

  • ف

   فرشاد

   ممکنه یه نسخه برای منم بفرستید !؟ 0 0

  • ه

   هادی جعفری

   سلام.

   استعلام قیمت طراحی سایت رستوران ، بسته به ویژگی های موجود در ان متفاوت است.

   بودجه بندی در مورد طراحی سایت رستوران برای شما ارسال گردید ولیکن قیمت نهایی طراحی منوط به ویژگی های اخصاصی مورد نظر شما میباشد.

   با تشکر  

   1 0

   • ع

    عیوبی

    مرسی 0 0

 • خ

  خلیل عمرانی

  سلام من میخواستم یک وب سایت رزرو هتل را راه اندازی کنم، لطفا هزینه ها رو برام ایمیل گنید. 2 0

  • م

   مهدی جعفری

   سلام. مورد در خواستی شما در خصوص طراحی وب سایت هتل توسط دپارتمان فروش مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، در صورت داشتن هرگونه سوال با شما تماس می گیرند . با سپاس فراوان 0 0

 • س

  سلیمان قریشی

  سلام من html . css کار میکنم در حد متوسط میخوام بدونم میتونم به عنوان کار اموز تو شرکتتون باشم البته رایگان 2 0

  • ه

   هادی جعفری

   بله ، اگر شرایط کارآموزی رو داشته باشید ، حتما قبول خواهیم کرد ،لطفا با دفتر تماس بگیرید. 0 0

 • ک

  کاوه

  لطفا هزینه طراحی وبسایت نیازمندی ها رو برای من ارسال کنید لطفا . 1 0

  • ه

   هادی جعفری

   سلام.در خواست شما به واحد فروش و مشاوره طراحی سایت ارسال گردید. در اولین فرصت به شما پاسخ خواهند داد. 0 0

 • آ

  آرمین صفایی

  سلام من یه فروشگاه ورزشی دارم ، تصمیم گرفتم یک فروشگاه اینترنتی هم داشته باشم ،نمونه کارها رو دیدم خوشم اومد لطف کنید هزینه و امکانات طراحی سایت را برایم من ارسال کنید 1 0

  • م

   مهدی جعفری

   سلام دوست کرجی هزینه طراحی سایت و امکانات برای شما ارسال شد موفق باشید 0 0

 • م

  مجتبی زند

  سلام من یه سایت فروشگاهی می خوام با قالب متفاوت ، هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی رو برای من ارسال می کنید ؟ تخفیف بچه محلی هم بدید دیگه ! 5 0

  • م

   مهدی جعفری

   سلام . چشم هزینه طراحی سایت برای شما ارسال شد . موفق باشید 2 0

خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان وب سایت کدام است ؟(206رای )


نمایش نتیجه هاپروژه های در حال انجام

اپلیکیشن اندروید تولید ایرانی

(0%)


طراحی سایت گروه کوشا

(5%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(10%)


طراحی سایت خرید فروش خودرو

(25%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


طراحی اپلیکیشن دالینو

(35%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


وب سایت دکتر ابراهیمی مقدم

(55%)


طراحی سایت رویا ملک

(55%)


طراحی سایت فروشگاه سازه

(60%)


سئوی سایت آناهید

(60%)


طراحی سایت و اپلیکیشن جت کادو

(65%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


بـاغ ویـلای پرند

(80%)


سایت آگهی لینک بازی

(80%)


سایت نیازمندیهای سنگریز

(85%)


باشگاه ورزشی آگرین کرج

(90%)


طراحی سایت چی کو جو

(90%)


طراحی سایت اختصاصی چیست ؟
طراحی سایت اختصاصی چیست ؟ طراحی سایت اختصاصی، نوعی از طراحی سایت است که دارای گرافیک و برنامه نویسی اختصاصی می باشد. به این شکل که شخص کارفرما تمامی مراحل کاری را در دست دارد و میتواند در کوچکترین و ریزترین بخش های وب سایت خود مداخله کند.
13 0
بیشتر بدانید : طراحی سایت اختصاصی
پنل مدیریت سایت
پنل مدیریت سایت به اصلاح ، ادمین وب سایت یا پنل مدیریت ، جایی که مدیریت با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود به اطلاعات سایت دسترسی دارد و می تواند در آنجا محتویات سایت را اپدیت کند ، برای مثال برای وارد کردن اخبار جدید مدیر سایت می تواند خبر جدید را ثبت کند تا به نمایش عموم درآید .
7 1
طراحی سایت چیست ؟
طراحی سایت چیست ؟ طراحی سایت به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، فایل های تصویری، فایل های صوتی، تصاویر و المان های برنامه نویسی توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. در کل پروسه ی طراحی سایت شامل: مفهوم سازی، تحقیق، تبلیغات، طرح ریزی و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فایل های چندرسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد.
17 0
بیشتر بدانید : طراحی سایت
IOS چیست ؟
IOS چیست ؟ iOS اولین و تنها نسل سیستم عامل‌ اپل برای دستگاه‌های موبایل و تبلت است.این سیستم عامل برای اولین بار در سال 2007 برروی دستگاه آی‌فون عرضه شد و تا پیش از سال 2010 نیز به نام iPhone OS شناخته می‌شد.آی‌پاد تاچ، آی‌فون و تبلت آی‌پد مجهز به این سیستم عامل هستند و شرکت اپل مجوز استفاده از این سیستم عامل را در حال حاضر به هیچ شرکت دیگری واگذار نمی‌کند.
12 0
بیشتر بدانید : طراحی ios
پرتال چیست ؟
پرتال چیست ؟ پرتال دروازه ورود به یک بانک اطلاعاتی می باشد. پرتال معمولا دارای مطالبی است که معمولا جنبه ی اطلاعات عمومی را دارند، مطالبی جمع آوری شده از منابع مختلف که معمولا دارای پراکندگی فراوانی هستند.
1 0
طراحی سایت اختصاصی چیست ؟
طراحی سایت اختصاصی چیست ؟ طراحی سایت اختصاصی، نوعی از طراحی سایت است که دارای گرافیک و برنامه نویسی اختصاصی می باشد. به این شکل که شخص کارفرما تمامی مراحل کاری را در دست دارد و میتواند در کوچکترین و ریزترین بخش های وب سایت خود مداخله کند.
13 0
بیشتر بدانید : طراحی سایت اختصاصی
مدیریت محتوای رایگان سی ام اس های رایگان و اوپن سورس را سی ام اس های رایگان و طراحی نرم افزار اختصاصی و یا سی ام اس غیر رایگان را درگروه دیگر برنامه نویسی نامگذاری می شود. حال بستگی به وب سایتی که قرار است طراحی شود ، روش طراحی انتخاب می شود . شما می توانید از لینک زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید .
3 0
سئو چیست ؟
سئو چیست ؟ سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو بمنظور بهبود عملکرد وب سایت شما براساس استانداردهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می گیرد. عوامل بسیاری در سئو سایت شما تاثیر دارد از جمله: کلمات استفاده شده در متن و لینک های وارد شده به سایت شما از سایت های دیگر.
9 0
سئو چیست ؟
سئو چیست ؟ سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو بمنظور بهبود عملکرد وب سایت شما براساس استانداردهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می گیرد. عوامل بسیاری در سئو سایت شما تاثیر دارد از جمله: کلمات استفاده شده در متن و لینک های وارد شده به سایت شما از سایت های دیگر.
9 0
پشتیبانی فنی سایت وقتی شما یک خودرو خریداری می کنید ، نمایندگی ها و تعمیرگاه های خودروی شما این اطمینان را به شما می دهند تا در صورت بروز مشکل آن را برطرف کنند. نرم افزار ها در حالت ها و یا زمان های مختلف ممکن است دچار مشکل شوند. وب سایت ها و نرم افزار ها هم باید توسط کمپانی که ساخته می شود پشتیبانی فنی شود تا در زمان بروز خطا و مشکلات آن را برطرف نمایند .
6 0
اپلیکیشن موبایل چیست ؟
اپلیکیشن موبایل چیست ؟ موبایل ها مانند کامپیوترها دارای یک سری نرم افزار می باشند. منظور از اصطلاح اپلیکیشن همان نرم افزار کاربردی می باشد که بر روی موبایل نصب میشود.
5 1
بیشتر بدانید : طراحی اپلیکیشن موبایل