پیج اینستاگرام بخریم یا نه ؟

شاید شما هم فکر کنید پیج اینستاگرامی که زیر 20 کا فالوور داشته باشد اصلا برای مخاطب جذاب نخواهد بود! شاید شما هم دوست دارید خیلی زود فالوورهای پیج اینستاگرام تان را زیاد کنید؟ به همین دلیل برای خرید یک پیج آماده اینستاگرام با فالوورهای بالا تحریک می شود شاید فکر کنید این روش خوبی برای دیده شدن در اینستاگرام است. اما همیشه اینطور نخواهد بود! خرید پیج اینستاگرام، هم مزایایی دارد و هم معایبی که قرار است مفصل در این مقاله در موردش صحبت کنیم.

 

خوب تو این مقاله میخوایم به این که خرید پیج اینستاگرام خوبه یا نه بپردازیم !

 

بیشتر افرادی که پول اضافی دارند، حوصله کمی دارند و تجربه ای در این زمینه ندارند دست به چنین کاری می زنند. البته خرید پیج اینستاگرام اگر اصولی و طبق بررسی هایی که در ادامه قصد دارم در موردشان صحبت کنم باشد کار درستی خواهد بود. هرچند که این روزها برای خرید یک پیج اینستاگرامی بیشتر باید تحقیق کنید. چون فروشنده هایی که پیج های اینستاگرامی با فالوورهای فیک می فروشند زیاد شده اند

خرید پیج اینستاگرام آماده با فالوورهای بالا یکی از استراتژی های بازاریابی اینترنتی و حضور در شبکه های اجتماعی است. اکثرا افرادی که قصد خرید یک پیج اینستاگرام آماده را دارند با هدف دیده شدن به عنوان یک پیج معتبر اینکار را انجام میدهند. ولی در بسیاری از مواقع برعکس این اتفاق برای آن ها می افتد.

 

به مثال زیر توجه کنید 

 

به عنوان مثال پیج اینستاگرامی که دارای 100 کا فالوور واقعی باشد چرا باید عکس های منتشر شده در آن 50 الی 70 لایک بخورد؟ در حقیقت، بسیاری از پیج های آماده در اینستاگرام که به فروش می رسند همین اوضاع و احوال را دارند .این موضوع از خرید فالوور اینستاگرام هم بدتر خواهد بود. چون شما هزینه ای را برای پیجی داده اید که اصلا مشخص نیست فالوورهای آن از کجا آماده اند؟ چقدر از آن ها فیک هستند یا چقدر از آن ها ایرانی هستند؟ آیا آن ها ماندگار هستند و به کسب و کار شما علاقه دارند؟

شاید جالب باشد این را هم بدانید که جدیدا اینستاگرام پیج هایی که اینگیجمنت کاربرانشان با آن ها کم است را شناسایی می کند و از این به بعد پست های منتشر شده در آن ها را به کاربران کمتری از آن پیج نشان می دهد. این هوش مصنوعی اینستاگرام است! 

همین موضوع باعث می شود روز به روز لایک های یک پیج با فالوور های غیر واقعی کمتر و کمتر شود. حتی اگر در آینده فالوور های واقعی هم به آن پیج مورد نظر جذب شوند در تعداد لایک ها و در واقع میزان اینگیجمنت تاثیری نخواهد گذاشت.

پس همانطور که متوجه شدید خرید پیج اینستاگرام اصولا کار درستی نیست! چون شما به هیچ وجه نمی توانید شناختی از فالوورهای پیج مورد نظر داشته باشید. به همین دلیل ممکن است عملا پولتان به هدر رود و هیچ سودی عایدتان نشود!

اما اگر از فالوورهای پیج مورد نظر اطلاعات دقیقی داشته باشید و بدانید که واقعا فالوورهای واقعی هستند مسلما خرید پیج مورد نظر به سود شما خواهد بود حتی اگر مبالغ زیادی را برای این کار بپردازید .

 

خرید پیج اینستاگرام چه معایبی دارد ؟

 

ابتدا بهتر است به معایب خرید پیج اینستاگرام که بیشتر از مزایای آن است بپردازیم. به طور کلی بزرگترین عیب خرید پیج اینستاگرام این است که درصد خیلی کمی از فالوور های آن ها شاید علاقه مند به کسب و کار شما باشند! مگر اینکه کسب و کارتان خیلی عمومی باشد.  حتی به بسیاری از سایت هایی که فروش پیج اینستاگرام در موضوعات مختلف دارند هم نمی توان اعتماد کرد! چون دقیقا نمی توان فالوورهای آن ها را بررسی کرد !

اکثر پیج های اینستاگرامی که به فروش می رسند دارای فالوورهای فیک هستند. حتی پیج هایی را دیده ام که بیش از 100 کا فالوور دارند ولی پست هایی که در آن ها می بینیم کمتر از 100 تا دونه لایک خورده اند . این نشان دهنده فیک بودن فالوورهای پیج مورد نظر است. معمولا پیج های این چنینی قیمت کمتری را هم نسبت به بقیه پیج ها دارند و با هزینه کمتری می توان این پیج های اینستاگرامی با فالوورهای فیک را خرید.

از دیگر معایب خرید پیج اینستاگرام دقیق نبودن اطلاعات آن است. هرچقدر هم که پیج مورد نظر را زیر و رو کنید نمی توانید متوجه آن شوید که چه تعداد از فالوورهای آن ها واقعی هستند و چه تعداد فیک؟ و چه تعداد از آن ها به کسب و کارتان علاقه مند هستند؟ البته بررسی پیج های اینستاگرامی به این صورت کار زمان بری است. از دیگر معایب خرید پیج اینستاگرام نیز می توان به پرداخت هزینه های زیاد آن اشاره کرد. که معمولا با پرداخت چنین هزینه هایی می توان از طریق ربات اینستاگرام تعداد زیادی از فالوورهای هدفمند و مرتبط به حوزه کاری تان را جذب کنید.  تنها مزیتی که خرید پیج اینستاگرام دارد این است که بدون هیچ زحمتی و در مدت زمان کوتاهی و با پرداخت هزینه کمی می توان یک پیج اینستاگرام با تعداد فالوورهای بالا داشت. در حقیقت این تنها مزیت خرید پیج آماده است که از دید خیلی از دوستان مزیت محسوب می شود. ولی در کل به نظر من اگر از پیجی که قصد خرید آن را دارید مطمئن نباشید هیچ مزیتی برای شما نخواهد داشت جز اینکه پول خود را هدر داده اید.

 

 

نکات مهمی که هنگام خرید پیج اینستاگرام باید به آن توجه کنید

 

 

مهمترین قضیه در خرید پیج اینستاگرام واقعی بودن فالوورهای آن است. بسیاری از دوستانی که قصد خرید پیج اینستاگرامی را دارند در صدد این اند که پیجی با فالوور واقعی بخرند. دانستن این موضوع کمی سخت و حساس است و در حالت عادی خیلی نمی توان تشخیص داد که پیجی دارای چه فالوور واقعی است. به عنوان مثال اگر پیجی 10 کا فالوور داشته باشد حداقل باید یک درصد از آن ها یعنی 1000 نفر از آنها فعال باشند و هنگامی که پستی گذاشته می شود لایک کنند. ولی در بسیاری از مواقع این گونه نیست! به طور کلی راه و روش خاصی برای تشخیص فالوورهای واقعی یک پیج وجود ندارد اما نکاتی که در ادامه قصد دارم در مورد آن ها صحبت کنم جالب توجه است !

 

1 – انتشار یک پست تستی قبل از خرید :

یکی از راه هایی که می توان از واقعی بودن فالوور های پیج مورد نظر مطلع شد این است که از صاحب پیج بخواهید یک پست جدید روی پیج منتشر کند. تعداد لایک هایی که یک الی دو ساعت بعد از انتشار پست دریافت می شود شاخصی برای تشخیص واقعی بودن فالوور ها می باشد.

 

 

2 – بررسی لایک کننده ها وفالوورای پیج :

یکی از راه هایی که می توانید از واقعی بودن فالوورهای یک پیج اینستاگرامی مطمئن شوید این است که افرادی که آخرین پست درون پیج را لایک کرده اند را با فالوورهای موجود بررسی کنید. ببینید آیا واقعا فالوورهای پیج آخرین عکس را لایک کرده اند یا صرفا لایک ها با برنامه بوده و به صورت فیک ایجاد شده اند. به راحتی می توانید پروفایل لایک کننده های آخرین پست موجود روی پیج را ببینید و متوجه آن شوید که واقعا دنبال کننده پیج مورد نظر هستند یا از بیرون آمده اند. این راه کار را در قسمت قبلی حتما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که صاحب پیج همان موقع لایک فیک برای پستی که منتشر کرده نگرفته باشد.

 

 

3 – اسم و پروفایل فالوور های پیج را بررسی کنید :

معمولا اسم پروفایل های فیک اینستاگرام مشخص هستند. اکثرا هم خارجی هستند. فالوورهای فیکی که با برنامه های فالوور بگیر گرفته می شوند معولا اسم های من درآوردی دارند و کاملا مشخص هستند که فیک اند. سعی کنید حداقل 100 تا از پروفایل های فالوورهای پیجی که قصد خرید آن را دارید کامل بررسی کنید. اگر از 100 تا 50 تا هم واقعی باشند باز هم جای امیدواری است.

 

 

 4 – دنبال خرید پیج ارزان نباشید ! 

به هیچ وجه به دنبال خرید پیج اینستاگرام ارزان نباشید. از اسمش معلوم است هر ارزانی بی حمکت نخواهد بود. معمولا پیج های اینستاگرام ارزان قیمت دارای فالوورهای فیک خارجی هستند و درصد لایک و اینگیجمنت زیر 0.1 درصد است.

 

 

5 – خرید حضوری پیج اینستاگرام :

اگر شرایطش را دارید برای خرید پیج اینستاگرام حضوری اقدام کنید. در این شرایط به هیچ وجه سرتان کلاه نمی رود. البته بسیاری از کسانی که قصد خرید پیج اینستاگرام مثلا 500 کا یا 1 میلیون فالوور دارند باید حتما حضوری خرید داشته باشند. به عنوان مثال اگر از صاحب پیج بخواهید پستی را جلوی شما در پیج اش منتشر کند فرصت گرفتن لایک فیک برای پستش را نخواهد داشت و کاملا مشخص می شود که فالوورها تا چه حدی واقعی هستند. راه دیگری که متوجه واقعی بودن فالوورهای پیج اینستاگرام شوید این است که از صاحب پیج بخواهید وارد قسمت اینسایت اینستاگرام شود تا مروری بر اوضاع احوال پیج و تعامل با مخاطبین با پیج داشته باشد.

 

 

 

 

 

6 – از سایت های معتبر اقدام به خرید پیج اینستاگرام بکنید :

به هیچ وجه به سایت هایی که نماد اعتماد ندارند و هیچگونه آدرس و شماره تماسی ندارند در این موضوع اعتماد نکنید. همینطور از پیج های اینستاگرامی که اقدام به فروش پیج های آماده می کنند دوری کنید.

 

7 – آنالیز پیج اینستاگرام

همانطوری که برای آنالیز وب سایت های ابزار وب مستر تولز توسط گوگل ارائه شده، برای آنالیز پیج های اینستاگرام هم ابزار هایی در دسترس ما هستش که میتوانیم با استفاده از آن ها نرخ تعامل و آمارهای دقیق از پیج مورد نظر را استخراج کنیم که برای خرید پیج امری ضروری است و با این ابزار ها می توانیم از ضرر جلوگیری کنیم.  با آنالیز گزارش آماری و بررسی برترین هشتگ ها می توانید متوجه شوید که رقبای شما از چه هشتگ های جهت بازاریابی در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند در صورتی که نیاز دارید برترین هشتگ های اینستاگرام را پیدا کنید و یا اینکه نرخ تعامل آنها چقدر است.

میزان نرخ تعامل اگر بالای 1% باشد خوب است   ( Engagement Rate )

به عنوان مثال :

 

 

نمونه پیجی که نرخ تعامل خوبی دارد به کمک سایت

https://analisa.io

 

 

حتما بخوانید : پرمخاطب ترین هشتگ های اینستاگرام

 

 

 

 

آیا خرید پیج اینستاگرام خوب است یا خرید فالوور اینستاگرام؟  

 

این سوال مهمی است که تبدیل به دغدغه خیلی از دوستان شده است. که آیا پیج اینستاگرام به صورت آماده بخریم یا اینکه بریم فالوور بخریم؟

 

 

خب تا اینجا با مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام آشنا شدید. شعارهای زیادی هم مثل خرید پیج اینستاگرام با لایک خور بالا و یا خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توان به آن ها اعتماد کرد. مگر اینکه شخصا خودتان اقدام به بررسی پیج مورد نظر کنید. طبق راه کارهایی که در قسمت قبل به آن ها اشاره کردم. اگر واقعا پیجی با فالوورهای واقعی پیدا کردید حتی اگر قیمت آن هم از قیمت واقعی اش بیشتر باشد باز هم ارزش خریدن را خواهد داشت.

اما اگر واقعا به دنبال فالوورهای هدفمند و واقعی هستید استفاده از ربات اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کنم. استفاده از ربات های اینستاگرامی برای جذب فالوور تا حدودی به شما کمک می کنند که فالوورهای علاقه مند به کسب و کارتان را هدف بگیرید و جذب کنید.

 

 

تعرفه خرید پیج های اینستاگرامی چگونه است؟

 

 

هیچ تعرفه خاص و مشخصی برای فروش پیج اینستاگرام وجود ندارد. معمولا قیمت یک پیج اینستاگرامی بر اساس تعداد فالوورها و لایک های پست هایش محاسبه می شود. که اکثر سایت های فروش پیج اینستاگرام قیمت مشابهی دارند.

اما اگر بخواهیم قیمت واقعی روی پیجی بذاریم بر اساس تعداد فالوور و میزان لایک های آن باید باشد. مثلا اگر پیجی 10 کا فالوور داشته باشد و هر پست آن میانگین 1000 الی 1500 لایک بخورد چیزی حدود 1 الی 3 میلیون تومان ارزش دارد.

 

 

پاسخ به چند سوال متداول هنگام خرید پیج اینستاگرام :

 

در این قسمت به سوالاتی که هنگام خرید یک پیج اینستاگرام ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ می دهم

 

 

1 – آیا میتوان اطلاعات پیج اینستاگرام را بعد از خرید عوض کرد ؟

بله حتما می توانید تمام اطلاعات اعم از آدرس ایمیل، پسورد، پست های موجود و نام پیج و حتی نام کاربری پیج اینستاگرام را تغییر داد.

 

2 – چند بار میتوان اسم پیج اینستاگرام را تغییر داد ؟

بهتر است زیاد اینکار را انجام ندهید. چون با هر بار تغییر نام کاربری ممکن است اینستاگرام به شما حساس شود و باعث می شود اکانت شما برای همیشه غیر فعال شود. سعی کنید فقط یک بار برای همیشه بعد از خرید پیج ایسنتاگرام نام کاربری تان را عوض کنید.

 

3 – آیا فالوورهای پیج خریداری شده متوجه تغییر نام پیج خواهند شد ؟

اگر فالوورهای پیج اکثراشان فیک باشند چندان قضیه مهمی نخواهد بود. چون به حال آن ها فرقی نمی کند. اگر هم فالوورهای واقعی باشند مسلما از تغییر نام مطلع می شوند ولی دقیقا نمی توانند متوجه شوند که قبلا چه پیجی با چه موضوعی بوده است.

 

4 – بعد از خریدن پیج اینستاگرام باید چه کنیم ؟!

به محض دریافت اطلاعات پیج اینستاگرام از فروشنده پیج باید سریعا اطلاعات حساب کاربری تان مثل شماره موبایل و ایمیل پیج را عوض کنید و هر دوی آن ها را با رمز 6 رقمی که اینستاگرام برای شما ارسال می کند تایید کنید. سپس باید اهراز هویت دو مرحله ای در اینستاگرام را نیز فعال کنید. کار سختی نیست و با جست و جوی عبارت “بالا بردن امنیت اینستاگرام” در گوگل می توانید آموزش های لازم در این رابطه را پیدا کنید .

 

5 – از کدام سایت پیج اینستاگرام آماده با فالوورهای بالا بخریم؟

سایت خاصی برای خرید پیج اینستاگرام مدنظر نیست که معرفی کنم. فقط از سایت هایی پیج بخرید که واقعی هستند و تنها مدیر و دستندرکاران سایت یک نفر نیست ! حتما از پشتیبانی سایت اطمینان حاصل کنید تا در صورت بروز هر گونه مشکل بعد از خرید پیج پاسخگو باشند.

بعد از اینکه از اعتبار شخص صاحب پیج، اکانت اینستاگرام و فالوورهایش اطمینان حاصل کردید یک قرار داد خرید تهیه کنید. البته برای اطمینان بیشتر اگر قصد پرداخت مبالغ بالایی را دارید از یک وکیل برای مشاوره بهره ببرید. در کل قرار داد شما باید شامل موارد زیر باشد :

 

هویت شخص فروشنده

تاریخ دقیق قرارداد و تاریخ دقیق تحویل پیج

توضیحات محصول یا خدمات ارائه شده

نوع پرداخت

نحوه تحویل پیج

توافقات متفرقه

 

سعی کنید از یک درگاه امن پرداخت را انجام دهید تا در صورت مشکلات بعدی قابلیت پیگیری داشته باشد. در ضمن پرداخت هایتان را در مراحل مختلف انجام دهید تا در صورت بروز هر نوع کلاهبرداری اینترنتی از ضررهای هنگفت جلوگیری کرده باشید.

 

 

 

رنج حدودی قیمت پیج در اینستاگرام

 

پیج های 5 تا 10 کا = از 200 هزار تومان تا 1 میلیون

 

پیج های 10 تا 20 کا = از 700 هزار تومان تا 1 میلیون و 500

 

پیج های 20 تا 30 کا = از 1 میلیون و نیم تا 2 میلیون

 

پیج های بالای 30 کا = از 2 میلیون تا .... به عنوان مثال پیج 100 کا با فالوور واقعی تقریبا 9 میلیون تومان قیمت گذاری میشود .

 

باز هم این قیمت ها ثابت نیستند و طبق پارامتر هایی که بالای صفحه خدمتتون عرض کردم این پیج ها قیمت گذاری میشوند.

 

 

جمع بندی و سخن آخر :

 

خرید پیج اینستاگرام مناسب برای هر کسب و کاری نخواهد بود. اگر کسب و کار شما تخصصی است و محصولات و خدمات شما عمومی نیستند خرید پیج آماده اینستاگرام چندان کار درستی برای شما نخواهد بود.

اکثر سایت ها و شرکت هایی که پیج اینستاگرام آماده با فالوور های بالا می خرند به فکر برندسازی و جلب توجه هستند که در بسیاری از مواقع ناموفق هستند.

اگر واقعا به فکر خرید یک پیج آماده هستید پیشنهاد من این است که اولا از سایتی پیج بخرید که فالوورهای واقعی داشته باشند و ثانیا بعد از خرید پیج هم به فکر علاقه مند کردن فالوورها به کسب و کارتان باشید که این قضیه مستقیما به تولید محتوای بعد از خرید پیج تان مربوط می شود .

اما اگر نظر من را بخواهید به جای خرید پیج بهتر است از روش های اصولی افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید.

 

استفاده از ربات اینستاگرام هم بهترین گزینه خواهد بود. این بهترین سرمایه گذاری برای شما خواهد بود. پیجی که دنبال کنندگانش تعاملی با آن نداشته باشند هیچ ارزشی نخواهد داشت.

 به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
اقای قربانی

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


forever1978

(0%)


برگ سبز

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)