رازهای جدید سئو

امروزه بهینه سازی وب سایت و یا سئو به دلیل افزایش کاربران اینترنت بیش از پیش مورد توجه و اهمیت قرار گرفته است، در این مقاله شما را با رازهای جدید درمورد سئو آشنا میکنیم که میتوانید از آنها در بهینه سازی بهتر وب سایتتان استفاده کنید.

برای کسب رتبه ­های بالا باید از آخرین تکنیک­های و روش های بهینه سازی سایت آگاهی کافی داشته باشید. الگوریتم های موتورهای جستجو به طور پیوسته در حال تغییر می باشند. بهینه سازی یک وب سایت نیـازمـند صـرف زمـان، هـزینـه و مـهارت اسـت و بـرای کسب رتبه­ های بالا باید همواره از آخرین تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو مطلع باشید و همچنین با تله های سئو هم آشنایی کافی داشته باشید تا اسیر آنها نشوید، در ادامه به معرفی برخی از معیارهای جدید در سئو می پردازیم.


مطلب مرتبط: بهترین ابزارهای سئو


 

 انکر تکست (Anchore Text) 

انکر تکست یا همان متن های لنگری قسمت هایی از محتوا است که قابل کلیک کردن است. دقت کنید براساس الگوریتم های جدید یک انکر تکست که برای موتورهای جستجو بهینه شده است می توانید تاثیر زیادی در رتبه­ بندی وب سایت شما داشته باشد.

 

داغ کردن لینک ها

بر اساس گزارش گوگل در سال 2014، هر گـونه داغ کـردن لـینک بـه صورت غـیرطـبیعی نـه تـنها بـاعث بهبود رتبه بندی وب سایت شما نمی شد بلکه باعث افول آن هم بود. اما امروزه بر اساس بروزرسانی ­های جدید، هرگونه خرید و فروش لینک با هدف داغ کردن محتوای وب سایت­ها و لینک­های موجود در سایتها کاملاً موجه می باشد پس بهتر است هرچه سریع­تر نسبت داغ کردن مطالب خود اقدام نمایید.

 

جذب کاربران و مخاطب

از معیارهای مهم و تاثیرگذار جدید دیگر که در رتبه بندی سایت نقش مهمی دارد جذب کاربران و مخاطب­های مناسب برای سایت می باشد. تعداد پایین کاربران وب سایت شما می تواند با سرعت فراوانی رتبه بندی سایت شما را کاهش دهد. پس تلاش کنید با استفاده از روش صحیح به ویژه اهمیت فراوان به محتوا و همچنین صرف هزینه نسبت به جذب کاربران جدید و همچنین حفظ کاربران قدیمی خود اقدام نمایید.  

 

پشتیبانی کردن از نسخه موبایل

یکی مهم ترین و با اهمیت ترین معیارهای جدید رتبه بندی سایت پشتیبانی کردن از نسخه موبایل در سایت ها است. بهینه کردن و طراحی مناسب وب سایت ها به گونه ای که برای استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت ها بهینه باشد تاثیر زیادی در افزایش رتبه یک وب سایت دارد.

 

 محتوا مهم ترین موضوع بهینه سازی از گذشته تاکنون

هر چند که معیارهای رتبه ­بندی موتورهای جستجو در سالهای گذشته دچار تغییر شده است اما همیشه محتوا اصلی ترین عامل برای موتورهای جستجو بوده است استفاده از مطالب بروز و معتبر هنوز هم اصلی ترین عامل در سئو سایت است پس تلاش کنید همواره به کاربران خود احترام گذاشته و برای آنها محتوای بروز، مرتبت و کاربردی تهیه کنید و برای این مهم از یک تیم متخصص و کاربلد استفاده نمایید تا همواره در رده بندی موتورهای جستجو در رتبه بالایی قرار داشته باشید. 


مطلب مرتبط: چه طور میتوان در سایت محتوایی مناسب قرار داد ؟


 

تمامی مواردی که در این مقاله به آن پرداختیم جزء معیارها و تکنیک های سئوی وب سایت بود که امیدواریم بتوانید با استفاده از این رازها و تکنیکها رتبه ی وب سایتتان را افزایش دهید. به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
مهدی جعفری بنده هر از چند گاهی به خاطر علاقه در نویسندگی ، مطالبی در مورد خدمات طراحی سایت در وب سایت رسمی کارناوب قرار می دهم ، امیدوارم برای شما مفید واقع شود.

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
  • T

    tehranjobs

    سلام واقعا عالی بوود و کارامد خیلی به من کمک کرد پیروز باشیییییییییید 0 0

خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


forever1978

(0%)


برگ سبز

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)