تبلیغات کلیکی یا تبلیغات مستقیم؟

در این مقاله قصد داریم به مقایسه تبلیغات کلیکی با تبلیغات مستقیم ، ارسال پیام های تبلیغاتی و سفارش تبلیغ به کانال های تلگرام بپردازیم.

 

ارسال پیام تبلیغاتی به شماره های عضو شده در تلگرام

 

بعضی از افراد برای تبلیغات کسب و کار خود در تلگرام به تعداد زیادی از شماره های عضو شده در تلگرام پیام میفرستند اما به احتمال زیاد این افراد نمی دانند که این روش یعنی ارسال پیام به تعداد زیادی از شماره های عضو شده در تلگرام روشی کاملا منسوخ شده می باشد اما چرا ؟ چون تلگرام اینگونه از پیام ها را اسپم می کند و از تبلیغ آنها جلوگیری می کند و اما مهم ترین نکته در این زمینه این است که تمام سایتهایی که از این روش برای تبلیغ در تلگرام استفاده می کرده اند فیلتر شده اند.


مطلب مرتبط : تبلیغات کلیکی


 

 

سفارش تبلیغ به کانال های تلگرام

 

برای سفارش تبلیغ به کانال های تلگرامی مهم ترین عامل در افزایش یا کاهش هزینه ی تبلیغات، تعداد اعضای کانال است.

در اینجا قصد داریم چند کانال فعال در این زمینه را بررسی کنیم تا بتوانیم روش های تبلیغاتی ذکر شده را به خوبی با یکدیگر مقایسه کنیم.


مطلب مرتبط : آیا جذابیت جنسی در تبلیغات و بازاریابی موجب افزایش فروش می‌شود؟


 

 

کانال تبلیغاتی گیزمیز

 

هزینه ی سفارش تبلیغ در کانال تبلیغاتی گیزمیز 1.200.000 هزار تومان می باشد. به این دلیل که این کانال تبلیغاتی 1.200.000 کاربر دارد.

 

 

و حالا تبلیغات انجام شده در این کانال را ببینید:

کاروانرو تا الان دوبار به تبلیغ در کانال تبلیغاتی گیزمیز پرداخته است که هزینه ی آن برابر میشود با 2.400.000 هزار تومان یعنی به ازای هر تبلیغ 1.200.000 هزار تومان.

 

 

و اما تعداد کلیکی که بر روی این تبلیغ شده است 13527 بار می باشد. شما فکر می کنید این تعداد کلیک با میزان هزینه ای که شده است به صرفه می باشد؟ پاسخ این سوال را خودتان بدهید.

 

 

یکی از عواملی که میتواند باعث موفقیت تبلیغات شما در کانال های تبلیغاتی تلگرام شود مشاوره و راهنمایی شما از سمت مدیران کانال های تبلیغاتی در تلگرام است که متاستفانه به آن توجهی نمیشود. با یک مثال ربط مشاوره و راهنمایی به تبلیغات را به خوبی متوجه میشوید.

لطفا توجه کنید...

 

 

کانال تبلیغاتی خبر آنلاین

 

هزینه ی تبلیغات در کانال تبلیغاتی خبر آنلاین 100.000 هزار تومان می باشد و زمانی که بازدید از یک تبلیغات به بالای 30 هزارتا برسد آن تبلیغ به صورت خودکار پاک خواهد شد.

 

 

دوراسل این مبلغ را واریز کرد تا تبلیغش در این کانال منتشر شود.

 

 

اما کانال دوراسل خالی بود، با اینکه بیش از 2000 بار بر روی تبلیغ دوراسل کلیک شده بود ولی تنها 19 نفر در کانالش عضو شدند چون کانال دوراسل خالی بود اما نکته اینجاست که اگر مشاوری از طرف کانال تبلیغاتی خبر آنلاین وجود داشت و دوراسل را راهنمایی می کرد دوراسل در کانال خود مطلب قرار میداد و باعث میشد تعداد افراد بیشتری در کانالش عضو شوند.

 

و اما بعد از مقایسه ای که انجام شد و مشاهده عملکرد کانال های تبلیغاتی شاید شما هم به این نتیجه رسیده باشید که در این روش، موفقیت شما تضمینی نخواهد داشت. به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


منبع : clickgir

Arun
غزاله شریفی لیسانس برنامه نویسی تحت وب، دارای مدرک تخصصی زبان فنی کامپیوتر ، علاقه مند به حوزه تکنولوژی و فن آوری ، مترجم و نویسنده مقالات کارناوب

 • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
 • م

  محمد رضا

  با سلام خدمت شما خواستم از مطالب اموزندتون تشکری کرده باشم 2 0

 • ح

  حامد

  این روش تبلیغات دیگه داره به آخر عمر خودش میرسه مخصوصا با این بازار اعضای فیک که شما هیچ اشاره ای بهش نکردید متاسفانه بیشتر کانال های تلگرام میشه گفت اعضاشون فیک هست و این واقعا کلاه گذاشتن سر مخاطب و کسی که تبلیغ میده هست چون اون اعضای فیک نمی تونن بازدهی برای کسی داشته باشند و این اصلا برای کسی که میخواد هزینه کنه جالب نیست 1 0

  • م

   مهدی جعفری

   بله ، دقیقا حرف شما درسته ، بازدید کنندگان اینستاگرامی ، تلگرام و ... فیک اصلا جالب نیست  indecision

   0 0

خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها