اصطلاح کلاه سفید در سئو و مهم ترین تکنیک های آن

سئو دارای سه تکنیک با نام های: سئو کلاه سیاه، سئو کلاه سفید و سئو کلاه خاکستری می باشد که در مقالات قبلی درمورد اصطلاح سئو کلاه سیاه توضیح دادیم و در این مقاله سئو کلاه سفید را بررسی میکنیم.

سئو کلاه سفید یکی از تکنیک های سئو و مورد تایید تمامی موتورهای جستجو می باشد که بهترین تکنیک برای سئو و بهینه سازی سایت شما می باشد اما چرا ؟؟

چون سایتهایی که از سئو کلاه سفید استفاده می کنند در دراز مدت با ترافیک بالایی از بازدیدکنندگان روبه رو خواهند بود اما اگر همین سایتها از سئو کلاه سیاه استفاده کنند و دچار تخلف شوند تا مدت زمان کوتاهی دارای ترافیک بالایی از بازدیدکنندگان خواهند بود اما پس از مدتی موتورهای جستجو متوجه تخلف آنها می شوند و اینگونه سایتها را جریمه می کنند.


مطلب مرتبط : اصطلاح کلاه سیاه در سئو و مهم ترین تکنیک های آن


 

تکنیک های سئو کلاه سفید

 

عنوان

اولین چیزی که همیشه مردم در موتورهای جستجو با آن روبه رو می شوند عنوان است بنابراین مهم ترین کلمات کلیدی سایت خود را در ابتدای عنوان سایت خود قرار دهید. علاوه بر استفاده از کلمات کلیدی در عنوان، کلمات کلیدی باید در سراسر متن به شکل مناسب و استانداردی استفاده شوند.  

 

محتوا

یک سایت باید دارای محتوای مناسب و باکیفیت باشد که میتوان این محتوا را با کلمات کلیدی مناسب پر کرد البته توجه کنید که تراکم کلمات کلیدی در محتوای یک سایت کاملا باید حفظ شود و شما از کلمات کلیدی به شکل چاشنی برای محتوای خود استفاده کنید. بهتر است سرعت خود را در بروز رسانی محتوای سایتتان بالا ببرید چون موتورهای جستجو به بروز رسانی محتوای سایت حساس هستند البته عنوان ها و متاتگ هایی که در سایتتان استفاده کرده اید باید استوار باشند تا محتویات تغییر داده شده سایت را حفظ کنند.

 

ارتباط داخلی

ارتباط داخلی یک وب سایت هم نکته ی قابل توجه ای است چون باعث می شود موتورهای جستجو حس کنند ساختار سایت شما کاملا ساده است. البته دقت کنید که موتورهای جستجو به خصوص موتور جستجوی گوگل به تعدد ارتباط به سایت شما کاملا حساس هستند و حتما این مسئله را در رتبه بندی سایت شما تاثیر می دهند، یعنی اینکه هرچه قدر تعدد ارتباطات به سایت شما زیاد باشد رتبه ی سایت شما در رتبه بندی  نیز بیشتر خواهد شد البته عکس این قضیه نیز وجود دارد یعنی اگر تعدد ارتباطات به سایت شما کم باشد مطمعنا بازهم در رتبه ی سایت شما تاثیر خواهد گذاشت و رتبه ی سایت شما را پایین میاورد.

 

 لینک های طعمه

شما می توانید برای اینکه محتویات سایتتان را به بازدید کننده به صورت کوتاهی نشان دهید عنوان ها و متن های قوی به صورت لینک های کوتاه و منحصر به فردی ایجاد کنید و سعی کنید برای هر صفحه از توصیف های مختلف استفاده کنید تا با خزیدن عنکبوت ها یا همان خزنده های موتورهای جستجو در بخش های مختلف از سایتتان مطالب مرتبط با هر صفحه مشخص باشد. به این نوع لینک ها، لینکهای طعمه گفته می شود که در نتیجه رتبه سایتتان را بالا می برند. به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


منبع : webcity.ir

Arun
غزاله شریفی لیسانس برنامه نویسی تحت وب، دارای مدرک تخصصی زبان فنی کامپیوتر ، علاقه مند به حوزه تکنولوژی و فن آوری ، مترجم و نویسنده مقالات کارناوب

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)