رقابت های ناسالم طراحی سایت را بشناسید

در زمینه طراحی سایت، شرکت ها و گروه های فراوانی هستند که کار طراحی نرم افزار و وب سایت را انجام می دهند ولی چرا در این بازار به جای عرضه خدمات خود سعی بر خراب کردن دیگران دارند؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، زیاد شدن درخواست های طراحی سایت در زمینه های مختلف، زیاد شدن گروه ها و شرکت های ارائه دهنده خدمات، بعضی ها با بد جلوه دادن و ضربه زدن به شرکت های همکار خودشان را قوی جلوه می دهند. در صورتی که هر شرکتی، گروه و مجموعه ای، ویژگی هایی دارد که با توجه به نیاز مشتری راهکاری را ارائه می دهد.

 

در همین کشور، اگر نسخه یک دکتری را پیش دکتری دیگر ببرید، دکتر جدید فقط نسخه را دیده و بر اساس راهکار خودش نسبت به درمان آن تصمیم می گیرد در صورتی که در برخی شغل ها مانند طراحی سایت فقط کافیست در مورد یک شرکت، یک وب سایت و یا نرم افزاری دیگر صحبت شود اکثر مشاوره دهنده ها انقدر کار همکار خود را خدشه دار می کنند تا اینکه مشتری از همه ی شرکت ها دل زده می شود. بهتر است کمی واقع بینانه تر صحبت کنیم و بگوییم در چه زمینه هایی قوی تر هستیم و در کار شرکتهای دیگر مداخله ایجاد نکنیم. 

 

چرا بحث می کنند که طراحی سایت با asp بهتر است یا php، یا فروشگاه asp اختصاصی بهتر است یا فروشگاه های اماده مثل مجنتو یا اوپن کارت و ....

هیچ کس نمی تواند بگوید کدام بهتر است بلکه باید بگویند کدامیک در چه زمینه هایی و نسبت به چه نیازهایی کاربردی تر است. برای مثال گاهی افراد به ما می گویند که فروشگاه اینترنتی حرفه ای می خواهیم شما چه راهکاری پیشنهاد می کنید ما فروشگاه های خودمان را پیشنهاد می کنیم ، چون کار ما بیشتر طراحی سایت اختصاصی است و در آینده می توانیم خودمان تغییرات و نیاز های مشتری را براورده کنیم ولی گزینه هایی مثل اوپن کارت و مجنتو و ... را هم رد نمی کنیم چون اگر اینها نیاز مشتری را براورده نمی کردند بعد از چند مدت از سیستم طراحی خارج می شدند. حال اینکه لزومی ندارد که چون ما این کار را انجام نمی دهیم (به  علت های مختلف) شرکت ها ، همکاران و گروه های مختلف را بدنام کنیم. 

گروه کارناوب راهکارهای خود را در مورد طراحی سایت ارائه می دهد و کارفرما مختار است که تصمیم بگیرد و کار خود را پیش ببرد. پس توصیه ما به گروه ها، شرکت ها و مجموعه ها این است که در مورد شخص دیگری قضاوت نکنید و بگذارید رقابت در این زمینه سالم جلو برود.به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
مهدی جعفری بنده هر از چند گاهی به خاطر علاقه در نویسندگی ، مطالبی در مورد خدمات طراحی سایت در وب سایت رسمی کارناوب قرار می دهم ، امیدوارم برای شما مفید واقع شود.

 • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
 • ش

  شهریار

  عجب حقیقتی .... 0 0

 • ف

  فرشید

  سلام. مرسی از مطلبتون 2 0

 • ش

  شهرام امیری

  سلام. واقعاااا چرا ؟؟ من خودم ٣ ساله وردپرس کار می کنم هر جا میشینم کسایی که asp.net کار هاا(بلانسبت شما) میگن شماها ضعیف کار می کنید و .... در صورتیکه ما ها هم داریم کار می کنیم اگر به درد نمی خوره پس چرا دارن اپدیتش می کنن ، البته خودم به همشون احترام خاصی قائل هستم ممنونم از مطلب خوبتون 2 0

خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)