کیفیت را فدای هزینه نکنید

حتما جمله "کیفیت را فدای هزینه نکنید" را بارها شنیده اید ولی شاید تابحال متوجه بار معنایی و اهمیت آن نشده باشید. همه ما در طول روز حداقل یک بار سر این دوراهی قرار می گیریم که کیفیت؟ کارایی؟ یا هزینه کمتر؟ واقعا چه تصمیمی می گیرید؟ تصمیم درست چیست؟ با کارناوب همراه باشید.

اگر می خواهید یک وبسایت ایده آل داشته باشید در واقع وبسایتی که پاسخ گوی نیاز شما و مشتریانتان باشد و کیفیت و کارایی بالایی داشته باشد تمرکز روی کمترین هزینه و قیمت به ضرر شما خواهد بود. چرا که همیشه افرادی هستند که حاضرند تمام حرف های شما را بدون شنیدن تایید کنند. این افراد یا شرکت ها غالبا پس از طراحی سایت و دریافت هزینه هیچ گونه پشتیبانی انجام نمی دهند.یا اینطور بیان می کنند که با مبلغی که شما پرداخت کرده اید این بهترین سایتی ست که برای شما طراحی شده است. در مواردی دیگر هم بعضی شرکت های طراحی سایت با تبلیغاتی همچون کمترین هزینه و بهترین مزایا افراد و شرکت هارا جذب کرده و پس از طراحی و تحویل سایت به مشتری به ازای کوچکترین تغییر یا پشتیبانی و .. هزینه مجدد دریافت می کنند و در نهایت متوجه می شوید خیلی بیشتر از آنچه قرار بود پرداخت کرده اید. خوب با دیدن مسائلی اینچنین بهتر است در ابتدا واقع بینانه تر عمل کنید و بدانید که واقعا چه می خواهید و آیا منطقی ست که همه نیاز های وبسایت شما با کمترین هزینه طراحی و پیاده سازی شود.

آیا تا بحال گوشی های هوشمند همچون آیفون را دیده اید که با قیمت 300هزارتومان به فروش می رسد؟ جواب بله است. این گوشی ها بسیارند. شاید حتی ندانید خیلی از اطرافیانتان نسخه 300هزارتومانی این گوشی را دارند. اما کسانی که برای داشتن این گوشی 3میلیون تومان پرداخت کرده اند چه؟ سرشان کلاه رفته است؟ ضرر کرده اند؟ - حقیقت این است که این گوشی های 300تومانی نسخه کپی و تقلبی آیفون هستند که نهایت عمرشان به 3ماه می رسد و حتی کمتر و یک سوم قابلیت های مدل اصلی را ندارند.. پس آیا بهتر نیست که از همان ابتدا تصمیمی درست بگیرید و کیفیت را فدای هزینه نکنید؟؟؟؟

وقتی تصمیم می گیرید که یک وبسایت داشته باشید بجای اینکه با تمام شرکت های طراحی سایت تماس بگیرید و لیست قیمتشان را دریافت کنید سعی کنید بدانید دقیقا چه می خواهید.کارتان چیست و چه امکاناتی برای وبسایت خود احتیاج دارید. وقتی نیازها و خواسته هایتان روشن باشد با دیدن چند الگوی سایت متوجه می شوید برای داشتن یک وبسایت خوب واقعا باید چقدر هزینه کنید و آیا به حمایت های بعد از تحویل وبسایت احتیاج دارید یا خیر؟ همیشه کیفیت خوب ارزش هزینه بیشتری دارد.

کارناوب را از نظرات خود آگاه کنید.به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


منبع : گردآوری شده توسط تیم کارناوب

Arun
طراحی سایت کارناوب

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها