آیا با وب سایت های تخفیف گروهی آشنا هستید ؟

در این مقاله می خواهیم کمی درباره وب سایت های تخفیف که در اصل فروشگاه هستند با مزیت صدور بن تخفیف صحبت کنیم . پس با ما باشید

مدیران مدبر بخوانند

آیا می دانید سایت تخفیف گروهی چیست و چه مزایایی دارد؟ آیا می دانید با این کار شما چقدر در طراحی سایت خود صرفه جویی می کنید؟ این روزها وقتی شما به مشاوران طراحی سایت سری میزنید از سایت تخفیف گروهی صحبت می کنند. در این مقاله می خواهیم شما را در جریان هرچه بهتر روند این قضیه قرار دهیم.اگر از مزایای این سایت مطلع باشید بدون درنگ اولین انتخابتان خواهد بود و به گزینه دیگری فکر نمی کنید. Groupon  اولین سایتی بود که با این ایده ایجاد شد.  پیشنهاد خرید گروهی محصول، دریافت تخفیف ویژه از فروشنده و فروش ارزان به مشتری از کارهایی بود که این سایت اولین بار انجام داد. این ایده کاملا مناسب شهرهای بزرگ است.البته می توان شعباتی هم در شهرستانها راه اندازی کرد.این سایت به شما این امکان را می دهد تا اجناس خود را به راحتی به فروش برسانید.معامله دوسر سود همه برای فروشنده و هم برای خریدار است.خبر خوب برای مصرف کنندگان شما علاوه بر اینکه  از تخفیفات این سایت استفاده می کنیدمی توانید رایگان هم از این خدمات استفاده کنید. حتما می پرسید چجوری؟ اگر شما چند نفر را دعوت به خرید از این سایت کنید خدمات آن برای شما رایگان خواهد شد. البته این قضیه برای هر شرکتی فرق دارد اما آن چیزی که واضح است این است که خدمات را خواهند داد.از دیگر مزایای این وب سایت اینست که خریدتان را آنلاین انجام می دهیدو حتی پیک آن را به دستتان می رساند.

کار کردن با این سایت ها چگونه است؟

زمانیکه یک کاربر جدید ثبت نام می کند مبلغی برای کاربر در حساب کاربری این شخص ذخیره می شود و اگر این شخص اشخاص دیگری را نیز اضافه کند باز هم به ازای هرنفر مبلغی در حسابش ذخیره می شود .برای کشورهایی که  عضو اکو هستند تخفیفات آنلاین- تا 80٪ خواهد بود. شرکت های زیست محیطی هدیه های سبز را برای کاربران خود در نظر می گیرند. گاهی این شرکت ها تخفیفات خود را در زمان خاصی به اوج می رسانند و با هزینه ای کمتر می توانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

چکیده مطالب

در کشورهای توسعه یافته امروزه میزان بالایی از خریدها از اینگونه شرکت هاست.در ایران هم آمار استفاده از این وب سایت ها هر روز رو به رشد است.امید به روزی که این مطلب در همه جا پخش شود و مردماز مزایای این وب سایت ها آگاه شوند و دیگر وقت گرانبهای  خود را صرف خرید از مغازه ها نکنند.با یک کلیک کالای خود را ببینید و آن را با قیمتی مناسب دریافت کنید.

و حال آنکه گروه کارناوب با اقتداری مثال زدنی این کار را برای شما انجام میدهد.

برای مشاهده امکانات وب سایت های تخفیف گروهی می توانید از این لینک (karnaweb.net) استفاده کنید 

 

 به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun
هادی جعفری هادی، با مدرک کارشناسی نرم افزار ، عاشق برنامه نویسی موبایل برای IOS هست ، بعضی وقت ها در زمینه فروش و بازریابی ایده های قشنگی رو اعلام میکنه

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.
خدمات طراحی سایت
مقالات طراحی وب سایت
نظر سنجی

هیچ نظر سنجی وجود ندارد
نمایش نتیجه ها
پروژه های در حال انجام

فروش بلیط هواپیما راه به راه

(0%)


وب سایت ساختمانی دوغآب

(20%)


طراحی سایت گروه رویش

(25%)


صنعت وار

(50%)


سردخانه شهروند

(50%)


سئوی سایت بانه کالا

(50%)


شبکه اجتماعی کافه چه

(60%)


فروشگاه اینترنتی زرجام

(60%)


گروه هنر عمران

(60%)


طراحی سایت وکیل

(60%)


طراحی سایت سوله املاک

(70%)


اپلیکیشن IOS کارناوب

(80%)


وکیل امیر رئیسیان

(90%)


اپلیکیشن سفر باتو

(90%)


فروشگاه اینترنتی ایران نیاز

(90%)


فروشگاه و اپلیکیشن هپی مپی

(90%)


بـاغ ویـلای پرند

(95%)