ساده ترین اپلیکیشن برای مدیریت پیامک ها

 

همانطور که گفته شد مهم ترین ویژگی در اپلیکیشن ZERO SMS محیط ساده و روان آن است . پیش از این اپلیکیشن های ساخته شده برای مدیریت پیامک دارای محیطی زیبا ، ساده و با امکانات فراوان نبودند که در اکثر مواقع کاربر اقدام به نصب یک اپلیکیشن جدا برای دریافت ، ارسال و مدیریت پیامک های خود می کرد اما کاربر با استفاده از اپلیکیشن ZERO SMS هیچ کدام از این مشکلات را ندارد علاوه بر اینکه در استفاده از این اپلیکیشن با محیطی ساده و زیبا روبه رو می شود بلکه از امکانات فوق العاده ی آن نیز استفاده می کند .

یکی دیگر از نکات جالب این است که این اپلیکیشن از گوشی های دو سیم کارته نیز پشتیبانی می کند به طوری که در کنار کادری که مخصوص نوشتن پیام است دو فلش با رنگ های متفاوت وجود دارد که هرکدام مربوط به یک سیم کارت است و با انتخاب هرکدام ، پیامک توسط سیم کارت انتخاب شده ارسال می گردد.     

دارا بودن حجم کم این اپلیکیشن نسبت به سایر اپلیکیشن های پیشین ، نمایش دادن پیامک ها به صورت pop up ، امکان تنظیم زنگ اختصاصی برای هر شخصی که به شما پیامک می فرستد ، امکان مسدود کردن پیامک های تبلیغاتی ، پشتیبانی کردن از پوسته های مختلف و دارا بودن بخشی برای قرار دادن پیام های خصوصی برای محافظت از آنها دیگر ویژگی های این اپلیکیشن است . 

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟(119رای )


نمایش نتیجه ها