اپل بروز رسانی iCould را برای ویندوز beta عرضه کرد

 

سیستم Cloud ٬ را می توان به این شکل تعریف کرد که شما با یک سخت افزار به نسبت ضعیف بتوانید برنامه ها یا فایل هایی را اجرا کنید که به پردازش های سنگین احتیاج دارند . بدین صورت که دستگاه شما تنها نقش اجرا کننده برنامه مورد نظر را دارد و تمامی پردازش های سنگین گرافیکی در یک دیتا سنتر بسیار قدرتمند انجام شود و تنها نتیجه کار بویسله اینترنت به دستگاه شما فرستاده می شود که آنرا اجرا کنید . این مورد هدف اصلی سیستم های تحت کلود در آینده است . 
اما هنوز راه درازی تا رسیدن به آن داریم و تنها تعریف امروزی کلود ٬ فضایی به دور از هارد دیسک شما جهت نگهداری فایل های ضروری شماست و مهم تر از آن سیستم های تحت کلود باید بتوانند شرایطی را فراهم کنند که هر زمان که کاربر بخواهد به اطلاعت مورد نظرش را در راحت ترین حالت ممکن دسترسی داشته باشد
اپل در ماه سپتامبر سال گذشته از قابلیت جدید درایو آیکلاد پرده برداشت، این سرویس در مک با سیستم عامل یوسمیتی و حال برای کاربران ویندوزی از طریق اپلیکیشن عرضه شد.بروزرسانی جدید برای سرویس درایو آیکلاد برای ویندوز بتا با بیلد 410A44 عرضه شده و برای آزمایش کنندگان و توسعه دهندگان AppleSeed جهت دانلود و آزمایش آیکلاد در ویندوز بتا در دسترس قرار گرفته است. 

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟(119رای )


نمایش نتیجه ها