نصب آسان ویندوز 10

 

افراد بسیاری پس از نصب ویندوز 10 و مدتی کار کردن با آن، به دلیل روبه رو شدن با مشکلات و کندی نرم افزارها در این ویندوز مجبور به نصب مجدد ویندوز 10 و یا ویندوز دیگری از قبیل 8 ، 8.1 و 7 شده اند. در این خبر به ابزار جدیدی که مایکروسافت برای نصب آسان ویندوز 10 معرفی کرده است می پردازیم. 

 مایکروسافت ابزار تازه ای به نام Refresh Windows را معرفی کرده است تا فرآیند نصب مجدد ویندوز 10 را آسان تر کند. این ابزار در نسخه ی 14342 ویندوز 10 قرار دارد و قرار است به همراه آپدیت سالیانه، امسال تابستان در اختیار عموم کاربران ویندوز 10 قرار گیرد.

حجم این نرم افزار 3 گیگابایت می باشد همچنین اینترنت کاربران باید به حدی قوی باشد تا بتوانند به آسانی فایل ایمیج ویندوز 10 را از طریق سایت مایکروسافت دریافت کند.

توجه داشته باشید که پس از نصب نرم افزار Refresh Windows ، تمامی نرم افزارهایی که خودتان از قبل بر روی سیستم نصب کرده اید پاک شده و فقط نرم افزارهای مورد استاندارد مایکروسافت مانند مجموعه آفیس بر روی سیستم نصب می شوند، نکته ی قابل توجه این است که تمامی تنظیمات و فایل های ذخیره شده در آفیس هم پاک خواهند شد و همه چیز به حالت اولیه ( حالت نصب تازه ی ویندوز) برمی گردد. 

منبع : www.zoomit.ir

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟(119رای )


نمایش نتیجه ها