طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

همانطور که میدانید حافظه بصری مردم بهتر از حافظه دیداری و شنیداری آنهاست شما باید خلاق باشید و به این نکته توجه کنید و در سایت خبری خود بیشتر از فایلهای صوتی استفاده کنید تا مردم تمایل بیشتری برای مراجعه بعدی به وب سایت خبری شما داشته باشند

 
طراحی سایت خبری، مجله و یا نشریات کار آسانی نیست. شما باید در نظر داشته باشید که یک وب سایت خبری به انتشار اخبار و گزارشات می پردازد. هنگامی که شما به فکر ایجاد یک سایت خبری هستید باید در نظر بگیرید که شما نیاز روزانه به اخبار جدید ، جالب و سرگرم کننده برای بینندگان وب سایت خود دارید .
 
همانطور که میدانید حافظه بصری مردم بهتر از حافظه دیداری و شنیداری آنهاست شما باید خلاق باشید و به این نکته توجه کنید و در سایت خبری خود بیشتر از فایلهای صوتی استفاده کنید تا مردم تمایل بیشتری برای مراجعه بعدی به وب سایت خبری شما داشته باشند زیرا معمولا خواندن اخبار ، مخصوصا اگر کمی طولانی باشد بیننده را خسته و بی حوصله می کند و امکان دارد بیننده  به ندرت به سایت شما سر بزند.
 
شما در سایت خبری خود می توانید از ویدیو های یوتیوب نیز استفاده کنید می توانید لینک ویدیو ها را در سایت خود قرار دهید.که این کار ، بیننده های زیادی را به سایت شما جذب می کند.
اگر می خواهید برای مجله و یا روزنامه خود <> وب سایت اختصاصی طراحی سایت اختصاصی چیست ؟ طراحی سایت اختصاصی، نوعی از طراحی سایت است که دارای گرافیک و برنامه نویسی اختصاصی می باشد. به این شکل که شخص کارفرما تمامی مراحل کاری را در دست دارد و میتواند در کوچکترین و ریزترین بخش های وب سایت خود مداخله کند.
طراحی سایت اختصاصی
طراحی کنید ما می توانیم بهترین راهکارهای <> طراحی وب سایت طراحی سایت چیست ؟ طراحی سایت به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، فایل های تصویری، فایل های صوتی، تصاویر و المان های برنامه نویسی توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. در کل پروسه ی طراحی سایت شامل: مفهوم سازی، تحقیق، تبلیغات، طرح ریزی و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فایل های چندرسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد.
در مورد طراحی سایت بیشتر بدانید : طراحی سایت
را به شما ارائه بدهیم تا بتوانید در دنیای اینترنت جایگاه خوبی داشته باشید .

نکته ای که در ایجاد و طراحی سایت خبری همیشه در نظر گرفته می شود ایجاد اخبار دسته بندی است شما می توانید قسمتی را به این مهم اختصاص دهید و در آن آرشیوی از اخبار خود قرار دهید.
شما با بعضی از نکات موثر در طراحی سایت خبری خوب آشنا شدید در مقالات بعدی  به شرح موارد مهم دیگر در این زمینه می پردازیم.

(طراحی سایت روزنامه و انتشارات)

 

به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید


 • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

 • م

  محمد علی جعفری دوشنبه ,1393/10/08

  لطفا هزینه طراحی سایت خبری به صورت اختصاصی رو برای من ارسال کنید .
  یه سوال هم داشتم : شما خبر خوان هم می تونید روی وب سایت فعال کنید ، به طوری که ما چند تا وب سایت معرفی کنیم ، هر روز وب سایت خبرهای جدید رو به ما نشون بده و پس از تایید و ویرایش روی سایت نمایش داده بشه ؟؟؟؟ 0 0

 • جعفری سه شنبه ,1393/10/09

  سلام
  ماژول خبر خوان برای سایت های اختصاصی به صورت جدا براورد هزینه میشه و بستگی به نوع و تعداد سایت های خبر خوان داره.
  هزینه طراحی سایت خبری برای شما ارسال شد .
  موفق باشید 0 0

 • خ

  خدابنده جمعه ,1393/02/12

  من خودم یه سایت خبری دارم ، ولی از نظر سئو خیلی مشکل داره ، یا شاید هم تو سئو مشکلی نداشته باشه و مطالبی که میزام بالا نمیاد ، اگر میشه یه راهنمایی کنید ، 1 ساله ولی هنوز تو 40 صفحه اول هم نیست :-( 0 0

خدمات طراحی سایت
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟


نمایش نتیجه ها11رای
پروژه های در حال انجام
صنایع اتصلات شیلان 0% (در صف شروع)


طراحی سایت شبکه کاری 0% (در صف شروع )


طراحی سایت رستوران سـمیه 10% (html وب سایت)


طراحی سایت خرید فروش خودرو 15% (برنامه نویسی)


طراحی سایت خودرو دیریفت 45% (برنامه نویسی)


طراحی سایت فروشگاه سازه 45% (برنامه نویسی)


طراحی سایت صنعت یار 65% (برنامه نویسی)


طراحی سایت مزون آناهید 80% (تست وب سایت)


وب سایت دکتر ناصری 85% (تست پروژه)


طراحی سایت تخفیف رنگین کمان 87% (توقف پروژه )


طراحی سایت فروشگاه طلا و جواهر-طلا بار 90% (تست وب سایت)