طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

شما هم می توانید طراحی سایت در کرج را با ما تجربه کنید و از ایده ها و نوآوری های گروه جوان و با تجربه کرجی طراحی سایت کارناوب بهرمند شوید،ما می توانیم یک سایت زیبا ، کارآمد را برای شما پیاده سازی کنیم ،نمونه کارهای ما در کرج نشان دهنده تجربه ماست

مجموعه کارناوب سال 1390 در کرج  با داشتن ایده های نو شروع به کار کرد. مشتریانی که اسرار بر این داشتن وب سایت های خود را به شركت های طراحی سایت تهران بدهند ، متوجه این موضوع شدند که گروهی جوان و با تجربه در کرج  مشغول فعالیت است و کارهای خود را به این مجموعه سپردند . 
مرکز اصلی طراحی سایت در کرج با خدمات و ساخت وب سایت های ورزشی ،  فروشگاهی ، تخفیف گروهی ، خودرو و . . . فعالیت بسیار خوبی انجام داد ، بانه کالا ، آسان اسپرت و ... نمونه های خیلی خوبی بود که پیاده سازی و پس از آن از شهر های مختلف از کرج ، تهران، شیراز ، اصفهان  هم به سمت کرج سرازیر شد . وب سایت هایی که هم اکنون در حال پشتیبانی فنی و محتوا می باشد . این ها همه افتخارات مجموعه کارناوب است. این ها همه به خاطر شعاری است که تبدیل به عمل شد. کارناوب می گوید مشتریان خود را همانند صمیمی ترین دوستان خود بدانید و کار خود را با عشق و علاقه انجام دهید و مطمئن باشید کاری که با عشق انجام شود ، عاقبت خوبی در پیش دارد. فقط هدفتان این نباشد که کار را تحویل دهید و پولش را بگیرید بلکه به این فکر باشید وقتی پروژه تحویل داده می شود ، ابتدای کار ما با مشتری است و باید در کسب درآمد و تجارت او همیارش باشیم .

و پس از آن شعبه دوم کارناوب در تهران هم راه اندازی شد تا دسترسی افراد به کارناوب راحت تر باشد .

 هدف شما از طراحی سایت چیست !

آیا شما به هدف خود در مورد وب سایت فکر کرده اید ؟ برای اینكه تجربه طراحی سایت موفق کرج را با کارناوب داشته باشید ، بهتر است درمور هدفتان با ما صحبت كنید تا یك راهكار خوب پیش پای شما قرار دهیم . اگر هدفتان از طراحی وب سایت مشخص باشد درست می توانید برای رسیدن به هدفتان برنامه ریزی کنید. برای مثال اگر بخواهید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشد باید روال فروش و کسب درآمد خودتان ، نحوه بازاریابی و در کل روال 0 تا 100 کار را مشخص کنید تا بتوانید در آن موفق شوید و مطمعا باشید کاری که با برنامه ریزی باشد حتما موفق خواهد بود . 

 اهداف کارناوب 

از اهداف مهم شرکت ارائه تخصصی وب سایت و ارتقا مداوم محصولات آن است. مفتخریم ارائه دهنده وب سایت هایی با  مدیریت سایت   بسیار ساده و آسان و کاملا فارسی و قابلیت بروز رسانی آسان  مانند تغییر مقالات و متون ، اضافه کردن اخبار و تغییرات چشمگیر در گالری عکس ، تعیین کلمات کلیدی و عنوان صفحات در خدمت شما باشیم . 
این اطمینان را به شما می دهیم که پروژه طراحی سایت  شما در بالاترین و بهترین سطح کیفی اجرا شود و در صورت تمایل ما می توانیم با پیشنهادات فوق العاده کادر طراحی در طول اجرا پروژه شما را یاری کنیم. 

 طراحی اپلیکیشن موبایل

 طراحی نرم افزار های اندروید و ای او اس توسط متخصصین این حوزه توسط تیم مجرب کارناوب در کرج، میتواند به روند شناسایی کسب و کار شما کمک کرده و مشتریان شما را از تمام نقاط ایران، با محصولاتتان آشنا کند. 

 مزایای طراحی سایت در کرج توسط کارناوب

طراحی سایت و یا پرتال براساس نیاز شما
برنامه نویسی اختصاصی و عدم استفاده از ماژول های آماده رایگان
ارائه طراح های اختصاصی و عمومی برای وب سایت 
پیاده سازی ایده های شما 
ارائه راهکار مناسب جهت کارایی بیشتر
پنل ارسال پیامکی و اتصال آن با وب سایت 
سئوی بسیار عالی وب سایت 
ثبت رایگان سایت شما در موتورهای جستجو گوگل ،  یاهو و . . . 
پشتیبانی وب سایت
اضافه کردن و ارتقا وب سایت پس از اتمام پروژه
طراحی اپلیکیشن موبایل برای وب سایت

 پشتبانی وب سایت در کرج

وقتی یک وب سایت طراحی می شود ، پشتبانی آن اهمیت پیاد می کند ، پشتیبانی وب سایت از قبیل رفع خطاهایی که در حالت خاص امکان دارد به وجود بیاید ، چک کردن فعال بودن وب سایت در زمان های مختلف و اضافه کردن امکانات مختلف به وب سایت.

 هزینه طراحی وب سایت در كرج

از زمان قدیم گفته اند هر ارزونی بی دلیل نیست ، با توجه به اینكه فعالیت در زمینه وب توسط شركت ها و گروه های طراحی سایت بسیار زیاد شده است كه در میان آنها مجموعه های عالی و خوب وجود دار ولی افرادی هستند كه به صورت شخصی ویا  بدون پشتیبانی وب سایت در اینده و ... وب سایت هایی با قیمت های بسیار پایین طراحی كرده و مشتریانی كه به انها اعتماد كرده اند پس از چندی به خاطر دلایل بسیار وب سایتشان را كنار می گذارند و زحمت چند ماهه و یا چند ساله خود را به هدر میدهند . وب سایت هایی كه با مدیریت محتوای اماده راه اندازی میشود با قیمت مناسب تری قابل ارائه است ولی همه وب سایت ها باید یك تیم قوی و مهندسی با پشتیبانی عالی به شما خدمات دهند و این برای هر شركت و مجموعه هزینه در بر دارد. پس اینجا باید خودتان تصمیم گیری كنید ایا حاضرید ریسك كنید تا به خاطر كمتر هزینه كردن این بهای سنگین را در اینده بپردازید؟  

 چگونه به شركت طراحی سایت در كرج اعتماد كنید !   

درست است ، اعتماد كردن در این زمینه خیلی سخت است و مختص به این شغل و حرفه و استان البرز نمی باشد ولی شما می توانید از مشتریان مجموعه مورد نظر استعلام عملكرد و حسن انجام كار بگیرید ،  رضایت اكثریت مشتریان و متفاوت بودن كارها و سابقه نگه داری خیلی مهم تر از  زیاد بودن وب سایت ها و كپی بودن انها است .  

 داشتن یک وب‌سایت با یک نشان اینترنتی کافی نیست !

می‌خواهم شمارا با مغازه عطر ادکلن شیک در بیابان دورافتاده و وب‌سایت تازه شما در اینترنت آشنا کنم !

شما در بیابان یک مغازه ادکلن فروشی با یک ویترین شیک و حرفه‌ای دارید ولی کسی از بودن مغازه شما خبردار نیست و شما باید با روش‌های تبلیغاتی مغازه خود مانند پیامک به دوستان و آشنایان و افراد دیگر ، نصب بیلبورد ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، حضور در نمایشگاه‌ها ، تبلیغات تلویزیونی ، (البته برای هر صنفی متفاوت وفقط این‌یک مثال است)  به افراد معرفی می‌کنید تا در محل شما حضور یابند . وقتی شما یک ویترین عالی داشته باشید ابتدا مشتری جذب آن ویترین و محیط مغازه شما می‌شود و پس از وارد شدن به مغازه شما ، از ادکلن ها مغازه دیدن می‌کند و صاحب کسب‌وکار با احترام ، مشتری را راهنمایی می‌کند تا به خواسته خود برسد . ادکلن های مختلف را جهت آزمودن به مشتری ارائه می‌کند ، به مشتری ادکلن هایی باسلیقه خودش معرفی می‌کند و از روش‌های کسب کار مشتری را جذب می‌کند. مشتری در صورت نیاز خریداری می‌کند و مغازه را ترک می‌کند و درصورتی‌که محصول کیفیت خودش را داشته باشد (و چندین فاکتور دیگر) باز به مغازه در بیابان بر می گردد  و حتی دهان به دهان تبلیغ مغازه شما را انجام میدهد . 

و حالا شما یک وب‌سایت دارید که هیچ‌کس شمارا نمی شناسد ! حالا باید چه‌کاری انجام داد ؟ 

شما می‌توانید یک وب‌سایت را همانند روش‌های تبلیغاتی بالا تبلیغ کنید و مردم به‌جای اینکه وارد مغازه شوند وارد سایت می‌شوند . ظاهر سایت شما همان ویترین مغازه شماست . وقتی ویترین جذابی نداشته باشید شاید کسی داخل مغازه شما نیاید و در اینجا اگر سایت شما قالب خوبی نداشته باشد شاید همان لحظه سایت شمارا ببندد. وقتی در سایت شما در حال گردش هستند باید بهترین پیشنهاد‌ها را شما به بازید کننده بدهید وگرنه به خواسته خود نمی‌رسد و سایت شمارا ترک می‌کند. وب‌سایت شما باید بروز باشد دقیقه همانند مغازه‌ای که هرروز گردگیری شده است ، اگر سایت گردوغبار داشته باشد (بروز نشده باشد) کسی رغبت نمی‌کند تا از آن خرید انجام دهد. محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنید باید کیفیت لازم را داشته باشد تا رضایت مشتری را جلب کند .

 

مهم‌ترین نکته این است که وقتی شما یک وب‌سایت بروز با خدمات عالی و ازنظر فنی کارایی بالایی(سئو و برنامه‌نویسی) داشته باشد بزرگ‌ترین بازاریاب شما که موتورهای جستجو است شمارا به‌عنوان یک سایت حرفه‌ای معرفی می‌کند ، این یعنی موفقیت شما ، یعنی اینکه از شهر تا بیابان برای مغازه شما یک بزرگراه ساخته‌اند تا همه به شما دسترسی داشته باشند . 

 

پس کسانی که فکر می‌کنند اگر یک وب‌سایت داشته باشند و روز اول از آن درآمد میلیونی خواهند داشت سخت در اشتباه هستند چون خود این کار یک رقابت است نه با یک محله ، یک شهر  ، بلکه رقابت با یک کشور و یا کشورهای مختلف است . 

طراحی سایت در کرج کارناوب با داشتن تیمی مجرب در زمینه طراحی سایت  ، طراحی سیستم های تحت وب و با داشتن نمونه کارهای زیبا و رضایت مشتریان  بیانگر داشتن کیفیت عالی در ارائه خدمات پشتیبانی و پیاده سازی می باشد.

مشاوره طراحی سایت ، اطلاع رسانی کامل و سفارش وب سایت با تماس تلفنی 34448790-026 و یا از طریق صفحه سفارش وب سایت امکان پذیر می باشد .  

تیزر تبلیغاتی طراحی سایت در کرج  را مشاهده کنید : 

 

به مطلب ارائه شده امتیاز بدهید

طراحی سایت های مرتبط

 • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

 • م

  محمدیان پنجشنبه 1395/09/04

  سلام . لطفا هزینه طراحی در زمینه فروشگاهی رو برای ما ارسال کنید . در ضمن در کرج ما امکان جلسه گذاشتن رو داریم ؟ لطفا هرچه سریعتر پاسخ بدید . 1 0

 • ع

  عیوبی چهارشنبه 1395/07/14

  ی استعلام قیمت برای طراحی سایت رستوران میخواستم. 1 0

  • ه

   هادی جعفری چهارشنبه 1395/07/14

   سلام.   استعلام قیمت طراحی سایت رستوران ، بسته به ویژگی های موجود در ان متفاوت است.   بودجه بندی در مورد طراحی سایت رستوران برای شما ارسال گردید ولیکن قیمت نهایی طراحی منوط به ویژگی های اخصاصی مورد نظر شما میباشد.   با تشکر  


   1 0

   • ع

    عیوبی شنبه 1395/09/06

    مرسی 0 0

 • خ

  خلیل عمرانی پنجشنبه 1395/07/01

  سلام من میخواستم یک وب سایت رزرو هتل را راه اندازی کنم، لطفا هزینه ها رو برام ایمیل گنید. 1 0

  • م

   مهدی جعفری شنبه 1395/07/03

   سلام. مورد در خواستی شما در خصوص طراحی وب سایت هتل توسط دپارتمان فروش مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، در صورت داشتن هرگونه سوال با شما تماس می گیرند . با سپاس فراوان 0 0

 • س

  سلیمان قریشی یكشنبه 1395/03/16

  سلام
  من html . css کار میکنم در حد متوسط میخوام بدونم میتونم به عنوان کار اموز تو شرکتتون باشم البته رایگان 1 0

  • ه

   هادی جعفری دوشنبه 1395/03/17

   بله ، اگر شرایط کارآموزی رو داشته باشید ، حتما قبول خواهیم کرد ،لطفا با دفتر تماس بگیرید. 0 0

 • ک

  کاوه شنبه 1394/10/12

  لطفا هزینه طراحی وبسایت نیازمندی ها رو برای من ارسال کنید لطفا . 1 0

  • ه

   هادی جعفری شنبه 1394/10/19

   سلام.در خواست شما به واحد فروش و مشاوره طراحی سایت ارسال گردید. در اولین فرصت به شما پاسخ خواهند داد. 0 0

 • آ

  آرمین صفایی یكشنبه 1394/03/10

  سلام من یه فروشگاه ورزشی دارم ، تصمیم گرفتم یک فروشگاه اینترنتی هم داشته باشم ،نمونه کارها رو دیدم خوشم اومد لطف کنید هزینه و امکانات طراحی سایت را برایم من ارسال کنید 1 0

  • م

   مهدی جعفری یكشنبه 1394/03/10

   سلام دوست کرجی
   هزینه طراحی سایت و امکانات برای شما ارسال شد
   موفق باشید 0 0

 • م

  مجتبی زند سه شنبه 1393/10/09

  سلام
  من یه سایت فروشگاهی می خوام با قالب متفاوت ، هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی رو برای من ارسال می کنید ؟ تخفیف بچه محلی هم بدید دیگه ! 3 0

  • م

   مهدی جعفری پنجشنبه 1393/10/11

   سلام . چشم
   هزینه طراحی سایت برای شما ارسال شد .
   موفق باشید 0 0

خدمات طراحی سایت
نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟


نمایش نتیجه ها52رای
پروژه های در حال انجام
صنایع اتصلات شیلان 0% (در صف شروع)


طراحی سایت چی کو جو 10% (طراحی قالب )


طراحی سایت خرید فروش خودرو 25% (برنامه نویسی)


طراحی سایت رستوران سـمیه 35% (برنامه نویسی)


بـاغ ویـلای پرند 50% (برنامه نویسی)


طراحی سایت خودرو دیریفت 55% (برنامه نویسی)


طراحی سایت فروشگاه سازه 55% (برنامه نویسی)


طراحی سایت تخفیف رنگین کمان 87% (توقف پروژه )


طراحی سایت فروشگاه طلا و جواهر-طلا بار 90% (تست وب سایت)


وب سایت دکتر ناصری 95% (ورود اطلاعات)