بازاریابی به وسیله شبکه اجتماعی اینستاگرام

امروزه بازاریابی به روش های مختلفی وجود دارد که یکی از پرکاربردترین آنها در شبکه ها اجتماعی صورت میگیرد. شبکه اینستاگرام به دلیل اینکه رایگان بوده به راحتی نصب میشود فیلتر نیست و برای استفاده از آن به هیچ اپلیکیشن دیگری نیاز نیست برای تبلیغات و بازاریابی بهترین گزینه است. اینستاگرام چندین میلیون نفر عضو دارد و و در همه کشورها قابل استفاده است.این شبکه برای انجام تبلیغات بسیار موثر است. اگر در این شبکه به فعالیت مستمر بپردازید می توانید فالوور جمع کرده و پست های خود را با افراد بیش تری به اشتراک بگذارید .


امروزه بازاریابی به روش های مختلفی وجود دارد که یکی از پرکاربردترین آنها در شبکه ها اجتماعی صورت میگیرد. شبکه اینستاگرام به دلیل اینکه رایگان بوده به راحتی نصب میشود فیلتر نیست و برای استفاده از آن به هیچ اپلیکیشن دیگری نیاز نیست برای تبلیغات و بازاریابی بهترین گزینه است.  اینستاگرام چندین میلیون نفر عضو دارد و و در همه کشورها قابل استفاده است.این شبکه برای انجام تبلیغات بسیار موثر است. اگر در این شبکه به فعالیت مستمر بپردازید می توانید فالوور جمع کرده و پست های خود را با افراد بیش تری به اشتراک بگذارید .
اینستاگرام برای همه بدون محدودیت قابل استفاده است و این امکان را برایتان فراهم میکند تا خیلی راحت عضو آن شوید و مشخصات شخصی یا شرکتی خود و بیوگرافی خود را در آن بگذارید .
 این شبکه ها در این مسیر علاوه بر به دست آوردن مزیت¬های زیادی مثل تجارت در مقیاس جهانی، کاهش هزینه-های تبلیغاتی و دریافت پیشنهادها و انتقادات مشتریان، ریسک¬های زیادی هم مثل بدنام شدن برند هم متحمل می¬شوند.  
این ثابت شده است که تصویر نقش مهمی را بازی میکند و کاربرانی که در اینترنت هستند توجه خاصی به اشکال و تصاویر دارند و تصاویر نسبت به مطالب بیشتر توجه افراد را به خود جلب می کند اینستاگرام نیز به همین دلیل که درآن فقط عکس و کلیپ های کوتاه میتوان قرار داد بهترین گزینه برای تبلیغات است.

چگونه از اینساگرام درآمد کسب کنیم؟
اگر شما به عنوان یک شغل به آن نگاه کنید میبینید که چندان راه سختی هم انتخاب نکرده اید.با رعایت چندین اصول شما میتوانید فالوورهای زیادی به دست آورده و از طریق معرفی شغل خود و خدماتی که ارائه میدهید یا حتی از طریق تبلیغات برای پیج های دیگر درآمد خوبی کسب کنید
اقدامات اولیه را بدرستی انجام دهید
تحقیقات نشان می دهد، مردم تنها 20% از آنچه را که می خوانند و 80% از آنچه را که می بینند، به یاد می آورند. از لوگو ونام شرکت خود به عنوان عکس پروفایل استفاده کنید.   
اطمینان حاصل کنید که اطلاعات موردنیاز را به درستی ثبت کرده اید.


اشتراک گذاری مطالب
اگر وب سایت شخصی دارید خلاصه کوتاهی از مطالب آن را در اینستاگرامتان قرار دهید تا دنبال کننده های خود را به وب سایت تان ارجاع دهید. مطالب خود را بر روی باقی شبکه های اجتماعی نیز بروز کنید وهمیشه آرم شرکت یا سایت خور را روی آنها قرار دهید.

خلاق باشید
وقت آن رسیده است که با گذاشتن عکس های جذاب توجه مردم را جلب کنید و آنها را ترغیب کنید که عکس ها و نوشته های شما را دنبال کنند. دراینستاگرام با استفاده از فیلترهایِ گوناگون و متنوع شما می توانید کیفیت عکس های تان را بالا ببرد در یک تجارت، قطعا خواستار این هستید که عکس هایی از محصولات و خدمات خود را در معرض دید عموم بگذارید. اما این کار به تنهایی نمی تواند توجه گروه بزرگی از مردم را به خود جلب کند، آنچه دراین زمینه مهم است ، فکر کردن به روشی است که بتوانید از طریقِ آن در این زمینه خلاقانه عمل کنید تا صدایِ تجارت و نام شرکت شما را به صورت آنلاین به گوش همه برسد.
 

برگزاری مسابقات
این مورد در اینستاگرام بسیار ساده است. راه های  جالبی که می تواند طرفداران شما را درگیر کند و به احتمال زیاد امکان این که مخاطبان بیشتری عکس هایشان را با دیگران به اشتراک بگذارند هم افزایش خواهد یافت . برگزاری رقابت ها بسیار ساده است: فقط کافی است به طرفداران خود بگوئید که چه نوع عکس هایی بگذارند و یک هشت تگ " # " به خصوص را برای این گروه در نظر بگیرید. تمایل و توانِ مردم در چنین کارهایی که خلاقیت هایی را می طلبد حتی باعث جلب توجه بیشتری به جریان اینستاگرام شما می شود؛  که ممکن است منتج به جذب طرفداران جدید شود. وقتی مردم روی هشت تگ ها کلیک می کنند، می توانند دیگر مطالب و عکس ها را هم ببینند و علاقمند شوند که در این برنامه های لذت بخش شرکت کنند.     

 

 به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun

سمیه ستاری

کاراموز و نویسنده مطالب در شرکت طراحی سایت کارناوب هستم ، سعی می کنم مطالب آموزشی در رابطه با طراحی سایت در اختیارتون قرار بدم .
اگر شما هم می خواهید در وب سایت ما مطلب بگذارید می توانید از طریق فرم استخدام همکاری خود را اعلام کنید

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟


نمایش نتیجه ها52رای