با اسنپ چت (snapchat) سرگرم شوید

اسنپ‌ چت یا snapchat یک برنامه برای ارسال و دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل می‌باشد توسط این برنامه کاربران آن می‌توانند تصاویر گرفته شده یا ویدئو ضبط شده را با استفاده از متون یا نقاشی یا گرافیک خاصی که به ان اضافه میکنند به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند. این تصاویر و ویدئوها اصطلاحاً "Snaps" نامیده می‌شوند.


 

اسنپ‌ چت  یا snapchat یک برنامه برای ارسال و دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل می‌باشد توسط  این برنامه کاربران آن می‌توانند تصاویر گرفته شده یا ویدئو ضبط شده را با استفاده از متون یا نقاشی یا گرافیک خاصی که به ان اضافه میکنند به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند. این تصاویر و ویدئوها اصطلاحاً "Snaps" نامیده می‌شوند.

 

 

 

اسنپ چت به یکی از شبکه های جذاب برای جوانان در دنیای مجای تبدیل شده...

با این اپلیکیشن چند ساعتی با خانواده و اطرافیان سرگرم شوید و هر روز منتظر اپدیتهای جدید باشید...

بسیاری بر این باورند اسنپ چت ایده ای تکراری ار اینستگرام است اما این ایده به سرعت پله های ترقی را سپری کرده و از سال 2011 تا اکنون بسیار پیشرفت کرده است تا انجا که ایوان اشپیگل و رگی براون  موسس های اسنپ چت پیشنهاد  3 میلیارد دلاری زاکربرگ موسس فیسبوک را نپذیرفنتد.

گروه اسنپ چت  تواسنت در سال 2014 به اولین قرار داد خود با بهترین رسانه ها منجمله مجله مردم , یاهو , نشنال جغرافی دست یابد . این قرار داد بر سهام اسنپ چت تاثیر بسیاری داشت .

 به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun

هادی جعفری

اگر شما هم می خواهید در وب سایت ما مطلب بگذارید می توانید از طریق فرم استخدام همکاری خود را اعلام کنید

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟(120رای )


نمایش نتیجه ها