رقابت های ناسالم طراحی سایت رابشناسید

در زمینه طراحی سایت، شركت ها و گروه های فراوانی هستند كه كار طراحی نرم افزار و وب سایت را انجام می دهند ولی چرا در این بازار به جای عرضه خدمات خود سعی بر خراب كردن دیگران دارند!


با توجه به پیشرفت تكنولوژی، زیاد شدن درخواست های طراحی سایت در زمینه های مختلف، زیاد شدن گروه ها و شركت های ارائه دهنده خدمات، بعضی ها با بد جلوه دادن و ضربه زدن به شركت های همكار خودشان را قوی جلوه می دهند. در صورتی كه هر شركتی، گروه و مجموعه ای، ویژگی هایی دارد كه با توجه به نیاز مشتری راهکاری را ارائه می دهد.

در همین كشور، اگر نسخه یك دكتری را پیش دكتری دیگر ببرید، دكتر جدید فقط نسخه را دیده و بر اساس راهكار خودش نسبت به درمان آن تصمیم می گیرد در صورتی كه در برخی شغل ها مانند طراحی سایت فقط كافیست در مورد یك شركت، یك وب سایت و یا نرم افزاری دیگر صحبت شود اكثر مشاوره دهنده ها انقدر كار همكار خود را خدشه دار می كنند تا اینكه مشتری از همه ی شركت ها دل زده می شود. بهتر است كمی واقع بینانه تر صحبت كنیم و بگوییم در چه زمینه هایی قوی تر هستیم و در کار شرکتهای دیگر مداخله ایجاد نکنیم. 

چرا بحث می كنند كه طراحی سایت با asp بهتر است یا php، یا فروشگاه asp اختصاصی بهتر است یا فروشگاه های اماده مثل مجنتو یا اوپن كارت و ....

هیچ كس نمی تواند بگوید كدام بهتر است بلكه باید بگویند كدامیك در چه زمینه هایی و نسبت به چه نیازهایی كاربردی تر است. برای مثال گاهی افراد به ما می گویند كه فروشگاه اینترنتی حرفه ای می خواهیم شما چه راهكاری پیشنهاد می كنید ما فروشگاه های خودمان را پیشنهاد می كنیم ، چون كار ما بیشتر طراحی سایت اختصاصی است و در آینده می توانیم خودمان تغییرات و نیاز های مشتری را براورده كنیم ولی گزینه هایی مثل اوپن كارت و مجنتو و ... را هم رد نمی كنیم چون اگر اینها نیاز مشتری را براورده نمی كردند بعد از چند مدت از سیستم طراحی خارج می شدند. حال اینكه لزومی ندارد كه چون ما این كار را انجام نمی دهیم (به  علت های مختلف) شركت ها ، همكاران و گروه های مختلف را بدنام كنیم. 

گروه كارناوب راهكارهای خود را در مورد طراحی سایت ارائه می دهد و كارفرما مختار است كه تصمیم بگیرد و كار خود را پیش ببرد. پس توصیه ما به گروه ها، شركت ها و مجموعه ها این است كه در مورد شخص دیگری قضاوت نكنید و بگذارید رقابت در این زمینه سالم جلو برود.به مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدبرچسب ها
Arun

مهدی جعفری

بنده هر از چند گاهی به خاطر علاقه در نویسندگی ، مطالبی در مورد خدمات طراحی سایت در وب سایت رسمی کارناوب قرار می دهم ، امیدوارم برای شما مفید واقع شود.
اگر شما هم می خواهید در وب سایت ما مطلب بگذارید می توانید از طریق فرم استخدام همکاری خود را اعلام کنید

 • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

 • ش

  شهریار 1395/07/10

  عجب حقیقتی .... 0 0

 • ف

  فرشید 1395/02/29

  سلام. مرسی از مطلبتون 2 0

 • ش

  شهرام امیری 1395/02/13

  سلام. واقعاااا چرا ؟؟ من خودم ٣ ساله وردپرس كار می كنم هر جا میشینم كسایی كه asp.net كار هاا(بلانسبت شما) میگن شماها ضعیف كار می كنید و .... در صورتیكه ما ها هم داریم كار می كنیم اگر به درد نمی خوره پس چرا دارن اپدیتش می كنن ، البته خودم به همشون احترام خاصی قائل هستم
  ممنونم از مطلب خوبتون 2 0

نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟(119رای )


نمایش نتیجه ها