آیا سایت آماده و ارزان را انتخاب کنیم یا اختصاصی؟

طراحی سایت های اختصاصی مزایای بیشماری نسبت به سایت های آماده دارند. یکی از این مزایا ، پشتیبانی بعد از طراحی است ، برای اینکه با این مزایا بیشتر آشنا شوید از شما می خواهم این مقاله را با دقت بخوانید.


شما به عنوان یک مدیر سایت آماده را انتخاب می کنید یا طراحی سایت اختصاصی برای محصول خود را؟

مدتی است که برای مدیران این سوال پیش آمده است که چرا باید هزینه هایی در خصوص طراحی سایت بدهند وقتی که سایت های آماده ای از جمله world press این کار را با هزینه ای ناچیز و گاها رایگان انجام می دهند؟ این مقاله دید شما را باز خواهد کرد. این موضوع تا به امروز بحث برانگیز بوده است. آیا حق با این مدیران است یا خیر؟

 سایت های ارزان و رایگان پشتیبانی درایران ندارند و همه سایت ها شبیه یکدیگرند. به عنوان مثال اگر مشکلی برای سایت شما پیش آید هیچ پشتیبانی وجود ندارد تا جوابگوی شما باشد. مثل کسانی که خدمات طراحی سایت انجام  و  فقط شماره موبایل می دهند و بعد از مدتی آن شماره جوابگو نیست در نتیجه هیچ گونه تعهدی برای اینگونه سایت ها وجود ندارد. زمانیکه ما در تحریم ها بودیم به میزان قابل توجهی طراحی سایت ها از بین رفتند و اشخاصی که این کار را انجام داده بودند به طور کامل سایت خود را از دست دادند و در آن روزها بحرانی فراگیر برای همه سایت های آماده در ایران به وجود آمد و مدیران نگران دیگر راهی برای ارتباط با سایت خود, مشتریان , محصولات و … نداشتند.

حال وقتی شما کار را به کاردان می سپارید دیگر خیالتان از بابت همه چیز راحت است و هروقت به مشکلی برخورد می کنید پشتیبان شما در کنار شما خواهد بود. شما می توانید نمونه کارهای هر شرکت را در سایت مربوطه ببینید و در حال حاضر طراحی سایت درایران کوچک (کرج) این کار را برای شما راحت کرده است و دیگر نیازی نیست که به پایتخت بروید و سایت مورد نطر خود را طراحی کنید و حتی با قیمتی کمتر از آنچه در پایتخت میبینید روبرو می شوید.

خلاصه اینکه تصمیم با شماست و این انتخاب بالطبع زندگی کاری شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

گروه طراحی کارناوببه مطلب ارائه شده امتیاز بدهیدArun

هادی جعفری

اگر شما هم می خواهید در وب سایت ما مطلب بگذارید می توانید از طریق فرم استخدام همکاری خود را اعلام کنید

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش نظرات مطرح نمایید.

نظر سنجی

بهترین سرویس آمار بازدیدکنندگان کدام است ؟


نمایش نتیجه ها54رای